Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Вибух будинку в Миколаєві – точно не теракт, - міський голова

Вівторок, 13 Травень, 2014 - 03:45

Вибух у багатоповерховому житловому будинку у Миколаєві не є терористичним актом. на даний момент включений режим тиші і рятувальники почули крики.Про це повідомив у понеділок в прямому включенні в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV в.о. міського голови Миколаєва Юрій Гранатуров, передає «Укрінформ».

«Версія щодо терористичного акту на 100% не відповідає дійсності. Швидше за все це був вибух на основі побутового газу і на це є підстави у правоохоронних органів», - сказав він.

За словами в.о. міського голови, який перебуває на місці трагедії, на даний момент включений режим тиші і рятувальники почули крики. Ведуться безперервні рятувальні роботи. На місце вибуху прибули спеціальні загони і рятувальні служби міста та області.

Гранатуров зазначив, що вже є інформація про одного загиблого. Вибуховою хвилею знищено 18 квартир – секція з першого по десятий поверхи. 65 осіб (29 сімей) розміщені в комфортабельному готелі, решта залишилася на місці трагедії, очікуючи на інформацію про близьких.