Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Перед вибухом будинку у Миколаєві мешканці звертались до газовиків

Середа, 14 Травень, 2014 - 16:00

У ПАТ « Миколаївгаз» підтвердили, що за кілька хвилин до вибуху будинку у Миколаєві мешканці телефонували зі скаргами на запах газу.

Про це повідомляє «Новости-N» із посиланням не прес-службу «Миколаївгазу».

Згідно аудіозапису з архіву аварійно-рятувальної служби 104 і журналу реєстрації аварійних викликів, 12 травня в 12:51 зателефонувала стурбована присутністю запаху газу жінка. Черговий намагався з'ясувати обставини ситуації, що склалася, аби надати вичерпний інструктаж для подальших дій, просив перекрити всі крани на газопроводі та газових приладах. Жінка пояснила, що витік газу відбувається в сусідній квартирі, а вона дзвонить на прохання сусідки. Жінка також повідомила, що сусідка не може потрапити в свою загазованную квартиру, оскільки там закрився її чоловік. Диспетчер попросив повідомити номер телефону жінки, яка телефонувала, проте зв'язок з нею урвався.

Наступний дзвінок надійшов через 3 хв. – о 12:54 мешканка сусіднього будинку повідомила про вибух. Аварійна бригада, яка впродовж 9-ти хвилин прибула на місце події, негайно перекрила газ в усьому домі.

У «Миколаївгазі» повідомили, що за попередніми даними причиною вибуху стало самовільне та несанкціоноване втручання споживача в систему газопостачання.

«Ця подія – трагедія для всіх нас, мешканців міста Миколаєва. Ми висловлюємо співчуття родичам загиблих і всім тим, хто постраждав в результаті вибуху. Газове господарство надало правоохоронним органам всі необхідні документи для того, щоб відновити картину того, що сталося і максимально допомогти слідству», – сказав головний інженер ПАТ «Миколаївгаз» Володимир Покотилов.

Вчора, 13 травня, на місці вибуху було задіяно 6 одиниць техніки та 32 працівники підприємства.

У «Миколаївгазі» також зазначають, що випробування газопроводу у будинку були проведені згідно з графіком. На момент перевірки система функціонувала безаварійно, всі газові прилади були справні.

Після аварії газ був перекритий в ще в чотирьох сусідніх будинках по вул. Лазурній: 42, 42а, 42б, 42в. У будинку № 40 методом зварювання відключений пошкоджений газопровід. У всіх інших будинках перевіряють герметичність мереж і справність газових приладів. Після продувки газопроводів відбувається пуск газу в будинку.

Для якнайшвидшого відновлення газопостачання у підприємстві звертаються до мешканців цих будинків із проханням забезпечити доступ у квартири.

Як відомо, основною версією вибуху називають самогубство одного з мешканців будинку.