Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Невідомі спалили авто в.о. мера Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Середа, 14 Травень, 2014 - 13:00
Невідомі спалили авто в.о. мера Ужгорода

Вночі спалили авто марки Ford Focus виконувача обов'язки міського голови Ужгорода Віктору Щадею

Як інформує видання «Мукачево.net», підпал здійснили кілька хвилин тому в Новому районі під вікнами багатоповерхового будинку, у якому мешкає Віктор Щадея.

На місце подій викликана пожежна та міліція.

Як розповів Віктор Щадей, о 22:00 він припаркував авто на парковці під будинком. За його словами, він саме збирався лягати спати близько 24:00, як почув за вікном якийсь шум і побачив, що горить його авто.

Хоч пожежники прибули доволі швидко, вогонь встиг знищити фактично повністю передню частину авто.

Віктор Щадей пов'язує підпал авто зі своєю професійною діяльністю на посаді керівника міста. За його словами, це вже друге спалене авто. Першою спалили Ниву ще у 2006 році. Ford Focus білого кольору Віктор Щадей придбав зовсім нещодавно у кредит. Авто застраховане.

Зауважимо, що за останні 3 місяці це вже 2-ий замах на виконуючого обов'язки мера Ужгорода: 4 березня невідомий завдав йому ножове поранення в поясничний відділ.

А у травні 2012 року, як пише видання, коли Віктор Щадей займав посаду секретаря Ужгородської міськради, невідомі сильно побили його.

Як відомо, виконувачем обов'язки мера Ужгорода Віктор Щадей став після резонансної сесії від 24 лютого, на якій було відправлено у відставку мера Ужгорода регіонала Віктора Погорєлова.