Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Криваву бійню в Одесі влаштувала спеціально організована група екстремістів – МВС

Вівторок, 13 Травень, 2014 - 23:30

10 осіб виявили бажання співпрацювати зі слідством щодо трагедії, яка сталася 2 травня цього року в Одесі.

Про це повідомили у прес-службі МВС України.

«На сьогоднішній день можу констатувати про те, що 10 осіб, а сьогодні, напевно, вже й більше, виявили бажання співпрацювати зі слідством. Вони підтверджують те, що екстремісти дійсно готували цю операцію з метою дестабілізації ситуації в Одеській області», – повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.

За його словами міліція знову затримують тих осіб, які своїми діями порушували правопорядок і робили все, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні.

«Як факт, це призвело до загибелі такої кількості людей», – наголосив заступник глави МВС.

Чеботар зазначив, що є підстави вважати, що в Одесі діяла спеціально організована злочинна група екстремістів. Події в області були сплановані і розвивалися паралельно з тим, що відбувається на Сході України. Метою була дестабілізація ситуації в Одесі, яка є дуже важливим форпостом на Півдні України.

«У зв’язку з цим я хотів би сказати, що працюють всі служби, в тому числі – направляються додаткові сили з Києва для того, щоб прискорити розгляд цього питання. Щоб громадськість як Одеси, так і всієї України знала, хто і що зробив для того, щоб сталася ця біда», – зазначив Сергій Чеботар.

Як писав , сьогодні парламент також створив Тимчасову слідчу комісію, яка розслідуватиме події на Сході та Півдні України.