Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Кількість жертв вибуху в Миколаєві збільшилась: порушено кримінальну справу

Понеділок, 12 Травень, 2014 - 20:45
Кількість жертв вибуху в Миколаєві збільшилась

Однією із версій причин трагедії вважають наявність вибухової речовини в одній з квартир.

Як повідомляє УНІАН із посиланням на Миколаївське міське управління міліції, станом на 16:00 зафіксовано 3 загиблих та 5 госпіталізованих. На місці продовжують працювати пожежна служба, рятувальники та представники внутрішніх органів.

Мешканці будинку стверджують, що запах газу було чути ще напередодні події. За їх словами, власник квартири, де стався вибух, навіть викликав газову службу.

Натомість, за версією головного інженера «Миколаївгазу», спричинити трагедію могла наявність вибухової речовини в одній з квартир. Він також зазначив, що на місці події відсутній характерний запах газу. А це, на його думку, свідчить про те, що вибух навряд чи спричинив витік блакитного палива.

Як повідомляє прес-служба ММУ МВСУ в Миколаївській області, за фактом вибуху будинку слідчим відділенням Заводського РВ ММУ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 КК України «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки». За це передбачено покарання від трьох до восьми років ув’язнення.

Міліція з’ясовує обставини, які стали причиною вибуху.

Як писав «Вголос», о 13:05 у житловому будинку по вул. Лазурна, 40 у Миколаєві пролунав вибух – зруйновано несучі конструкції з 8-го по 10-й поверхи, уламками завалило вхід у під’їзд.