Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

«Живого» Януковича контролює військова розвідка Росії – СБУ

Середа, 16 Квітень, 2014 - 19:30

Служба безпеки України заявляє, що у Ростові-на-Дону, звідки традиційно транслюються прес-конференції Віктора Януковича, розташований один із розвідувальних центрів.

Як пише «Інтерфакс-Україна», в СБУ заявляють, що Віктор Янукович перебуває під контролем військової розвідки Російської Федерації. Як свідчення цього – перебування екс-президента в Ростові-на-Дону, де розташовується один з розвідувальних центрів Росії.

«Велика кількість співробітників військової розвідки, які брали участь в окупації Криму, на сьогоднішній день передислоковані на територію північнокавказького військового округу. Розвідувальний центр працює в Краснодарі, також ростовський розвідувальний центр, новоросійський... Зверніть увагу на те, що саме в Ростові один з розвідувальних центрів знаходиться, саме з Ростова до нас на телекамери нам з'являється колишній президент країни, це свідчить про те, що колишній керівник країни знаходиться під контролем військової розвідки Російської Федерації», – сказав на брифінгу в середу в Києві один з керівників департаменту контррозвідки СБУ Віталій Найда.

Як писав «Вголос», 13 квітня Віктор Янукович знову дав прес-конференцію в Ростові-на-Дону. Але цього разу в компанії екс-міністра МВС Віталія Захарченка та екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Нагадаємо, що перша поява Януковича на публіці відбулася 28 лютого. Тоді він заявив, що продовжує вважати себе легітимним президентом України та відповів на питання журналістів.

Також 11 березня Янукович зачитав заяву для преси. Задавати питання представникам ЗМІ не дали.

28 березня в російських ЗМІ з'явилося звернення від імені Януковича. Втім, довести, що текст написаний саме колишнім українським гарантом, так ніхто і не зміг.

Перед цим Януковича бачили 2 квітня - в ефірі російського телеканалу«Дождь».