Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Макіївці терористи взяли в заручники родину «свободівця»

Неділя, 11 Травень, 2014 - 16:30

У Макіївці російські терористи взяли в заручники батьків члена місцевого осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрія Бенедюка.

Як інформує прес-служба Донецької  обласної організації  ВО «Свобода», 9 травня  злочинці викрали Юрія М’ясоїда, батька свободівця. Це сталося в будинку, де він мешкає з дружиною Оленою Бенедюк.

До будинку увірвалися бойовики у супроводі людей у міліцейській формі. Нападники питали, де перебуває Юрій Бенедюк. Згодом бойовики та «правоохоронці», не пред’явивши жодних документів, забрали Юрія М’ясоїда під приводом нетверезого стану. Хоча чоловік був цілковито тверезий. Наступного дня озброєні терористи прийшли за адресою, де зареєстрований свободівець  Юрій Бенедюк.

«В той час у будинку перебувала моя мати з родичами. Бойовики зателефонували мені та сказали, що забирають матір у заручники. Вони вимагають, щоби я здався, та погрожують вбити батьків», – повідомив Юрій Бенедюк.  Станом на 11 травня 2014 року зв’язку з батьками націоналіста немає.Ось номер, з якого злочинці востаннє телефонували націоналістові – 099 902 81 38.