Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Терористи захопили міськраду у Харцизьку

Понеділок, 14 Квітень, 2014 - 01:45

У Харцизьку Донецької області захоплено будівлю міськради, встановлено прапор «Донецької народної республіки».

Про це повідомив житель міста Харцизька, колишній працівник Харцизької міськради, який став очевидцем захоплення будівлі міськради, передає УНІАН.

«Сталося захоплення виконкому озброєними людьми в масках з автоматами, «зеленими чоловічками». Прапори познімали, повісили прапори «Донецької народної республіки». Озброєні люди перебувають всередині, на вулиці в уніформі не так багато людей, в основному місцеві і наближені люди з виконкому», - сказав співрозмовник агентства. 

Він підкреслив, що ті сепаратисти, які перебувають в міськраді, діяли в змові з керівниками місцевих органів влади. «Тобто, вони, сепаратисти, підходять до секретаря міськради, до того, хто виконує обов`язки міського голови, вітаються з ним за руку, тобто, це явно їхні люди. Помічник міського голови, воїн-афганець взагалі визначає, кого пропускати у військовій формі до виконкому, а кого ні», - пояснив очевидець.

Він також заявив, що, стоячи на сходах міськради, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов виступає, пояснює присутнім місцевим жителям про шляхи вирішення питання про федералізацію і проведення референдуму.

«Дивно, але до моменту захоплення у вихідний день раптом опинився тут народний депутат України Владислав Лук`янов, стоїть зараз на сходах міськради і розповідає, які заходи потрібні, щоб провести федералізацію. Всього стоїть людей із 50 - роззяв і слухають», - розповів чоловік і додав: «Я працював у виконкомі, знаю всіх. І видно, що вони співпрацюють з владою».