Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Терористи-снайпери під Краматорськом добивали поранених десантників

Середа, 14 Травень, 2014 - 12:15
Терористи-снайпери під Краматорськом добивали поранених десантників

Після нападу терористів під Краматорськом загинуло 6 українських десантників.

Як інформує ДЗГ МВ, о 12:15 в районі села Жовтневе (20 км від Краматорська) колона українських десантників, які везли воду і продукти з одного блок-поста на інший, потрапили в засідку, на них напала група терористів.

Як повідомив прес-секретар начальника Генерального штабу, підполковник Олексій Дмитрашковський, нападників було близько 30-40 чоловік. За словами місцевих жителів, вони приїхали на двох «Газелях» і « Жигулях».

«Перший постріл був з гранатомета, потрапив прямо в двигун БТРа, який йшов другим у колоні, почався бій. Бій тривав годину. За результатами бою загинуло 6 десантників і 9 отримали поранення, з цих 9 у двох контузія, 7 поранених. Всі доставлені в лікарню», - розповів Олексій Дмитрашковский і додав, що також внаслідок бою десантники позбулися одного БТРа і одного «ГАЗ- 66» з мінометної установкою.

Він також зазначив, що засідка була організована біля дамби. Нападники були озброєні снайперськими гвинтівками, з яких дострілювали поранених, і РПГ, якого немає на озброєнні в української армії. На місці засідки знайдено рюкзак з боєприпасами

За словами прес-секретаря начальника Генерального штабу, в результаті бою з боку ворога були також поранені й убиті. Однак, коли десантники почали у відповідь бій, терористи почали відтягувати своїх поранених і вбитих і бігти.

За інформацією Олексія Дмитрашковского, на даний момент проведена зачистка району, з людьми проведена відповідна робота.

«Друзі, побратими загиблих десантників готові і надалі високо нести звання воїнів - десантників дев'яносто п'ятого бригади , готові далі продовжувати, незважаючи ні на що, йти до перемоги», – зазначив прес-секретар начальника Генштабу