Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

В самопроголошеній Донецькій республіці вже стався переворот – владу захопив «Стрілок»

Понеділок, 12 Травень, 2014 - 14:15

ЗМІ повідомляють, що у так званій Донецькій народній республіці стався переворот: до влади прийшли люди російського диверсанта, полковника ГРУ Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

Зокрема, як повідомляє «ОстроВ» з посиланням на свої джерела в ДНР, колишні лідери самопроголошеної республіки були фактично відсторонені якимось Сергієм Здрилюком, який називає себе «правою рукою» командувача бойовиками на Донбасі «Стрілка».

За словами джерела, переворот стався учора.

«Пургіна, Лягіна і Маковича відсунули від прийняття рішень група людей на чолі з чоловіком, який представився помічником «Стрілка» зі Слов'янська». При цьому, за його інформацією, главу «ЦВК ДНР» Романа Лягіна силою змусили оголосити результати референдуму про незалежність самопроголошеної ДНР», – розповіло джерело.

Раніше представники «тимчасового уряду ДНР» визнали, що події в Слов'янську Донецької області були б неможливі без участі Стрєлкова.

За інформацією сепаратистів, явка на псевдореферендумі в Донецькій області щодо статусу регіону склала 74,87%.

Як повідомляв «Вголос», СБУ встановила реальне ім'я офіцера ГРУ ЗС РФ, який діє в Україні під іменем Ігоря Стрєлкова (позивний «Стрєлок»). Це громадянин РФ, полковник Ігор Всеволодович Гіркін. Народився 17 грудня 1970 року, номер паспорта громадянина РФ №4506460961, зареєстрований у Москві за адресою: Шенкурський проїзд, буд.8Б, кв. 136. Раніше неодноразово відвідував Україну з російським закордонним паспортом. Востаннє легально він перетнув український кордон 26 лютого 2014 року – прилетів рейсом Шереметьєво – Сімферополь. В ніч з 26 на 27 лютого відбулося захоплення ВР АРК, що стало початком анексії півострова.

Як відомо, вчора у Донецькій та Луганській областях проходив так званий «референдум» за створення окремих республік. Проросійські сепаратисти оголосили про явку в обох регіонах у понад 80% та майже 100% підтримки «республік».

Як повідомлялось, СБУ отримала беззаперечні докази підготовки та координації російською стороною заходів з проведення у східних областях України так званого «референдуму» зі створення «Донецької народної республіки» із заздалегідь відомими результатами. Про це, зокрема, свідчить запис розмови керівника руху «Русское единство» О.Баркашова (м. Москва) з лідером незареєстрованої організації «Православний Донбас» Д.Бойцовим (м. Донецьк).

У розмові Бойцов просить підтримки російських військових для успішного проведення так званого референдуму 11 травня. Натомість Баркашов пропонує сфальсифікувати результати опитування, «намалювати 100% «за».

Як писав «Вголос», групу озброєних терористів, які везли ящики із «проголосованими» бюлетенями «референдуму», затримали під час антитерористичної операції 10 травня на підступах до Слов'янська Донецької області.

11 травня СБУ вилучила ще 10 тис. уже проголосованих бюлетенів донецького «референдуму».