Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Офіцер ГРУ від імені Донбасу просить Росію ввести миротворчі війська

Понеділок, 12 Травень, 2014 - 19:45

Самопроголошений командувач так званих збройних сил «Донецької народної республіки» Ігор Стрєлков (він же офіцер ГРУ), у якому він просить Росію розглянути можливість введення контингенту миротворчих сил в Україну.

Про це інформує УНН.

«Зважаючи на надзвичайний характер ситуації в країні, розв’язаний київської хунтою геноцид донецького населення і загрозу інтервенції з боку збройних сил, які підкоряються Києву та країнам НАТО, звертаюся до Російської Федерації вжити адекватних ситуації заходів до захисту населення ДНР, включаючи можливість введення Контингенту Миротворчих сил зі сторони східного кордону», – йдеться у наказі.

У цьому ж наказі сказано:

«1. Перепідпорядкувати мені як Командувачу збройними силами ДНР постійно дислоковані на території республіки військові формування, силові структури і підрозділи органів безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури. Командирам відтепер виконувати тільки мої накази і розпорядження.2. Ввести на території ДНР режим контртерористичної операції (КТО). У рамках КТО всі бойовики українських неонацистських угруповань (т.зв. «Національна гвардія», «Правий Сектор», «батальйон Ляшка», батальйон «Донбас» тощо) підлягають затриманню, роззброєння, а в разі збройного опору — знищенню на місці».

За підрахунками сепаратистів, явка на «референдумі» в Донецькій області склала 74,87%, за незалежність регіону за підсумками обробки 100% бюлетенів проголосували 89,07%.

Нагадаємо, 11 травня сепаратисти влаштували референдум у Донецькій і Луганській областях про незалежність регіонів.

Жодна країна світу, окрім Росії, не визнала легітимними референдуми на сході України.

Як повідомлялось, у так званій Донецькій народній республіці стався переворот: до влади прийшли люди російського диверсанта, полковника ГРУ Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).