Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Дуров каже, що позбувся частки у «Вконтакте» через Євромайдан

Четвер, 17 Квітень, 2014 - 02:15

Засновник соцмережі «Вконтакте» Павло Дуров стверджує, що ФСБ вимагала у нього дані організаторів «євромайданівських» груп, а відмова коштувала йому частки у соцмережі.

Про це він написав на своїй сторінці. 

«13 грудня 2013 ФСБ вимагала від нас видати особисті дані організаторів груп «Євромайдану». Нашою відповіддю булав і залишається категорична відмова - юрисдикція Росії не поширюється на українських користувачів «ВКонтакте». Видача особистих даних українців російським властям було б не лише порушенням закону, а й зрадою всіх тих мільйонів жителів України, які нам довірилися», - написав він.

«У процесі мені довелося пожертвувати багато чим, у тому числі моєї часткою ВКонтакте. Але я ні про що не шкодую - захист особистих даних людей варте цього і набагато більшого. З грудня 2013 у мене немає власності, але у мене залишилося щось важливіше - чиста совість і ідеали, які я готовий захищати», - заявив Дуров.

Нагадаємо, 3 березня у Росії заблокували доступ до 13 українських спільнот соціальної мережі «ВКонтакте», присвячених акціям протесту на Майдані Незалежності в Києві.