Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Донецька ОДА має інформацію про збройне захоплення шкіл у Донецьку

Субота, 10 Травень, 2014 - 20:00

Донецька обласна державна адміністрація застерігає від незаконних захоплень навчальних закладів Донецька для проведення сепаратистського референдуму 11 травня.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» із посиланням на заяву Донецької ОДА, розміщеній на тимчасовому сайті обладміністрації.

«У Донецьку облдержадміністрацію з різних джерел надходить інформація про те, що на 10 травня 2014 року готуються збройні захоплення понад 80 навчальних закладів (шкіл) у всіх районах Донецька для проведення 11 травня 2014 року активістами Донецької народної республіки так званого «народного референдуму», − йдеться в заяві.

Донецька облдержадміністрація звертає увагу, що згідно з чинним законодавством України захоплення приміщень, споруд чи інших об'єктів підприємств, установ, організацій є кримінальним злочином, за який передбачено кримінальну відповідальність (статті 294-295 Кримінального кодексу України).

Як писав «Вголос», сьогодні голова Центрвиборчкому самопроголошеної «Донецької народної республіки» Роман Лягін заявив, що сепаратисти контролюють виборчкоми на Донбасі та готуються до «референдуму» 11 травня, а тому президентських виборів 25 травня тут не буде.