про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

НАГОЛОС

Прорубати Україну в Європу

Тінь нардепа Каськіва блукає залом і не знаходить собі притулку. 2-ва прожектори проектують на стіну гігантську тінь Каськіва. Від плінтусів до стелі. Тінь настільки гігантська, що голова Каськіва загинається за горизонт і звідти, дельфійським оракулом, пророкує світле майбутнє.

Езопова мова кацика всіх пористів В. Каськіва об’єднала у собі риси 3-х знайомих реформаторів: Лютера, Цвінглі та Кальвіна і принесла його народу благу звістку з дніпровських круч: всі 72 депутати НУНС проголосували за створення коаліції з ЮВТ.

Цей історичний постріл парламентської "Аврори" сповістив усім трудящим про світанок нової доби української демократії та заснування нової української держави. І це лише тінь прийдешнього. Іскринка реформатського руху.

Невипадково 2-ва прожектори перебудови української сьогочасності освітлюють постать світлого майбутнього. Вони символізують 2-х херувимів, які охороняють найціннішу святиню пористаманів. Їх ковчег заповіту. Їх скрижаль заповіту. Їх трав’янистий джа. Їх папірусний ра.

Владислава Каськіва. Їх єдиного депутата у Верховній Раді. Тінь якого, затуляє спекотне сонце під час збору спартанцями врожаю. Тінь, яка кришує спартанців від різних грозових і блискавичних наїздів. І кожен спартанець матиме за честь битись в тіні нардепа з підступними ксерксами в мандатських шкурах.

Бо в них є мен, який має право спитати список імен, з якими вони мають справи і це не буде називатись допитом. Це по-сімейному. По-молодіжному. Тут не звертаються один до одного по-батькові і тим більше, не посилають по-мамі. Тут кажуть: Влад, Володя, Колян, Пєтя, Марек. Це єдиний монолітний колектив однодумців. І в цьому немає нi сексу, нi сенсу.

Невипадково Шнур та його "Ленінград" випустили новий аврорний альбом, де на священному 10-му співається невтомна пісня "Пора" з невмирущими словами, які претендують на новий слоган партії: "нєкогда нє поздно, а всєгда пора". І це без жодних матюків та іншої обсценної лексики. І це не та собака, яку Ви відразу ж уявили біля сцени.

Монотонний рефрижераторний нойз рятує своїм замерзлим ковчегом ("Арарат" буде згодом) усі залишки здорового глузду цього тексту від вищенабраного в ворді шумахерського розгону.

Тінь великого майбутнього, цей сучасний достойник великого Платона, так би мовити український неоплатонік, глаголить про створення нової супер-пупер української держави. Нового східного економічного чуда. І для повного та безповоротного тіп-топу потрібно лише одне – нова політична сила, яка буде формуватись з мудрих та практичних представників блоку НУНС. Він не знає, яким буде це диво, але те, що воно буде – це неминуче (пряма мова). І це без жодних соціальних популізмів.

Цей широкоплечий ідеаліст азбукає про ідеальні ейдоси "Пори" на львівській продуктовій базі, де партія зайняла усі ключові позиції і тому називає розмови про дострокові місцеві вибори – кон’юктурним рішенням з безвідповідальною мотивацією.

Соррі. Невеличке оголошення: чорний "Опель" 81-11 заважає руху на Коперніка. Пацики, будь-ласка, заберіть свою тачку! Дякую.

Цей новий плотін української демократії стоїть на трибуні, щоб порушити всі існуючі проблеми. Він впевнено ведає, що всі політики нової хвилі народжуються Тут-і-туТ.

Цей новоявлений ямвліх альфабетає про розквіт рідної материнської плати партії, яка об’єднала людей з чистими пальцями, які 5-ть місяців чекали чуда від помаранчевих нічогонекрадених рук, дактилоскопією яких, вже давно має зацікавитись міліція. Не дочекались нової політичної якості і пішли на свій страх та ризик на створення "Пори", якої ніхто в політиці не чекав.

Саме за це пористи вiддавали свiй голос на Майдані та пiдiймали руки обидві.

Нова реінкарнація прокла діадоха, відверто та прямо, гімелдалетає про проблеми в академічному колективі, який ніхто не хоче залишати. Елементи фізики допомагають йому виявити лівих людей, які за нього не боролась і які не за те, щоб його любити.

Ці недобросовісні люди мають знати, що Каськів голова їхнього фан-клубу, їх персонального натовпу, і що він, великий неоплатонік – має бути на першому місці в їх житті.

І якщо ці рєдіски не будуть вбивати вечори один за одним, без жалю, запитувати щовечора, де ж він був, в той час коли він дивиться на них згори і, головне, не ображатись на це, то він організує комісію для люстрації депутатів місцевих рад і повільно їх знищить та заламає лід цих поганців в овечих шкурах.

Ось так, по-діловому, без медитативних розкачувань київський неоплатонічний Порфирій (не Іванов) загартовував свою сталь на сьогоднішньому з’їзді.

І, в принципі, Ви вже зрозуміли, що ця стаття мала бути про з’їзд "Пори", але гігантська тінь Каськіва затулила собою увесь інший ефір анонсованого пористського зібрання. Таке ж природнє явище відбулось і не прес-конференції. Соррі, джексони.

олександр ковальчук, 24.11.2007 21:03:51
тіньовий старт

обласний Лев

чудо

прожекторна святиня

дельфійський оракул

"Пора"

тінь майбутнього

юний спартанець

модний прикид

конферанс'є

досвід і молодість

Петя і Ігор

неоплатонік

Влад

Володя

пісенні слова

приспів

Марек

фінішний торт


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Ігор, 2007-11-27 17:17:20
Про всіх людей, які тобі не подобаються, можна сказати 4 речі: що він жид, або що він гомосексуалізм, агент КГБ чи вкрав гроші. Так що Мареку ще пощастило, були гірші варіанти...
Марек, 2007-11-27 14:38:39
Під час революції на граніті Марек вкрав велику частину грошей, які були зібрані голодуючим. Потім це стало основою його бізнесу. Василь
Ромко, 2007-11-26 11:02:40
Карст молодець. Пористи будь-ласка не бийте Ковальчука, бо ви за демократію
до "Карст", 2007-11-26 10:52:49
Молодець!!! :-D
Карст, 2007-11-25 14:29:38
Та й вони - ніхто :-))) Подивився на фотографії - все пригадав... Направду ніхто. Ще під час революції там були хороші люди, але з часом ці тлусті пінгвіни витіснили їх своєю масою і тепер там сита благодать. А Ковальчук не боїться так безсоромно фотографувати Танчина з Пєтєю? Ще б в засос з Квуртом сфотографував, тоді може б ваші читачі зрозуміли, хто є спонсорами вашого сайту :-))))
Лм, 2007-11-25 13:40:59
Хлопці він ж без Вас ніхто!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівська міськрада не дотримується домовленостей з ФК «Карпати» щодо оренди стадіону «Україна» — гендиректор клубу »»  

Чи знаєте Ви, що...

… ящик горілки вже другий день утримує в заложниках сім’ю з Левандівки »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівська міськрада не дотримується домовленостей з ФК «Карпати» щодо оренди стадіону «Україна» — гендиректор клубу  »»  
  Група «Нова Галичина» ініціює оприлюднення всіх рішень Львівської облради на офіційному сайті ЛОР  »»  
  Вступ Угорщини до Шенгенської зони не створить «залізну завісу» для України - командувач угорським прикордонним відомством Бендек  »»  
  Лише кожен п’ятий водій-порушник львівських «маршруток» з першого разу пересклав іспит на водійські права ? результати перевірки ДАІ  »»  
  Україна та Угорщина підписали план співпраці між прикордонними відомствами країн на 2008 рік  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Бі-Бі-Сі просить Росію убезпечити її співробітників від нападів »»  
  На Заході розгоряється скандал щодо виборів з Путіним »»  
  Кушнарьова збираються увічнити на стіні »»  
  Янукович у четвер вирішить, чи сідати праворуч від Яценюка »»  
  Регіони обіцяють ігнорувати Тимошенко »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Жовтнева революція на Стрийській і не тільки »»  
  Святкові феєрверки фірми "Гелікон" »»  
  Львівським ментам подарували нові санчата »»  
  Садовому подарували чоботи-скороходи »»  
  Прорубати Україну в Європу »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Юрій Шведа
Виборче право і політика.
 
 

Роман Рак
Навпростець
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Підтримую NIKа: Vgolos біографію Паски! »»
Здається Нова Галичина кане як НЕП »»
що цн саме Галя? »»
А полякам віз взагалі ніхто не видає. Вони - білі люди: для них в'їзд в Україну безвізовий. »»
То чому полякам видавати безкоштовно візи при в"їзді до України? Ну скільки можна прогинатися? Здає »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .