про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

НАГОЛОС

Ратушний дзот імені Івасюка

До 2017 року Садік та його корпорація монстрів планують спорудити собі замість "Цісарської кави" дзот імені Івасюка. Звідки вони будуть відстрілюватись від львів'ян за всі гріхи своїх минулих каденцій. Під час короткочасного відпочинку гвардія Садового буде їсти модифікованих курей та співати "Червону руту". От і весь пам'ятник Івасюку.

Над дзотом літатиме на голубому гелікоптері Славко Вакарчук. Співатиме свої безсмертні пісні та закидуватиме львів'ян новими мандатними ідеями про місцеперебування пам'ятнику "Океанам Ельзи", на відкритті якого зникне уся львівська вода. Сихів, Лєвандовку та Топольну об'являть зоною стихійного лиха. Прилетить Шуфрич на азовському крокодилі і закачуватиме воду у львівську каналізацію з озера Тітікака.

Маразми маразмами, але башене бажання малого Вакарчука поставити пам'ятник Володимиру Івасюку між філармонією та консерваторією стає такою собі ораторією галицькому рагулізму та фанатичному засліпленню, що є порушенням 1-ї заповіді. І для щирого християнина, яким є Славко Вакарчук це б мало стати сигнальним вогником. Як виявилось, цьогорічний альбом Океанів "Міра" і здоровий глузд та міра в певних речах – то абсолютно несумісні речі в лайфі Вакарчука.

Та й існування пам'ятника Івасюку біля зубоскального Макдональдса з безкоштовним туалетом та пластмасовою хавкою – чи не є це блюзнірством? Давайте тоді нафіг заберемо звідти той Макдональдс + філію "Приватбанку" + магазин трулів і ліфчиків. Хоча існування магазину жіночої білизни "Лоліта" за 3-ри метри від Преображенки (УГКЦ) нікого вже не дивує. Та й їмостям зручно затарюватись не відходячи від вівтаря. А про педофілію священників, напевне, краще промовчати.

А от газетний кіоск біля "Цісарської кави", мейбі, варто лишити – там продається журнал культурного спротиву "ШО" (7.40 за штуку). Антисеміти побачать в задужкованій інфі чергові спроби всепланетарного панування сіонських мудреців.

Але кращим за пам'ятник подарунком, для так званої, львівської громади було б остаточне висвітлення всіх фактів смерті Володимира Івасюка, в самогубство якого вже ніхто не вірить. Значить, комусь це не вигідно. Комусь, хто при баблі? Комусь, хто при владі? Хоча, бабло і влада та влада і бабло – то сіамські близнюки дикого українського капіталізму.

А де ж наше славне СБУ, яке так успішно провтикало вандалізм на Говерлі? В них немає жодної інфи про смерть Івасюка? Смішно. І чим ці сбушники, взагалі, займаються? Наркотрафіки, торгівля зброєю та переправляння українських дівчат в закордонні борделі – це чутки, неправда чи реальність?

З таким вакарчуківським контекстом ратушна корпорація монстрів вирішила замочити "Цісарську каву" в сортирі своєї чиновницької думки, чи точніше, її відсутності, в чому львів'яни та гості столиці могли вже не раз пересвідчитись.

"Ум, честь і совість" – такі комуністичні постулати є дуже далекими для справжніх бандерівців та вишиваних українців з Ратуші. В "Мауглі" є боягузливі і крикливі мавпи, яких успішно гіпнотизує для подального поїдання мудрий Ка. Їх називають бандерлоги. Класна самоназва для жителів розпіареного Бандерштату.

От під такий культурний нойз ратушанці і рататуйки надумали поставити пам'ятник Івасюку на приватній власності, право на яке (власність) видавалось через суд. Садова братва безцеремонно бакланить і тероризує кафешку тупими домахуваннями, як то: побита шибка в дверях, відсутність однієї кахлі на підлозі та інша куплена санепідемстанція.

В центрі Львова земелька дуже і дуже дорога. За 1-н квадратний сантиметр на проспекті Шевченка і горло перегризуть, і наллють в ванну сірчану кислоту, і отрути сипнуть, і є різні КГБ випробовані засоби дистанційної смерті, є звичайна біта чи декілька патронів. Бо 99.9 кв. м в центрі Львова – то не хухри-мухри. То кавалок нехілого бабла. І до чого тут пам'ятник Івасюку?

За законами "Цісарську каву" можуть забрати в її власниці Тетяна Нікітчин лише під час військових дій. Але такі ніби не спостерігаються в найближчі 2-3 роки. А от вже перед Євро-2012 к-ть стрілянини у Львові знову зростатиме. Але бандерлоги вирішили повернути колесо фортуни в свій бік і провести такий собі садовий бліцкріг на лоні природи.

Тим більше, що 20 листопада 2007 року закінчується термін дії 10-річного договору оренди землі під "Цісарську каву" і Тетяна Нікітчин має повне право на продовження терміну оренди, бо ці будівлі є у приватній власності її ж підприємства.

І тут ратушним бетменам є де розгулятись зі своїми владними розпальцьовками і зв'язками. Вони вперто хочуть там бачити памятник Івасюку, кров з носа, чи з горла. Вони відмовляються продовжувати договір, не виносять його на розгляд міської ради. Підпільні клєрки вирішують то питання без депутатів і без власниці "Цісарської кави" + інші партизанські дії та рейкова війна хіпаблудних бюрократів з земельної комісії + Павлів та Синютка.

Синютка навіть відібрав дозвіл на право торгівлі, який, як потім виявилось, взагалі не був потрібен. Цей (вилучено цензурою) Синютка вже задовбав. Валив би нафіг в свій Франківськ і там би строїв свої синюткіні глазкі (вилучено цензурою).

Потім бетмени заявили, що "ЦК" самовільно захопила літні майданчики, за які вона ("ЦК") платить навіть взимку. Все, як обумовлено між нормальними людьми. Але в Ратуші кажуть, що "ЦК" не має такого дозволу.

Ну а вищим пілотажем рататуйних бетменів є пропозиція перенести "ЦК" з проспекту Шевченка на 1. кінець географії по вулиці Городоцькій (напевне в Зимну Воду), на 2. інший материк по вулиці Джорджа Вашінгтона, або й в 3. потусторонній світ біля Личаківського цвинтаря. Остання пропозиція, це, взагалі, вершина чиновницької думки з ратушанської дупи.

І що скажіть, робити з такими ідіотами?

Тетяна Нікітчин оскаржує в суді рішення Львівського міськвиконкому від 25 травня цього року, яким скасовано розпорядження Галицької райадміністрації про право власності на "Цісарську каву", яке було видано за рішенням Господарського суду Львівської області ще в 2005 році.

Ця історія довга і крапаль заплутана. Тут не все так просто. Але приватна власність є приватна власність. І ратушна братва в своєму ідіотизмі переплюнула Куйбіду та Буняка вже в більйонні рази. Їм і справді доведеться собі дзоти колись будувати.

P.S. для розумників з Ратуші. Візантійський імператор Юстиніан, з яким пов'язана кодифікація римського права, під час будівництва амфітеатру демонстрував своїм гостям в одному з секторів незруйнований будинок бідної жінки, яка відмовилась продати свою ділянку імператору. Юстиніан змушений був врахувати її волю і не порушив права її приватної власності.

P.P.S. Але садово-ратушній братві до Юстиніана, як до моря рачки. Мєльчаєт нинчє народ.

фото: caricatura.ru

олександр ковальчук, 13.11.2007 16:44:37
Тетяна Нікітчин

Тетяна Нікітчин

Тетяна Нікітчин

Тетяна Нікітчин


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


ddddddddddd, 2007-11-15 16:16:30
Пане Ковальчук скажіть мені де там є туалет в Цісарській каві згідно санітарних норм
Львівянин зо села, 2007-11-15 13:14:37
Автор збоченець і паскуда. Його аргументи цілком відповідають суті того гадюшника, який він захищає. Гидко. Ось хто плодить рагулізм у Львові.
Витя донецкий, 2007-11-15 09:00:54
Респект, пацаны. "Галыцька жаба" умноженная на "наши методы" , кароче у Никитчин никаких шансов. Только нафига на митингах волать про демократию, права человека. Схид и захид разом.
Карст, 2007-11-15 01:31:27
Як тут добре написав Юрист - приватна власність тут ні до чого. Пані Нікітчин орендує частину тротуару і тепер термін договору закінчується. Так от, ніхто нічого не буде розбивати, але тротуар треба звільнити. До речі, якось всі забули під що пані Нікітчин діставала право оренди. А саме під книгарню :-))) Які чудові книжки там продаються і які там читачі бачу кожного дня йдучи на роботу. Кажуть, що Василь Куйбіда підписав їй свого часу усі папери, бо вона співала пісні на його вірші :-))) Слава Україні!
Блондинка-Лайт, 2007-11-14 23:05:10
Таня, у місті вже є "алея видатних львів'ян" . На Личаківському цвинтарі. Але українців там меньше одного відсотка. На жаль.
для vlad, 2007-11-14 21:23:25
"...Той гадючник, з-за якого вбили Білозіра..." Ти де таку траву береш?
юрист, 2007-11-14 21:14:21
Ніхто не хоче забирати ПРИВАТНУ ВЛАСНІСТЬ - себто будку. Земля не є її приватною власністю. Земля ця належить ГРОМАДІ ЛЬВОВА. Нехай пані Нікітчин забирає свою приватну будку і дує з нею подалі. Як Львів'янин, я проти аби їй надавали місце на Городоцькій чи Личаківській чи будь-де інде. Львів треба очищати від гадюшників!!!!!!!!!!!!!!!
Я, 2007-11-14 18:03:13
Ковальчук - таки рагуль. І те, як він пише, може подобатись лише рагулям... Але те, що саме він пише - цілком інша річ. Або ми хочемо мати правову демократичну державу західного зразка, одним з основних принципів якої мусить бути право людини на приватну власність і її недоторканність, або ми - за азійський тип держави, де людина є нічим, гвинтиком в механізмі держави, який можна замінити, зламати, викинути...
галицьким замість Тані, 2007-11-14 17:09:59
Таня, 2007-11-14 17:01:58 чомусь вашим іменем назвався:)))
Таня, 2007-11-14 17:01:58
дуже правильно сказали!!! але ж добровільно. але ж закон. відкрли б наприклад у Стрийському парку алею видатних львівян. тоді би дійсно визнавали геній цих людей, а не привязувались до місць хто кого вбив-побив, чи хтось де жив-ходив. а ці памятні плити на будинках вже дістали... не путайте творче життя, за яке треба ставити памятник, з побутовим життям (живе ходить і т. д.).
ромко, 2007-11-14 16:59:46
до речі нікітчин любітєльніца плодити гадюшніки-разлівайки по місту. ота ригалівка на площі підкови - це також її рук діло
vlad, 2007-11-14 16:45:34
Абсолютно не згоден з Сашком! Той гадючник, з-за якого вбили Білозіра треба давно вже знищити, але Володя Івасюк заслуговує на краще місце, ніж цей закапелок між факс-дональдом та прокуратурою.От про те, де йому ставити пам'ятник і слід подискутувати.
Таня, 2007-11-14 16:44:15
Не хлібом єдиним...
галицьким, 2007-11-14 16:36:35
мені пофіг на Ковальчука і на то, чи то заказуга, чи піар. Правильно є одне! ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ СВЯЩЕННА!!! галицький рагуль хоче відібрати, щоб зробити суспільне сумнівно корисне діяння, а інші кажуть, що то гуд, бо там є розплідник, а інші кажуть, шоб вони зробили на місці тої пані. цікава картина. тому від такої рагульської влади і треба берегти своє, яка заради поклоніння тельцям воздвигнутим зробить усе. і до речі, тій хто би хотіла бути на місці пдприємця - а якби то був би ваш хліб. як би пояснили своїм діточкам? га? і мабуть є різниця між сприянням і тим, що відбирають. інтелектуали блін...
Податкова, 2007-11-14 15:24:17
Ковальчук, скільки бабла хапнув? А фотку дай, гиии
Таня, 2007-11-14 14:55:34
Володя Івасюк заслуговує на найкраще місце для памятника. А я, будучи підприємцем, мала б за честь посприяти становленню монумента.
Таня, 2007-11-14 14:43:34
Ставити поряд вартість якоїсь нещасної забігайлівки і можливість поставити памятник видатному українському композитору. пісні якого співав і співає весь світ, якого замордували у розквіті таланту в тридцять років, страшно закатували?... Вам має бути соромно, пане Ковальчук за цей матеріал
Жид-ашкеназ, 2007-11-14 12:06:46
Треба забрати в цієї жидівки земельку і компенсувати їй в Тель-аЛьвіві.
Думаю, 2007-11-14 11:28:27
Знаючи розцінки у Вголосі, думаю, взяли баксів 300-400. Більше їм ніхто не дасть. Ну, хіба Квурт...
Карст, 2007-11-14 11:21:31
Вперше було дуже неприємно читати текст Ковальчука... Ще одне підтвердження продажності львівських журналістів :-(((
nazik, 2007-11-14 11:14:33
Є підозра, шо Ковальчука содомували люди в рясах на Хелоуін, от він тепер і пише про педофілію священиків.
Льова, 2007-11-14 10:35:38
Проблема є, пише про неї Ковальчук, чи ні. Але ноги ростуть не з "Океану ..." і не з Ратуші. Тут галицького жлобства тільки 50% , а половина звичайної брудної політики.
стар, 2007-11-14 10:09:36
Згоден із Ні ЦК - там стопроцентний гадюшник. Ковальчук, тихоч туди заходив? Бачив контингент, що там сидить?
Ні ЦК, 2007-11-13 23:07:57
Та не Цісарська кава - то цісарська горілка, коньяк, пиво. Гнати треба такі розплідники пияцтва з міста!!! Ковальчук, ти вже краще про шурму далі статті ліпи. Повісь свої 'фоткі' щоб порядні люди мали що дітям показувати - якими не треба бути.
zhuk, 2007-11-13 17:43:36
Ковальчук, сознавайся, скільки бабла за гониво хапнув?!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Міністр вугільної промисловості Полтавець позитивно оцінив діяльність ДП «Львіввугілля» »»  

Чи знаєте Ви, що ...

... всі місця є рівновіддаленими від раю; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Вугілля ДП “Львіввугілля” таки збагачуватимуть на Червоноградській ЗФ — міністр вугільної промисловості Полтавець  »»  
  Розробку проектно-кошторисної документації на будівництво Червоноградської шахти завершать цього року — міністр вугільної промисловості Полтавець  »»  
  Шахта «Любельська» стане прикладом того, як потрібно будувати шахти в Україні — міністр вугільної промисловості Полтавець  »»  
  Міністр вугільної промисловості Полтавець позитивно оцінив діяльність ДП «Львіввугілля»  »»  
  Львівська міськрада передбачила майже 1,5 млн. грн. для міського реабілітаційного центру «Джерело» на цей рік  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  БЮТ готовий на будь-яку заміну Медведька - аби замінити »»  
  Тимошенко попросила бізнесменів "капати" на чиновників »»  
  "Нафтогаз" пропонує переглянути ціни на газ для населення »»  
  БЮТ морально готує Семенюк до кримінальної справи »»  
  БЮТ має "таємну зброю" проти блоку "Регіонів" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Депутатські колядки в картинках »»  
  "Пора" пікетує польське консульство »»  
  Квіти на руїнах бою під Крутами »»  
  Львівські депутати підняли руку на Ющенка »»  
  Олійник на Місяці »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Олексій Антипович
А правда де?
 
 
Олег Немчінов
Чи повинні у Львові працювати світлофори?
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Hi! This man write facked topic about your forum. http://forum.vip-domain.com/topic45617.html  »»
Багато натяків ,але чомусь жодних фактів..Журналістика,як і усе суспільство уражене корупцією,якому  »»
"Взяли Маню на карманє. Маню бросілі на нари, щьолкнулі кльочьом." Всєм плакать!  »»
У нас злоупотребления срослись с общественным бытом, сделались необходимым его элементом.Может ли су »»
Ты шубки беличьи носила, кожи крокодила, все полковникам стелила, ноги на ночь мила. И перо за это п »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .