про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго”          СБУ нарешті побачила уродів на Говерлі          АМКУ дозволив DAYTIME CONSULTANTS купити контрольний пакет акцій Трускавецького заводу мінвод «Аква-Еко»          100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру          У 2007 році на залізничних переїздах «Львівської залізниці» зросла кількість ДТП         

НАГОЛОС

Львівського губернатора Петра Олійника застукали на гарячому

А як він починав! Як він запевняв нас усіх, що не буде красти, а тільки працюватиме, працюватиме і працюватиме… Маю на увазі Петра Олійника – губернатора Львівської області.

Свій перший робочий день на посаді губернатора Олійник провів у присутності журналіста з "Високого замку". "Під кінець наради губернатор приступив до оголошення свого порядку денного (розписаного по хвилинах). Коли прозвучали плани на 18-ту годину, а Петро Олійник все продовжував говорити, я зрозуміла, що прийду додому дуже пізно», - пише журналіст.

Закінчується стаття в стилі нарисів про доброго дідуся Сталіна, який допізна думає про нас і у кабінеті якого всю ніч горить світло: "І до котрої години плануєте працювати? – запитала журналістка "ВЗ" прощаючись з губернатором.

- Сьогодні недовго – десь до десятої…
"

Уті-путі. "Сьогодні недовго – десь до десятої…"  Завтра попрацюю довше. Робітничок злотий. Весь в трудах, весь в турботах.

Нижче ви можете побачити фото зроблені нашим кореспондентом у середу, 17 вересня близько 17:00. на тенісних кортах "Спартака", у розпал робочого дня.

Не можемо сказати, що нас спантеличила інформація про те, що Олійник більше дбає про власну кишеню і власне дозвілля, аніж про роботу. "Вголос" вже не раз писав про те, що у діяльності Олійника на посаді губернатора простежується чіткий алгоритм: кожних три місяці свого перебування на посаді губернатора Петро Олійник бере "тайм-аут" на півмісяця – місяць.

Зрештою, у кого коротка пам’ять, пропонуємо згадати, що Олійник за останні декілька місяців вже двічі був у відпустці: в липні і у вересні, під час виборчої кампанії.

А тепер ще кілька цитат з тієї вікопомної статті у газеті "Високий замок":

"Я - як сирота. Дружина з донькою у Києві, – каже губернатор, на ходу ковтаючи каву. – Як прибігаю вранці голодний, то тут і їм (на столику тарілка з нарізаним сирником).

Здивувалася, коли за поспішним “кавуванням” почула, що губернатор не має власного львівського житла, знімає двокімнатну квартиру. Запитала, як він збирається вирішувати квартирне питання. “Є два виходи, – каже губернатор. – Або і далі зніматиму квартиру, або візьму безвідсотковий кредит на житло для чиновників
”.

Петро Олійник має у власності автомобіль "Лексус", любить пити віскі, має швейцарський годинник, вартістю понад 1000 дол., лікується в Австрії.

І наостанок – найцікавіше. Ви знаєте, що подарували новопризначеному губернаторові Олійникові його заступники? Про це також написано у тій самій статті з "Високого замку". Цитую: "…ставить на свій стіл щойно подаровану йому скляну фігурку півня, який перед нарадою подарували Петру Олійнику заступники".

Я заповажав заступників Олійника. Респект вам, борці за Помаранчеву ідею, респект.

Все про спортивний прикід Олійника та тенісну тусовку у Львові читайте на сайті kava.lviv.ua

Піт Сампрас, 18.10.2007 12:55:44Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Аляска, 2007-10-23 08:31:48
ви думаэте тільки у вас в області такий є трудяжка у тернопільській також цілий великий будинок всі ми знаємо
, 2007-10-22 10:25:53
зграйка вовків у овечих шкірах(Олійник, сеник) ніяк не наїстся. А люд малий мовчить, бо благоденствує. Хіба ви всі не розумієте, що ми всі Їм по-фуй. Якщо би прийшла небезпека, то ми а не вони будемо сидіти по криївках і тоді а не зараз виявляться Провідники. А олійник з сеником будуть у відпустці істи на морях ананаси і писатимуть мемуари про те як вони будували(о Боже) Україну
Лікар, 2007-10-20 21:30:36
Пенісний день Олійника.
Олег, 2007-10-19 15:30:23
Про мораль на Львівщині, особливо у владних структурах забули вже років з десять назад. Але лідер, хоча б номінальний, має бути взірцем для підлеглих, а у випадку з губернатором, ще й взірцем для мешканців, громади. Призначення губернатора і його заступників, має відбуватись публічно.
кадри, 2007-10-19 13:35:33
П"ятак вже дав команду Ганущину скласти акт про відстуність на робочому місці без поважних причин голови Львівської обласної державної адімністрації П.Олійника.
читач, 2007-10-19 13:32:46
Дивно, чому мовчить прес-служба Олійника?! Невже немає що сказати. Та в тій Європі, куди нас веде Ющенко з олійниками, за таку витівку губернатора вже давно розмочили і в пресі, і в суспільстві. А він сам, як високоморальний чоловік, подав би прохання про відставку. Слабо?
777, 2007-10-19 10:51:32
Причому тут фізичні навантаження?! Є мораль і закон про держслужбу, та й присягу Олійник давав служити народові України. Ніхто не забороняє грати теніс. Але коли апарат ОДА гноблять за запізнення та невиконання незаконних доручень, а їх керівник в робочий час грає, що хоче, то про яку мораль може йтися? Президент Ющенко на руїнах в Дніпропетровську, а його намісник на кортах! Ну хіба це нормально, хіба це по людськи!!! Гасло - ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ - ВМЕРЛО НЕПРОБУДНИМ ВІЧНИМ СНОМ!
Максим, 2007-10-18 21:42:04
Олійника тепер вже точно "підуть". Вже і Обсерватор пише, і ЗІК сценарії відставки розробляє...
Петро, 2007-10-18 18:26:56
Активно відпочити для людини, що працює до 22.00 це не вияв злочину. Хто знав, що Олійник не на робочому місці, а на кортах спорткомплексу "Україна" ? Тільки найближче оточення. Петре Михайловичу судячи з матеріалу ваші заступники вас просто несамовито обожнюють. Очевидно ті симпатики мають ще крутіший матеріал.
Михайло, 2007-10-18 18:24:21
Статті бракує обєктивності. Будь-який керівник погодиться, що людина працюватиме ефективніше, якщо чергуватиме розумову нагрузку з фізичною. Його що, в борделі зустріли? Попробуйте приймати рішення з ранку до вечора... Відповідальність величезна. Думаю, що можна було б щось гірше виорати на Олійника. НЕДОПРАЦЬОВАНО! А годинник міг би купити дорожчий. Незрозуміло, до чого ще тут скляний півень?
Саша, 2007-10-18 17:34:12
Рагуль,- це не то слово, як показують по телевізору, хочиться його розбити. Та не він один там такий. Сеник хіба кращий??? Рагілі вони і в Африці рагулі, а Червоноградські ще й чорні...
Друг Олійника, 2007-10-18 17:00:19
Я особисто бачив цього рагуля на кортах 17 жовтня о 16.45. І я інформував про даний факт. Я прикладу максимум зусилля для того, щоб такі як Олійник не керували областю.
Я, 2007-10-18 15:39:19
Петя лох, він розмовляти невміє! Проте грошики помаранчевих рагуликів які мерзли на майдані рахувати і красти добре вміє! Продовжуйте голосувати "рагулики" за НСНУ і всьо буде чьотко!
До автора, 2007-10-18 14:49:52
Факт не доведений. На фото відсутня дата фотогравування.
Друг Олійника, 2007-10-18 13:46:54
Молодці! Обов`язково відішлю цю статтю з фотками Президенту. Нехай подивиться на свого безцінного кадра - "роботягу". Може вже забере того пятачка з області. Ганьба! Рагулізм!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго” »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Виконком Львівської міськради відклав купівлю котельні “Кінескоп” для “Львівтеплоенерго”  »»  
  СБУ нарешті побачила уродів на Говерлі  »»  
  АМКУ дозволив DAYTIME CONSULTANTS купити контрольний пакет акцій Трускавецького заводу мінвод «Аква-Еко»  »»  
  100 працівників агрофірми “Провесінь” та 10 львівських соціалістів пікетували сьогодні Львівську обласну прокуратуру  »»  
  У 2007 році на залізничних переїздах «Львівської залізниці» зросла кількість ДТП  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Футбол. "Мілан" поглумився над "Шахтарем" »»  
  На Укртатнафті знову намагаються змінити владу. Тепер з міліцією »»  
  Екс-пасинка Фірташа нарешті почне шукати Інтерпол? »»  
  Цушко сидить на лікарняному і чекає Раду »»  
  Суркіс схилив Ющенка на свій бік »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

слухайте, нарід, а хто в той день був на зміні? мені так для себе, поржати..... »»
слухайте, нарід, а хто в той день був на зміні? мені так для себе, поржати..... »»
а чьо. мене например заперла тема. вот один дістав. Ше іваськевич на черзі! стопудово! а так гляди з »»
БЛЯДЬ А ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ КРИЛАТІ ВИСЛОВИ І АФОРИЗМИ З БІБЛІОТЕКИ КОНГРЕСУ????? А ТО Я НЕ ЗНАЙШОВ І ВІ »»
Шокируещие порно, видео с малолетками так же отец и доч, мать и сын, и многое многое http://lerbizz »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин