про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

НАГОЛОС

Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери

Справа В. І. Лєніна цвіте і розростається. Лєнін – жил, Лєнін – жив, Лєнін – будєт жить. 13 жовтня до Львова в черговий зараз завітає Володимир Ілліч, але на цей раз в образі Степана Бандери. Його прийдуть привітати патріотичні високопосадовці, воїни ОУН-УПА, та відсосна львівська шобла, тобто інтєлігєнція з зачмиреними рожами.

На сьогоднішній прес-конференції "Особливості відзначення 65-ої річниці УПА" Косів розповів, що святкування буде проходити під гаслом "УПА – живе". Як бачимо, нинішні ратушні замполіти і гуманітарії не далеко втікли від савєцких камісарів.

Як і в старі комуністичні часи будуть мітінгі, паради і 10000 прапорців. Сітілайти, бігборди з фотками, молебні і панахиди.

Піонери з "Української народної молоді" розграфітять 2-ва трамвая в рамках фестивалю "Наші герої". Та, до речі, на фестивалі буде афігеєнний дрес-код – вишиванки. Як вже вони задобали зі своїми вишиванками, це просто... самі знаєте що. 

Вишиванки – це добре, як з такою частотою їх використання де требе, і де не треба, вони вже давно перетворились в якісь ганчірки мезозойського періоду. Це як на Гаїті, дєвушкі в національних одягах, всякими алохами намагаються вигідніше продати свої кіски, бо для іноземців, національний колорит і сексуальний туризм – цевсігроші.

Ну й наші, як нігери намагають продати свою довбану карпатську душу, бля, просто зрубати бабла. Бо ж немає більш чого показати. Що так, тупо зрозуміти, що носіння вишиванки не робить вас українцями?

Зараз вишиванки, а колись дрес-кодом були піонерські галстуки і комсомольські значки, без яких не пускали на уроки.

Зараз потрібно створити позитивний образ Львова, як бандерівського міста з патріотичним відтінком. В совку потрібно було створити позитивний образ Львова, як радянського міста з образом Ярослава Галана та могилки розвідника Кузнєцова. І також з патріотичним відтінком. В совку, щоб відвалити наш атвєт чемберлєну загниваєщєга капіталізма, а зараз, щоб знову ж зрубати бабла.

Раніше трамваї – це були просто трамваї, а зараз – комунікативні площини на колесах. Круто!

Тоді ветеранів водили школами, щоб вони розповідали про героїчні сторінки минулого. Курську дугу, Сталінград, Сапун-гору ітеде. І зараз вояків ОУН-УПА будуть водити їх школами і універами, що слухати їх, вчитись в них і наслідувати їх. Все як скажуть старші товариші.

Ну й тепер про пам'ятник. Нафіга було Сенику бакланити Парубія і бути ініціатором якнайшвидшого завершення спорудження і відкриття пам’ятника Бандері, а Парубію вимахуватись філками на пам'ятник, щоб в результаті отримати таке чувирло? Отримати памятник Степану Бандері, як коктейль Лєніна, Дзержинського, Павкі Корчагіна і Павліка Морозова?

Кому засліпило, раджу ще раз подивитись на ці соцреалізмні тримання руки на фалді піджака чи пальто таваріща Лєніна. На те, як вітер розвіває пальто Бандери в найкращих традиціях совка, та на його ліву ногу яка застигла в русі вперед, знову ж таки в найкращих традиціях радянських пам'ятників воїнам-визволителям та будівничим світлого майбутнього.

А співпадіння з пам'ятником Феліксу Дзержинському на Луб'янці в Москві та Лєніну в ВДНХ (Москва) просто 100%. Савєцка однотипність і сірість.

Нічого ж не змінилось. Риторика і символи ті ж самі, тільки вивіска інша. Тоді була серпасто-червона, а зараз тризубно-голуба.

Ну що, славні львівські патріоти та розхвалені націоналісти, схаваєте такий памятник Лєніну-Бандері? Знову промовчите, як у випадку з дебільним памятником Чорноволу, чи щось зробите? Знову засунете свого язика в сраку і будете мовчати від страху? Сцикуни з вишиваними душами.

На місці Парубія і Сеника варто було б просто застрілитись після такого памятнику Бандері. Цікаво, хто автор цієї фігні, бо інакшим словом цей уродний соцреалізм не назвеш. Хто ж той вася, який додумався присобачити до пальта Лєніна-Дзержинського голову Бандери? Де ж цей герой нашого часу?

фоткі лєніна і дзєржинского: tema.ru (город Касімов), myzarya.ru (пасьолок Заря), advantour.com (город Бішкєк), belgazeta.by (Фєлікс), juliy.livejournal.com (Вова) + plakat.ru

олександр ковальчук, 10.10.2007 14:36:08
Косів і молодший товариш

Паша Савельєва

невідомий герой

Алєксандр Матросов

залізний Фєлікс

город Касімов

город Бішкєк

пасьолок Заря

лубянка

Льоня Голубков

Павлік Морозов

Марат Казєй

біллборди до свята

львівський Бандера

і такий Бандера

і такий Бандера

місто-сад

юра гагарін

будівничі світлого майбутнього

Валя Котик

ВДНХ


Українська банерна мережа

Cтатті по темі:

Бандера без пам'ятника (фото)

«Нормальная савэтская интиллигэнцыя»


ВАШІ ВІДЗИВИ


М-да..., 2007-10-16 22:49:15
Любі друзі, 1. А от якщо фотнути когось з вас, то чи не віднайдеться з якогось пасьолку Заря чи Звізда, або ще з якоїсь Тьмуторокані фоти такого Ілліча, що стоїть в точності в такій самій позі? Здається тих дєдушок Лєнінів стільки було, що вже всі варіанти поз перебрали... 2. Питання: чи не бачили ви того проекту раніше? Хіба не писали про то в газетах (з фотками)? То чого ж ви тільки зараз проснулися, коли вже бабло в то угрохали? А де ж ви раніше були?
GUGO, 2007-10-16 13:38:09
Пам*ятник Бандері-свята справа!На людські гроші поставлений.Слава художникам -патріотам,які не червоніють і не синьо-жовтіють,коли пхають гонорар до кишені.Воістину жертовність -основна ознака львівської інтелігенціїї1
U, 2007-10-15 16:55:50
Даа, Только недавно выкинули одно уродство (памятник Ленину), так поставили другое..... Теперь нужно ждать следующего политического переворота, чтобы выкинули ЭТО=)
\m/, 2007-10-15 16:46:21
гггг +1 аффтар пешы есчо)) а скульпторы пусть пьют йад. теперь на эту шнягу любоваться постоянно((
SPADE, 2007-10-14 00:09:40
Слава Богу, що олександр ковальчук не літає в космос! Подивившись на землю з космосу, він міг би і Богу закинути в тому, що земля якась не правильна і подібна на праве яйце товариша Сталіна... Я йому співчуваю. У нього важке майбутнє. СЛАВА УКРАЇНІ!
Я, 2007-10-12 16:25:48
Адріано, це брехня - результат криків Парубія про любов до України вимірюється багатьма нулями... Після інших цифр, щоправда, і не лише в доларовому еквіваленті...
Петро, 2007-10-12 12:43:03
Якщо хтось починає лаятись і старається принижувати опонента, то однозначно що той хтось відчуває комплекс неповноцынності... Якщо ця подія когось коробить - значить памятник дійсно потрібний... Слава Україні!
Місько, 2007-10-11 20:01:48
Критикуємо нашим рагулів при владі і правильно робимо, але ... ми їх знову вибрали. Колись критикували пам"ятник Чорноволу, а тепер тихо, якось схавали, тому що зразками вершини у мистецтві для більшості з тих, хто при владі, є воплі Поплавського, груди Сердючки і пальма Мерцалова.
Адріана, 2007-10-11 18:35:07
З почуттям справи кажу, що Парубій - рагуль місцевого роливу, захлипуючись, може розказувати як любить Україну, а діла з тих воплів нулю дорівнює.
Степан, 2007-10-11 18:22:28
Хлопці, любі друзі, рідні мої, чи ще як там вас називають наші перші державні особи. В нас ніколи не буде все гаразд, доки, так звані патріоти напихатимуть свої кишені грішми, котрі адресувалися на святі справи- на той же пам'ятник. Нікому не соромно, що пам'ятник сіренький, зовсім не величний постав, а на руїнах. Це ви все так робите - півсправи зробили, а далі хай боженько доробляє. Так і Україна крикнути крикнули, майдан зібрати зібрали, а далі людоньки рятуйтеся самі як можете.
Місько, 2007-10-11 17:31:36
Враженні від пам"ятника на фотографіях і в реальності різні. Коли читати статтю, то бере злість, а коли подивитися на пам"ятник на площі, то виникають інші почуття. В першу чергу почуття задоволення, що пам"ятник поставили, композиція велична, гордість за те, що Львів має нарешті пам"ятник славного сина України. Такі були перші почуття. Можливо, з часом будуть думки критичніші. Я дивився і думав, як можна було зробити композицію, щоб не було аналогів, наприклад, з Леніним, і нічого не придумав. Якщо опустити руку, то знайдуться такі леніни з опущеною рукою, або з рукою в кишені, чи витягнутою наперед. Кудись руку треба діти, але всі пози вже зайняті іншими. Якщо подивитися на пам"ятник збоку справа, від дитячого майданчика, то обличчя нагадує в дечому Путіна. Сподіваюся, що колись поскидають з постаментів усіх леніних і проблема плагіату та аналогій буде вирішена.
nazik, 2007-10-11 17:04:47
тепер не знаю що є більш потворне: Пагубій чи пам'ятник
Надія, 2007-10-11 15:33:03
Тяжко було читати статтю, а ще тяжче коментарі. Хто дав Вам право, пане Ковальчук свою приватну думку та ще в такій формі нав"язувати читачам.Ви вважаєте себе Богом. чи просто великим знавцем скульптури. Який Ваш особистий внесок у відродженні пам"яті про Степана Бандеру. І ще дуже Вас прошу - не приходьте на відкриття пам"ятника. Не треба. Тому що після Вашого перебування на цій урочистій події, нам прийдеться прочитати ще одні вашу хамську статю
Стефко Б., 2007-10-11 12:30:31
Але так не буде вже. Дякую і за те, що щось поставили. А я вже думав, що з того ніц не буде. Шляк би вас, правнуки і внуки, трафив. Яку владу хотіли, таку і вибрали. Чим думали, то маєте.
Стефко Б., 2007-10-11 12:23:59
Хочу, щоби було так: ---- Йде Садовий на роботу та бачить біля ратуші великий мітинг, люди кричать, щось вимагають. Він їх запитує: – Що ви хочете, чого тут зібралися ? – Хочемо щоб у Львові поставили пам'ятник Бандері !!! – Добре, завтра буде. На наступний день забралося ще більше людей і всі щось кричать та вимагають. – Чого вам ще треба ? – Хочемо щоб Бандера був на коні, як Хмельницький !!! – Добре, завтра все виконаємо. На наступний день аналогічна ситуація. – Ну чого вам і ще потрібно !? – Хочемо щоб в одній руці у Бандери була булава, а в іншій - голова москаля!!! – Ну булаву зробимо, але ж голова буде псуватись. – НІЧОГО, МИ БУДЕМО КОЖЕН ДЕНЬ МІНЯТИ !!!
леся, 2007-10-11 11:20:17
Руки нашим скульпторам пообрізувати
, 2007-10-11 11:08:50
Господи, як соромно, за себе насамперед. За те, що своя влада, внуки цього ж СТЕПАНА БАНДЕРИ така наволоч. Хто принизить більше ніж свої, доморощені. Нема на вас Бандери
Місто лохів, 2007-10-10 19:15:12
Памятник - гавно. До речі, як і памятник Чорноволу. Бо ставлять ті памятники діти колишні стукачів і зрадників. А то й самі зрадники. Микола Горинь, Андрій Парубій, Пєтька Олійник, Андрюшка Садовий. Рагулі, бики, злодії, педофіли. Боже, яка ж біда на Львів!!
ljalja, 2007-10-10 18:55:00
нашим скульпторам вже кілька століть бракує фантазії. колись приїхав з америки дзиндра, той що михайло і почав говорити і показувати, яка має бути скульптура і пам’ятники, за те його і зненавиділи мєсниє. як тебе не любити, культурна столице україни?
чувак, 2007-10-10 18:41:24
ЖЕСТЬ !!! АФФТАР ЖЖОТ !!! Ковальчук -- браво !!! ото дрочити будуть на Бандеру..називається хто побільше виллє благодатної малахвії на глядачів... а що до соцреалізму то це й так ясно -- згадати хоча б пам"ятник воїнам УГА на Личакові...та сама пісня ПЕШИ ІСЧО !!!
тигр, 2007-10-10 17:47:34
И по этническому признаку тоже... В смысле - брат, пардон, недожидок.
?, 2007-10-10 16:03:46
Саня, шо ти дивуєшся? Якшо займався Парубійко, то мало хто здивується якшо його переплавили з якогось вождя комінізму. До речі, в пам"ятника Федорову тільки книжка рідна - решта з радянського солдата (фартух, кірзові чоботи і т.п.), Франко навпроти Універу - теж з одного з колишніх вождів. Список можна продовжувати :( Але коли гроші збирають роками, а потім таке ставлять ... додати нічого
Слава Україні, 2007-10-10 15:31:18
Ленін - киш, Ленін - миш, Ленін - тохтамиш! Героям слава!!!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Олійник хоче бачити в Україні єдину партію »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівська облрада звернулася до Ющенка щодо присвоєння генералу Петрові Григоренку звання Героя України  »»  
  Львівська облрада підтримала звернення колективу ДП «Львівський іподром» до Ющенка з вимогою не передавати це підприємство у комунальну власність Львова  »»  
  Львівська облрада просить вище керівництво держави переглянути політичні рішення щодо участі України в СНД через призначення Лебедєва секретарем Співдружності  »»  
  Німецька Klingspor має намір збудувати завод з виробництва абразивних матеріалів на Львівщині  »»  
  Кількість противників «галицького рагулізму» у Львівській облраді зросла до 11  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  У Януковича перевірять, що там наробив Довгий з Пироговим »»  
  Росія просить повернути її інтереси в правове поле »»  
  В НУНС впевнені, що регіонам не вистачить голосів для "ширки" »»  
  Плющ і Стельмах бойкотували Тимошенко »»  
  Черномирдін не знає, чому Росія "розлучилася" з Україною і Бєларуссю »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

А що? Тільки в Польщу виїхали? А до москалів? А чого тільки про поляків і москалів завжди згадують,  »»
Здравствуйте ! Если вы хотите изменить свою внешность, сделать себя привлекательнее, избавиться от »»
Слово Зіновію Доктору: «По-перше, у деяких ЗМІ вже через кілька годин після обшуку з'явилися по »»
Я смотрю у вас там весело..! Думаю все всё понимают что происходит, но сделать никто ничего не может »»
Думаю підростаючому поколінню буде пофіг на кого той памятник подібний »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин