про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Партія регіонів розсмішила Львівську облдержадміністрацію          Колектив «Ратуші» не прийняв нового редактора          Влада Львівщини хоче знати, куди зникли труби з водогону „Львів-Прибужжя”          Львівський БЮТ готує «десант» у східні регіони          «Львівсільмаш» проведе збори акціонерів 2 серпня, якщо Олійник допоможе         

НАГОЛОС

Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон

В маленькому холі великої сесійної зали Львівської міської ради жили дід і баба. І була в них Білочка Ряба. І гнала Білочка так, що аж гай шумів. І шумів гай не звичайним листям, а золотим. А діброва гомоніла українською мовою з геївським діалектом. А діалект – той не простий, а мілітарний. В шкірі та з канчуками. Але стоп машини. Як і завжди, усе розпочалось банально. З сиру.

Одного разу, наш Господь, підкинув Фаріон шматочок сиру. І був той сир не простий, а "Президент" с грібамі, виготовлений у Миколаївській області. І побачила Ірина Фаріон, що це дуже погано, і наказала скликати прес-конференцію, де б можна було порозкидати громовиці. І зібрали бояри на наступний день пресуху, про що детально написано у першому реченні цієї казки.

І запросили на цю грімо-блисківну пресуху 2-х хлопчиків-мізинчиків, і посадили між ними Фаріон, щоб вона вєліколєпно виділялась. А були це, любі дітки, голова Львівської міської організації ВО "Свобода", депутат Львівської міської ради Іван Гринда та заступник начальника Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів Василь Ріпка.

І надав ведучий сирної церемонії слово чарівній жінці для висвітлення актуальної мовної проблеми. Але обернулась жінка у світлиці, тупнула ногою і грізно заявила у казковий простір, що вона хоче розпочати свій творчий виступ не як чарівна жінка, а як вільна жінка. Як жінка-революція, яка не хоче жити з рабами. І захитався стіл від того грому, і згадав про своє безтурботне диснеївське дитинство. На тому і вирішили.

І розпочала Ірина Фаріон баяти про недопустимість випускання сиру "Президент" с грібамі в Миколаївській області на русскам язикє. Шановна громадо – зазначила пані Фаріон у своєму виступі, криза українця – це катастрофа. Тому потрібно вимагати маркування товарів українською мовою та оголосити бойкот російськомовним товарам. Також у своєму виступі депутатка, свободівка, вільна жінка і просто щира українка порадила виробникам харчових продуктів розпочинати свій день зі штудіювання Талмуду.

Кожен прогресивний українець повинен мати вдома Талмуд, оскільки в ньому записані такі дорогі для кожного щирого українця слова. Слова про те, що пропуск однієї букви в слові може зруйнувати Всесвіт. А це для миролюбної підсвідомості українців – катастрофа. Бедлам. Хаос. Філософія серця цього не витримає.

Після цього хаосу слово взяв пан Ріпка. Але слово, наче в'юн, в його руках. Ще б пак. Біля нього сидить грізна Фаріон, яка час від часу надуває губки. Люди приходять подивитись на неї, як на безкоштовний цирк. А тут, оп-ля, така несподіванка. Він за міліметр від революції.

В тому трансі Ріпка намагається все швидше і швидше виголосити свою промову, щоб втікти від тяжкої тіні Ірини Фаріон. Слова його заплутуються, він зупиняється, блокується. Він хоче знати, з ким він має мову, тобто справу. Але тіньові віруси Фаріон успішно залазять на його територію і він виголошує промову про необхідність створення моментів нетерпимості для виробників російськомовної продукції на Україні. 

А там і до Гітлера недалеко. Бульдозери вже їздять по сідюшках. Будемо палити книги та ігнорувати російськомовну хавку. Всьо. Він змивається. І слово переходить до Фаріон.

Вона, як суворий зауч підтверджує правоту пана, який говорив перед нею. Круто. Вона навіть не знає з ким в неї пресуха. Їй пофіг. Вона не знає ні їх імен, ні прізвищ. І вона ще розпрягає про не толерацію хамства.

Фаріон йшла, йшла, пиріжка не знайшла, але побачила як Львів прикрашали квітами. Їй стало радісно і затишно. А після повної перемоги над російськомовним маркуванням, коли все буде добре, товари почнуть промовляти до нас квітами (пряма мова). Яка поезія! Яка естетика! Антонич косить під хруща на шевченковій вишні і намагається не з'являтись на очі войовничої свободівки.

Ірина Фаріон наголошує на особливій шкідливості грібов відколупаних з сиру "Президент" для української підсвідомості. А чи читала вона Новий Заповіт, де сказано: "Не те, що входить в уста, опоганює людину; але те, що виходить з уст, опоганює людину" (МТ. 15.11)?

Весела братва з ВО "Свобода" організує рейди львівськими супермаркетами в пошуках порушень правил маркування. І це правильно. Це мілітарність українців. Українці не тільки солов'їні, співочі та ніжні – вони адекватні. Вони – це хто? Запитує колективне підсвідоме українців, введене автором заради збільшення кількості абстрактних персонажів на сторінках цієї казочки.

Згодом маленькі фаріончики перейдуть до книжок і всьо буде окей. Одного разу "Свобода" залетіла на ресторан "Суші", а там усі офіціанти балакають російською. Бардак. Наїхали на директора, і всі заговорили українською. Аллєс гут. А ви кажете, що чудес не буває.

Цю піратську історію розповів широкій громадськості Львова голова Львівської міської організації ВО "Свобода", депутат Львівської міської ради Іван Гринда. Йому не пощастило. Його оминула чаша Ріпки. Він змушений сидіти під дамокловим мечем Ірини Фаріон. Під час його виступу, вона про себе повторювала його промову. Вона, наче маман, вислуховує вірш, вивчений синочком на 1 вересня, пошепки повторюючи за ним завчений текст. А якщо щось не так, то – трясь в вухо! Нє фіг розслаблятись. Гринда загнувся під мілітарними флюїдами Фаріон і щось собі бубонить під ніс. Фігово.

Питань більше не має. Але дивно на то дивитись, як 2 здорових пацана загинаються і бояться якоїсь кобіти. Пацики, ви чого, ну не можна ж так.

олександр ковальчук, 20.06.2007 18:02:57
сирна церемонія

в атаку!

гнівне запитання

де мої вечірні сукні?

рученьки терпнуть

Аліса в Задзеркаллі

свєт, мой зеркальце, скажи

казка про Ріпку

план барбаросса

женіха хотєла, вот і

подвійна свобода

де наше сало, чувак?


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Києворос, 2007-07-15 15:13:42
І.Фаріон - це блонді №2 в Україні після №1 Ю.Тимошенко
дід, 2007-06-25 23:42:43
Ковальчук! був би ти жінкою- сказав би що ти такий злий ,бо не вистачає хлопа, а так ти просто імпотент (і як журналіст і як мужик)
Журналюжка Ковальчук, 2007-06-22 17:40:48
я "Свободою" горжусь із Фаріон одружусь
Євка, 2007-06-22 17:29:37
Автору повідомлення "але хіба для цього треба було йти в обласну раду? хіба у цьому полягає депутатська діяльність? звичайний популізм і демагогія... Свобода - ацтой" відповідаю: Вона не хотіла в обласну, вона хотіла у Верховну раду, там на загальнодержавному рівні можна зробити набагато більше для захисту українців як титульної нації. Але завдяки міфам і чорному піару, подібним до тих, які поширюють журналюжки СДПУ (о), Свобода не пройшла відповідний процентний барєр. А оцінювати "ацтой чи не ацтой" Свобода, шановний авторе повідомлення, то вже не Ваша компетенція. Політичні переконання, як і релігійні чи ідеологічні - індивідуальні для кожної людини, кожен вибирає те, що йому підказує совість. мораль і власна гідність. Мені за Свободу не соромно. Я нею горджусь.
y, 2007-06-22 17:12:38
"Депутатська діяльність пані Ірини свідчить про те, що вона робить значний внесок для захисту української мови"... але хіба для цього треба було йти в обласну раду? хіба у цьому полягає депутатська діяльність? звичайний популізм і демагогія... Свобода - ацтой
Євка, 2007-06-22 16:31:12
Стаття відображає всю "культуру" і "виховання" її автора. Ірина Фаріон - інтелігентна жінка, кандидат філологічних наук, лавреат премії ім.Олекси Гірника. За її плечима - багаторічний викладацький досвід. Про неї студенти і колеги відгукуються тільки з хорошої сторони. Депутатська діяльність пані Ірини свідчить про те, що вона робить значний внесок для захисту української мови. А Ковальчук - журналюжка, який різними цинічними способами дістає різну інформацію і перекручує її так, як хоче (пригадую, як він прибився восени в автобус свободівців і поїхав з ними в Київ на марш УПА, а наступного дня написав свою чергову примітивну статейку). Тому єдине, що можу сказати - такий шмаркач негідний критикувати дії політика, тим більше жінки, до якої він не дотягує ні морально, ні інтелектуально. Єва
брюнетка, 2007-06-22 14:06:25
головне, щою Фаріон не зрадила рожевогубих блондинок
Erny, 2007-06-22 13:33:46
Мову не рятують забороною маркувати продукти РОСІЙСКОЮ!!!! Мову рятують тим, що роблять країну такою, що її жителі відчувають гордість за те що тут живуть!!! Тоді їм самим і приємно і престижно розмовляти мовою цеї країни. Тим, що заборонити іноземні мови (в основному чомусь стосується російскої. НЕ польскої, НЕ румунської Не англійської і т.д.) - нічого не зробиш. Від того, що відгородився плотом від сусіда - сам кращим не став!!! Ідіоти в міскраді. Ідіоти нацики. Таке враження, що у Львові одна проблема - совєти і росія. Все решта просто казка - і чисто в нас, і дороги добрі, і на вулицях порядок, і вода цілодобово, і гроші в людей є. Все добре. І лише москалів забрати - буде рай. Ще раз наголошую: ЛІНИВІ ІДІОТИ І РАБСЬКЕ БИДЛО. Замість робити своє краще - зобороняють чуже!!!!
цікавий, 2007-06-22 11:56:25
І чому це Ковальчук без того... самі знаєте
Аналізатор, 2007-06-22 11:45:24
Фаріон має яйця. А от Ковальчук - ні :)
drapokur, 2007-06-21 12:36:33
Як колишній студент "Політехніки" схиляю голову перед Іриною Фаріон. Якби хоча б 30% викладачів вищих шкіл настільки якісно виконували свої викладацькі обов'язки, то відморозків і даунів з дипломами у нас трохи б поменшало. Це по-перше. За спиною цієї тендітної жінки такі РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПОРЯТУНКУ МОВИ, що навряд чи якийсь чільник від культури чи ще чогось там похвалиться дещицею з того. Я не знаю мотивів діяльності інших хлопців-дівчат із "Свободи", але ця людина робить це щиро, і свою мово-захисну діяльність вона почала не перед телекамерами на прес-конференціях, а в свідомості своїх студентів, колег понад 10 р. тому, коли ще поруч не було ні Тягнибока, ні інших прилипал-псевдодіячів. А маркування товарів, може це й і найбільша мовна проблема, але великі проблеми складаються з дрібних складових, і це одна з них. Щодо самого автора, то для нього власне ви**бування набуло більшого сенсу, ніж відтворення та аналіз побаченого та почутого. Так вмирають журналісти і народжуються клоуни.
Українець, 2007-06-21 10:47:01
Фаріон ї... та на всю голову, як і Свобода, а ковальчук пєдік у бундесверівській куртці. Я пропоную оголосити бойкот горілці, бо на ній пишуть російською мовою, що то є водка.
Степан, 2007-06-21 10:19:34
Молодець Фаріон! Молодці хлопці зі "Свободи"! Хоч вони ще щось роблять для української мови і захисту українців як нації. А інші тільки тріпають язиком. Звичайно, є у мене деякі претензії до "Свободи", але невеликі. Продовжуйте далі. Вчіться. На помилках вчаться. А Фаріон - розумна жінка і добра викладачка. Знаю, бо маю контакт зі студентами Політехніки, які в неї вчаться.
Ну ти Ковальчук педераст, 2007-06-20 19:41:52
Сміюся тілько не з Фаріон, а з того дебула, який о це все понаписував... Хлопака або обкурений кожного дня або педераст кінчений. Всьо шо не бачить - все обсирає. То якась хвороба - фекалофілія.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівська маршрутка зіткнулась з деревом »»  

Депутат Львівської міськради має право:

... на безкоштовний і безлімітний доступ в Інтернет для здійснення нагляду за порнографією; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Партія регіонів розсмішила Львівську облдержадміністрацію »»  
  Колектив «Ратуші» не прийняв нового редактора »»  
  Влада Львівщини хоче знати, куди зникли труби з водогону „Львів-Прибужжя” »»  
  Львівський БЮТ готує «десант» у східні регіони »»  
  «Львівсільмаш» проведе збори акціонерів 2 серпня, якщо Олійник допоможе »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України »»  
  Контрольно-ревізійне Управління виявило дефіцит у видатках міцевих бюджетів »»  
  Аби не було заторів в Івано-Франківську почали прокладати нові автомагістралі і будуватимуть підземні паркінги »»  
  Яценюк поїде налагоджувати сусідство в ЄС »»  
  У Ющенка розповіли, де чекати нових звільнень »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Львівська еліта змушена вибирати між Януковичем і Олійником + фоткі з дня народження Петра Олійника »»  
  Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон »»  
  Чорні свині у Львові »»  
  Вінки для Шевченка »»  
  Нагородження СК "Енергія" »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 30.09.2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

А мер і розрахувався з власної кишені: www.vgolos.com.ua/ nagolos/5509.html »»
ОГОЛОСИТИ СУКУ САДОВОГО ВОРОГОМ ПРЕСИ1 А ПРОФСПІЛЦІ ТРЕБА ОБДЗВОНИТИ ВСІХ ДЕПУТАТІВ І СПИТАТИСЯ ХТО  »»
Чого ж це тобі так смішно? Чи часом ти сам не хлєбаєш з рук Садового? Іншим людям було смішно бачити »»
А відповідний дозвіл від управління історичного середовища є на встановлення цієї чудасії в історичн »»
І.Фаріон - це блонді №2 в Україні після №1 Ю.Тимошенко »»
            Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин