про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 29 червня у Львові Ющенко вшанує пам’ять Шухевича          Новий голова ЛОО КУН збирається зустрічатися з журналістами щомісяця          КУН пропонує заснувати орден Степана Бандери          Кендзьор звинуватив Батенка та Ганущина у використанні адмінресурсу під час виборів голови ЛКО НРУ          На Львівщині встановлено інформаційні кіоски Пенсійного фонду         

НАГОЛОС

Картонні ворони на мітингу Правиці

Мітинг Правиці у Львові, приурочений дню захисту дитини, залучив до своїх стихійних лав море проплачених студіків, женщін бальзаковского вєка, тонни бабусь і дідусь, українське телебачення і казино "Шанс". Шо про це все думав Тарас Шевченко – невідомо. Завбачливі і сцикунні нащадки Кобзаря забабахали йому монументік, не дай боже, Тарас щось скаже не те. Хрущі мають цвісти над вишнями, а дівчата співати. Богу – богове, тьолкам – кесареве.

Аж занадто стрункі ряди мітингуючих. Піонэри і вагоновожаті роздають маленьким жовтеняткам футболки та інше мітингувальне спорядження. Студіки прикривають свої фейси від фоткання. Любі друзі, як що ви прийшли сюди за сердечними переконаннями, то чого ховаєте очі під бейсболками?

На 1-й сходинці мітингу виводить свої патріотично-пафосно-тупі арії пілотка Софія Федина. На тлі її шедеврального співу, Остап і Зіновій Гучко – супер-пупер-мега-стари. Вона розмахує руками та всіма іншими легкодоступними руху частинами свого тіла, намагається показати якісь емоції і теде, але окрім пластмасового сентименту з парафії ляльки Барбі та її дружбана Кена, з цератового екстазу Федини нічого доброго не вилітає.

Вузькоконтекстний і мало кому, насправді, зрозумілий вислів апостола Павла: "непристойно бо жінці говорити в Церкві" (1 Кор. 14,35) у її випадку не буде метанаративом і тому, може сміливо вживатись на позначення її карикатурного кордебалету.

Карикатурним на цьому мітингу було усе. Букет квітів, які якась завчена дівчинка, як собачка Павлова, принесла горе-співачці. Прохід Костенка і Тарасюка крізь шеренги мітингуючих, які розступились, акі море єгипетське, і консервативні мойсеї в нарцисованому самоспогляданні вийшли до народу, талкнуть рєчь.

Виконання поезії Шевченка, гімн України, на який усі механічно-шарнірно потягнули руки до серця. Палаючі очі, зенітні погляди на небо. Коли ж буде потрібно покласти і тіло, і душу, всі тихенько розбіжаться по своїм крайнім хатам і позалазять жінкам під спідниці та чоловікам в штани. Дрібні гризуни постпомаранчевого періоду.

Тарасюк розпрягає про свою богомвибраність, високоморальність і доцільність щоденного миття рук. Десь вже таке чули. І бачили. Той ж прохід крізь єгипетське море. Такий піар-лабіринтик не раз використовувала Юлька, Ющ, який йшов президенти і навіть рівненський партійний месія Юра Луценко. Немає нічого нового під сонцем. Це мали б знати побожні і щоденночитаючі Біблію галичани і високоповажні гості п'ємонтської столиці.

Дивно, що не було священиків і семінаристів. Не зійшлись в ціні?

Яковина почав щось гнати про Тайвань. Який на фіг Тайвань? Шо ти гониш, чувак? На вас ці бабці такими очима дивляться, що краще вдавитись, ніж пороти всяку фігню. Але це проблема цих бабусь. Їм завжди потрібно у щось вірити. В партію, в Церкву, в передвиборних месій. Це проблема політиків, в яких вже нічого не стоїть і які стрижуть купони, з покоління, якому ще лишось жити максимум 10-15 років. А далі що? Далі – потоп.

Костенку нудно. Він в шоці від Яковини. В нього з ним тьоркі навколо екзистенціального осмислення 2-ї частини фільму "Матриця". Костенко прийшов з папірцями. Месії не ходять з папірцями. Читайте Гітлера і слухайте Геббельса, і все буде окей, оратори хрєнови.

Тарасюк робить миле обличчя. Любляче обличчя слуги народу Божого. Миле і просвітлене обличчя натреноване на довгій дипломатичній кар'єрі. Патьоки рожевого сиропу шльопаються з навколишніх дерев. В повітрі відчувається запах трави (РЕАЛЬНИЙ ФАКТ).

Карикатура триває. Люди стоять. Ще Костенко має вилізти на пальму еволюційної доповіді. Але в Коперніка тиждень німецького кіно. Треба йти. Фільм і справді був класний. І це краще, ніж слухати, фоткати і бачити цей шизофренічний заплив на довгі відстані в центрі Львова в день захисту дітей.

олександр ковальчук, 02.06.2007 11:44:45
разом їх багато

сонячна кульбабка

прапорний дизайн

матричний Самбір

як мавпа газєту

зброєносці свободи

вишел в степь тайванскую...

Кендзьор на стрьомі

де моя тачка, чувак?

свіжий прапороносець

куди?

українські бабці в строю

де ж моя тачка, чувак?

мило

шампунь

лист турецькому султану

вєліколєпная семьйорка

привіт Ляпісам

2 в 1

круті мени

де моя сокира?

роздача маєчок

ждьомс

крайній плакатік

на згадку про буремні роки

месії в єгипетському морі

правичний гімн

караоке на майдані

моднячий прикид

люксична краватка

щас спаю

костенківська горизонталь

думи, мої думи

жовта охорона

хоч щось добре

шиді-риді-дана

де моя камера, чувак?


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Мар., 2007-06-05 14:37:49
На фіга формувати у Ковальчука манію величі? Він і так заражений. Не робіть людині зла, бо возвеличування може для нього, слабачка, зле скінчитися. Воно ж вже з його текстів видно, що потрібна допомога, мяко кажучи, психологів.
vlad, 2007-06-05 08:46:07
Дуже гірко, що найталановитіший журналіст Львівщини так і не зміг знайти в нашому житті позитивного матеріалу. І це не його -наша трагедія! Наша трагедія, що така влада і такі "патріоти", як той, що підписується Ольгою, чи Мирослав.
До Мирослава, 2007-06-05 00:20:21
Я одного не розумію. Що такого написав Ковальчук? Те що зібралося пару брехунів навішати локшину на вуха переважно пенсіонерівв? То це так. То Тарасюк кричить "Україна понад усе", то йому не подобаються вислови Тягнибока. Хай би дипломат розібрався. І всім булоб ліпше, якщо б Костенко займався альпінізмом, а не політикою, а Ющенко бджолами, а Янукович голубами. Що нам молодим тепер все життя поклонятися зажраним політикам? Бо вони колись і десь щось зробили? Та кого, що вони після добрих справ наробили достатньо, щоб їх зневажати. Саме через таких "націонал-патріотівввв" від української ідеї відвертаються. Саме через таких смердить рагульством, бо вони варяться у своєму минулому, а ми хочемо у майбутнЄ, А Сашко правильно робить, що будить тупе бидло, в яке перетворився львівський соціум. Саме завдяки цьому люди стають народом.
Мирослав, 2007-06-04 20:44:25
Нешановний пане, по-перше, я декілька разів пробував полемізувати, однак не отримав жодної відповіді, по-друге, набагато простіше, як чинить автор, поливати брудом все і вся (хоча й тут наявна тендеція) - набагато складніше проаналізувати ситуацію, висловитися аргументовано. Не в той бік "розкручуєшся"! Таке замовлення? - Так. Піар - так. Бездуховність, зло, корисливість. Весь світ поганий - гарний і розумний лише Ковальчук, лише він має право цинічно і саркастично оцінювати (причому явно із продуманою метою) конкретну подію. Тішся, чоловіче, що маєш таку можливість. І думай, що пишеш. Чи не завдяки тим пишеш, яким, за твоїми словами, залишилося жити 10-15 років. Це не цинічно? А тобі скільки залишилося -не думав? Все в руках Божих. Більше з тобою спілкуватися не бажаю, бо ти того не вартий, проте бувай здоровий!
Карст, 2007-06-04 16:06:16
До Ольги: правильно українською буду - неосвічений. Ви напевно закінчили українську філологію, бо дуже грамотно пишете :-)))) Ковальчук - ти найкращий, хоча я тобі також не можу пробачити дурних помилок. Священик пишеться українською з одним "н"!!!! Ти, як колишній майже клерикал, мав би це знати. А так в захопленні від вибраного, а може навіть придуманого (!) стилю. До всіх дописувачів: як ви не зрозумієте, що бравурні реляції і поштиві лобизання нікому не цікаві.
Ольга, 2007-06-04 14:11:26
Автор тупий, неосвітчений. а береться критикувати і гавном усіх обливати. за що тебе тримають на роботі - навіть не знає.
Чесний, 2007-06-03 15:47:09
Пацанам з правиці - Владу українцям, Ковальчуку - українку! А загалом. хлопець все правильно каже - тому, що з народу. А костенки. тарасюки. вони хіба знають що народ хоче? Хоча вони знають, що народу треба. Не можна розраховувати, що народ доросте до рівня політиків, От Тягнибок, знає закони пропаганди- тре опуститися до рівня народу, аби завоювати його симпатії. Хай лідери правиці роблять висновки.
М-да..., 2007-06-02 20:33:40
Тарасюк підписав угоду про реадмісію, і тим самим зробив неоціненний вклад в перетворення України на смітник. І то ми повинні шанувати того поцрійота? Для довідки: реадмісія - направлення в Україну нелегальних мігрантів (тобто негрів, в'єтнамців, китайців, арабів і тд), що потрапили на територію ЄС з України. В даний момент, при відсутності угоди про реадмісію з Російською Федерацією (близько 80% нелегалів проникають саме через україно-російський кордон) та Білоруссю, Україна фактично стає відстійником для нелегалів, оскільки ні Білорусь ні Росія не зобов'язані будуть приймати назад нелегальних мігрантів.)
Kivan, 2007-06-02 17:47:42
Олександре, а у Вас не появилась піна від злості? Можливо Ви захворіли? Дивіться фільми, можна порно, і краще дрочіть, ніж пишіть. А дискутувати з Вашою "хренікою" немає сенсу.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Головою ЛОО КУН став Микола Пшевлоцький »»  

ЧАТ з ПЕТРОМ АДАМИКОМ

  задати запитання  

Депутат Львівської міськради має право:

... на безкоштовний і безлімітний доступ в Інтернет для здійснення нагляду за порнографією; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  29 червня у Львові Ющенко вшанує пам’ять Шухевича »»  
  Новий голова ЛОО КУН збирається зустрічатися з журналістами щомісяця »»  
  КУН пропонує заснувати орден Степана Бандери »»  
  Кендзьор звинуватив Батенка та Ганущина у використанні адмінресурсу під час виборів голови ЛКО НРУ »»  
  На Львівщині встановлено інформаційні кіоски Пенсійного фонду »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Янукович готує свої зміни до Конституції »»  
  Мороз зібрався в свій останній день змінити Конституцію »»  
  Кожен п’ятий українець не має політичних поглядів »»  
  Мороз почав агітацію проти участі виборів »»  
  Мороз ще не розібрався – чи то Балога боягуз, чи просто невіглас »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Свято журналістики в "Мілленіумі" »»  
  Назву можете придумати самі »»  
  Картонні ворони на мітингу Правиці »»  
  Оксана Білозір відсвяткувала "зірковий" ювілей на Грушевського »»  
  Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  ВАШІ ВІДЗИВИ

Чорні свині не у Львові, а на Вголосі.  »»
Знову "ЛЖЕРЕЙТИНГИ", які замилюють очі чесному народу. Такі соцдослідження "малюються" за кругле »»
Помогите мне найти контакт из Иоанной Юдейко. Мой дед Ян Мечислав сын Францишка Юдейко..Живу в Поль »»
Ковальчук! був би ти жінкою- сказав би що ти такий злий ,бо не вистачає хлопа, а так ти просто імпот »»
Крушельницька тобі ганьба! Тисячі львівян знають, яка підлота той старий довбань- "Спостсмен". Ну  »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин