про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Сеник відповів Сендаку аж забагато          Представник міносвіти не переконав депутатів у правильності змін умов прийому до вишів          Знову йти в мери Буняк не планує          Студенти пікетують обласну раду          У Львівській облраді з’явився НЕП         

НАГОЛОС

Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2

Це смішно. Це просто смішно. Пародія. Погана пародія. Луценко йде на президентський ринг в рамках ющенківського проекту. Він іде. Та він не Кличко. Це смішно. Стара сцена. Старий діджей. Старі польові командири. Болоновий мачо Катеринчук. Кулачки Стецьківа. Штучність. Штучність. Штучність.

Як на це підписались „Мандри”, „Кому Вниз” – не розумію. Чергове кідалово від професійної компашкі. Варто одразу розділити те, що відбувалось на Помаранчевій революції: людей, які прийшли на Майдан, віддавали останнє, брали на квартири незнайомих людей і політиків, які швиденько до того примазались.

В останньому випадку, під вершиною айсбергу Майдану, лежить боротьба кланів за перерозподіл власності. І більш нічого. Вся наша влада міцно пов’язана між собою компроматами, родинними зв’язками, полюваннями, танцями і святкування Нового року. Це одна кантора. Одна. Там не має ні помаранчевих, ні голубих. Там є лише особисті амбіції та особисті неприязні (хтось з кимось не поділився). Все інше – гра на публіку. Матриця. І Луценко не Нео, він агент Сміт в шкурі невбитого ведмедя.

Море старих очей. Змучених очей. Ці очі хочуть лише одного шоу з купою прибамбасів: поскакати, випити горілочки, потрахатись. Відчути хвилини щастя в морі змучених очей. Схопити кульки з символікою „Самооборони”. Класний хід. Сформувати народ, щоб він пішов туди, куди йому скажуть. „Самооборона” – це оборона від самого народу – вміння скеровувати його у потрібне русло, а отже і тотальний контроль. Все. Це пастка. Резервація.

Класний піар-хід, але галіме виконання лідерів руху. Пафосне і несправжнє, крізь зуби. Діджей Майдану з маскою П’єро на фейсі. Сумний Фома з Мандрів. Манюні кулачки вічного революціонера з обмеженою відповідальністю Стецьківа. Болоновий мачо Катеринчук. На цю його посмішку поведеться море електоральних жіночок. І тільки надутий мачо може вірити у те, що Україна вагітна на нові політичні партії.

Луценко міг вийти на сцену і без пантів, але ж він міфічний герой, Геракл, який збирається роздерти пащу немейському леву. Тому барабанять барабани. Живе оточення. Живий коридор, яким йде Він – Месія. Гордий, впевнений, могутній. Підсвітка кидає його великі тіні.

На екрані – Він, той хто прийде зі сходу. Музика. Спецефекти. Він пройде крізь вогонь, воду і мідні труби, одночасно віддаючи усі папки з людськими проханнями своїм помічникам. Прохання не на часі. Важливо дійти до сцени семимильними кроками і вознестись до мікрофону. Не вистачає лише салюту і ангельського хору на бронетранспортерах.

Людям того тільки і треба. Хтось приніс старий карабін для відстрілу політиків. Самооборонівські кульки піплам роздає колишній голова ТВК Олег Щербаков. Його я тут і не сподівався побачити. Як і Винничука. Пояснювати багато не потрібно.

Це не Майдан. Це не герої. Це не месії. Це лохотрон, про який так любить говорити Луценко. Від себе не втечеш. Дивіться Скорцезе.

вихідні окуповані ліхтарі ? фейси революції
       
?? очікування буський карабін cтрийські парасолі
       
подарунки від діда Мороза щастя Щербакова нью діджей народні Мандри
       
сцена листи ??? ????
       
кулачок Стецьківа Щербаков в огні болоновий мачьо новий вождь
       
нью лідер сум Винничука eyes wide shut 1 eyes wide shut 2
олександр ковальчук, 10.03.2007 16:02:03

Cтатті по темі:

Луценко в тумані та жабенятко Ко-Ко 1


ВАШІ ВІДЗИВИ


Анти, 2007-03-13 17:46:47
Помаранч, в нашої україни електорату нема, в пори також. Це фантики на одні вибори.Такі ж як і Луценко. "Свобода" - інша справа, там електорату небагато, але той, що по троху росте - його забрати нереально. Тому що не флюгери, і це імпонує людям. якби ще їхній радикалізм зменшити...
Львівянин, 2007-03-13 13:17:59
Луценко хоче усіх наї..бати. За які кошти ця феерія? За міліцейські хабарі! Любить грошц і владу. Щоб усі боялись, щоб не насміхались. Грасующий жидівський поц, вихованець хитрого Мороза.
зенко, 2007-03-13 04:06:28
Помаранч, у "Свободи" нема електорату, точніше мізерний. Так шо думаю їм нема чого хвилюватися. :) А Луценко це і є проект нашоукраїнця Жванії.
Для Помаранч, 2007-03-12 22:26:36
Ти чого тут за всіх розписуєшся? Ти що, одни революцію зробив? Ти і Луценко, так? Справжні революціонери?
Помаранч, 2007-03-12 14:49:18
А кому вже вірити як не Луценкові? Наша Україна і Пора разом зі Свободою наклали в штани, бо Луценко відбере їхній електорат.І добре зробить.
зенко, 2007-03-12 08:15:58
Дуже влучно, 5+.
Мда..., 2007-03-12 01:39:05
Щодо Луценка. Панове, ви що не бачите, що то є макет, імітація, обгортка? Ви не бачите, що оце чудо - то є перевертень, бо ж воно було за ідеї Ілліча, а тепер ліпить з себе народного оборонця (асвабадітєля)! Вам оте "Самооборона" нічого не нагадує? "Самооборона"="Самопоміч" і ефект той самий!
М-да..., 2007-03-12 01:36:54
2 "Чингисхана". Ти з Кульпаркова втік? Тобі не набридло ту чуш тут проповідувати? Ти хоть один лінк з посиланням можеш привести? Чи тільки отак вот балаболити свої тупі маразми????
Чингисхана, 2007-03-11 22:25:32
"Как я уже отмечал, на бытовом уровне многие казахские племена связывают себя с Чингисханом, но к этому вопросу я подошел с единственно верной, на мой взгляд, научной точки зрения. Известно, что у каждого казахского рода имелся особенный родовой знак – тамга. По мнению крупнейшего востоковеда Аристова, тамга является предметом родовой собственности, или, выражаясь, языком математики, инвариантом, то есть величиной постоянной, не меняющейся с течением времени. Конкретный род, кочуя по бескрайним степям Евразии, мог присоединиться к другому крупному племени или роду, при этом на его тамге мог появиться дополнительный знак. Например, к имеющемуся кругу пририсовывалась черточка или крестик, однако это не меняло общей сути дела. По тамге определяли род того или иного кочевника, иными словами, тамга – своего рода визитная карточка номада. Так вот, у Чингисхана родовой тамгой служил трезубец с направленным вверх острием. Я видел его в Монголии, именно такой знак установлен на стеле в месте рождения Чингисхана. Этот знак венчал собой сульдэ – штандарт Чингисхана с 9 свисающими пучками из хвостовых волосяков. " (К. Закирьянов) Константин, вы не правы в том, что обвиняете жителей того района, который когда-то может быть назывался Галицко-Волынским княжеством, в империализме. Это не их империализм! Это Польша продолжает уничтожение и колонизацию того, что сейчас обзывается жалким польским словом Украина. А фактически это и есть один народ, часть которого предала свою православную веру и обратилась в католицизм (их все знают теперь как поляков), другая же часть боролась за свою веру и продолжает бороться. Ведь эта борьба не остановится не на миг. Это война религий в новом свете!
puzuryna, 2007-03-11 07:19:28
Я б теж хтів би робити те, що той Луцік, але ж щоб мені давали такіж грощі як йому - за таку сходку у кожному місті дають 50000 баксів, та ще й все безкоштовно, і горілка, й баби
verbicky, 2007-03-10 23:55:34
Сашка! Имей совесть! До каких пор ті будешь писать для єтих рагулей! Скинь мне свой ємайл, чтобі я передал его в американские издательства. Не только в Уркание дефицит талантов!
Віктор, 2007-03-10 22:49:10
Таке відчуття що автор не любить не тільки політиків а ще й ненавидить свій народ. Сьогодні треба мочити Януковича а ні Луценка з Катеринчуком, між іншим роздаваючи на горіхи тим хто прийшов послухати розумних людей. Єднаємося брати
Петро, 2007-03-10 20:51:56
Краще б ті гроші , що витратили на цю акцію та на допомогу тим, хто голодний і гнаний в Україні. А то встидно, як подивитись, які люди бідні на то збіговисько дивились.
сумний, 2007-03-10 20:42:42
А чому б автору статті самому не робити те, що робить Луценко? Думаю, що лохотрон вийде не гірший, але і не кращий. Але от чи люди прийдуть на це видовище? Мабуть, що ні. Сам я не сприймаю Луценка, але і конструктиву в статті немає. У всякого Луценка є свій Жванія, у Ковальчука його немає і не буде.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Депутати Львівської облради вимагають, щоб Міносвіти змінило свій наказ №84 »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Сеник відповів Сендаку аж забагато »»  
  Представник міносвіти не переконав депутатів у правильності змін умов прийому до вишів »»  
  Знову йти в мери Буняк не планує »»  
  Студенти пікетують обласну раду »»  
  У Львівській облраді з’явився НЕП »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  У Цушка вже напоготові водомети для Луценка? »»  
  Сьогодні продовжить своє пленарне засідання 13-та сесія Івано-Франківської міської ради »»  
  Начальник управління оподаткування юридичних осіб міської ДПІ Олександра Михайловська - про перспективи зростання доходів міського бюджету в контексті подолання збитковості місцевих підприємств »»  
  Спецкомісія розділить повноваження між гілками влади »»  
  Воронін забиває "Лансу" і виводить "Байер" в 1/4 Кубка УЄФА »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2 »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Еще раз убедился, что все вы настоящие европейцы! »»
Не сваріть їх. Вони добре попрацювали для себе під час виборів. А електорату тре вчитися, вчитися і  »»
Кров’ю незайманих дівчат? Ггг цікаво. Хіба відрізняється кров незайманих і займаних? скільки бував  »»
Як стало відомо, автор продовжує здобувати другу вищу освіту екстерном у вузі того самого Вакарчука. »»
І владна коаліція і опозиція показали, що вони відстоююь лише власні шкурні інтереси. Думаю, треба з »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин