про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 На модернізацію системи теплопостачання Львова треба 60 мільйонів євро          Садовий блокує роботу тарифної комісії?          Розпочинається інтернет-голосування за визначення переможців «Галицького лицаря»          Олійник у Мілані          „Пора” пікетує Генконсульство Польщі         

НАГОЛОС

Луценко в тумані та жабенятко Ко-Ко 1

Месія має бути сином селянина, на крайній випадок, сином теслі. Батько Луценка був 1-й секретарем Рівненського обкому КПРС.

Побожне галицьке середовище, викристалізоване в образі Садового, хотіло заборонити проведення мітингу Луценка в піст, тим самим посилюючи його, образ мученика за владу. Фаустпатрони Луценка полетіли до собору Юра і швиденько розлулили цю ситуацію. Їм, це, напевне, нічого не коштувало.

Стецьків та Луценко у супроводі компашки виходять з Віденки. Вони веселі і безтурботні роздолбаї. Вони нагадують героїв „Операції Ы” та інших комедій Гайдая. Фройд би тут, щось сказав, але дивіться краще оскароносця Скорцезе.

Поцілунки з козаками. Спів хору. Букет квітів батьку Шевченку від вірних синів Юри та Тараса. Піпли в вишиванках та окулярах. Прохання та побажання. Українці потребують хліба та месій, які б їх підтирали. Хоча Луценко постійно говорить про відповідальність, про громаду (не все ж робити з центру), але він то говорить не до того народу. Та й він – не месія (чит. попередній абзац та Пєлєвіна)

Намотування кругів від Шевченка до Юрія Побідоносця, універа та кафешки „Краків” у супроводі Стецьківа та Іванки Попович. Їм є про що посміятись і згадати. На вулиці – вихідні. Нуль народу. Дівчата на пристають, не кидають ліфчиків і не кричать: „Юра, я хочу від тебе бейбі.” Сумно.

Зустріч з інтелігенцією в будинку Вчених. Пальмове віття та вербна неділя. Не має лише ослиці з осликом. Зате є Буняк та Винничук, поважний спікер на зустрічі з Януковичем – Федір Стригун. Згодом привели Шухевича.

Луценко та Стецьків у білих светрах, як і фейсить Дон Кіхоту та Санчо Пансі. Вони вирушають на гандбольний бій з повітряними зміями. Вони не хочуть бути радниками Ющенка, вони хочуть бути з народом. Луценко на трибуні, Стецьків оглядає свої нігті та балакає з Степаном Павлюком, колишнім керівником виборчого штабу Кучми на виборах 1999 року. Йому про це нагадали з залу. Люстрація – це вам не пілінг та рінопластика. Луценко швиденько, переводить розмову на інший берег, Павлюк дуже уважно щось читає.

Луценко говорить про перезаснування держави. Про нову Конституцію. Про нових лідерів. Про нову хвилю. Про помилки помаранчевих та про мафію. Про базар і панятія. Про те, що кабо-вердієць Зубик – це діагноз. Про те, що депутатом потрібно ставати з 16 років.

Колишній главмент, знає, що усі політики мають компромат один на одного і тому всі і тримаються купи. Ніхто, нікого не здасть. То вже такий собі щурячий король. Луценко говорить усе, щоб мало бути в цій країні насправді. Але я йому не вірю, як і всій тій конторі під назвою українська влада (помаранчева чи голуба). Бо з ним Стецьків (для тих хто знає, пояснювати не потрібно), бо біля нього Павлюк (замутки у тому ж штабі Кучми) і ще купа нюансів, деталей та вигуків Станіславського.

Гроші йому дає Жванія. Гроші на мітинг, на сцену, на палац Вчених. Але йому пофіг, скільки коштує його сьогоднішній приїзд, це не має хвилювати і журналістів. Агіток надрукували на 100-200 штук гривень. Всі інші філки, що вилетіли на його приїзд – неважливі. Всі такі фінансові питання на пресухах, у всіх областях організовує Партія регіонів. Логіка залізна. Він ще в політесі вчився.

Сімейство Калинців хвилює питання назви „Самооборона”. Має бути наступ, атака, має бути духовність і добратолюбіє. Луценко згадує „Вія”. Там усі гілки влади бісів почали нападати на пацика. Він намалював крейдою коло і так врятувався від бісівської сили. Станьте дєті, станьте в круг.

На Калинців вже давно махнули рукою. Тому ніхто їх і не слухає. Ввечері, на святковому концерті в Опері, промову оголошуватиме Ірина Калинець. Всі вже в шоці. Ніхто не знає, що вона там вчверить, це вам не Ірина Фаріон, це крутіше.

Новий харизматичний лідер Луценко вже пройшов хресний шлях агента Гондураса, жидівства та бандерівця, лишилось, ще відсидіти як Юля. Він готовий до нових звершень, нових Майданів та походів на Київ.

Армрестлінг Луценка та Co продовжиться ввечері вічем „Народної самооборони” та патріотичним концертом, на якому звучатиме і „Вона” – улюблена пісня усіх побожних галицьких стукачів та обкурених нарцисів. Класний тераріум.

Я краще буду слухати Kinion. Найкращий реліз перших 3-х місяців цього року. Це краще, ніж нові альбоми Kaiser Chiefs, Arcade Fire та Bloc Party. Все інше на Культурі.


олександр ковальчук, 09.03.2007 16:32:31

Cтатті по темі:

Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2


ВАШІ ВІДЗИВИ


Вася ПРавдоруб, 2007-03-14 12:55:59
на 4 фотці - Іванка Попович - прес-ск олійника
, 2007-03-12 14:55:26
Ковальчук! Ти не маєш елементарної поваги навіть до таких людей як Калинці. які за тебе придурка по тюрмах кантували. Ти просто гном, який заздрить усім.Ти нуль.На зустрічі з Луценком був повний зал, а ти побачив лише кількох.
Руки геть від Стецьківа!!!, 2007-03-12 12:12:31
Віне екс-мєнт, а екс-гебіст! Саме з цією метою Тараса і "внєдряли" в буремні девяності в національно - демократичне середовище. І не його одного. Але він не стукач, він - інформатор!!!
А це не Лозинський?!, 2007-03-12 12:08:59
А це не злодій Василь Лозинський сидить неподалік від Буняка?!!! Чому він ще не в тюрмі?!!!!!!!!!!!!!!!
дыма, 2007-03-11 12:05:59
Думаю, що і Луця попадає під люстрацію, як і вся та помаранчево-голуба братва, що при владі. Екс-комуняки, екс-комсомольці так і пруть до коритця, щоб морду туди запхати і хлєбать, хлєбать, хлєбать.....
., 2007-03-10 15:48:46
а шо за тьолка на четвертій хфотці
М-да..., 2007-03-10 15:02:21
Особливо вдала ілюстрація - де жіночка на фоні склала руки в молитовному жесті... Тільки заголовок дописати "релігійний апофеоз", але ще дечого не вичстачає -> http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11187
ігор, 2007-03-10 13:47:28
15 років поспіль львівяни обирють собі богів, кумирів. Дивно, бо переважна з них більшість - побожні люди. Навіщо ходити до церкви , якщо не виконуєш божі заповіді ? Очевидно , що це дуже характерно для патріЙотів. Потім з кумирів обирають собі владу і хають її до наступних виборів. Ось і зараз Чергові спаситилі за гроші Жванії приїхали баламутити не тільки молодь, але й те старше покоління , яке стецьківі та йому подібні екс-мєнти вже 15 років просто брешуть.Щось не можу пригадати скільки законопроектів за своє перебування у Верховній Раді запропонував тарасьо.Так і не можу пригадати скільки разів його побачила "родіна" на трибуні ВР .Як колишній радник Кучми очевидно живе виключно майбутнім, яке залежить від РОЗУМУ ВИБОРУ львівян. Враховуючи , що месія за якого вони мерзли на майдані, зайняв цілком закономірне своє місце. вони черговий раз розвісили вуха , аби тарасик та юрко наклали на них цілі оберермки натуральної лапші. Прикро, але закономірно:бо львівяни нажаль живуть подвійними стандартами-воюють з браконьєркою, але масово купують підсніжники,закликають до порядку , але один наперед одного гонять на переходах на червоне світло.Сьогодні, кинуті оранжевою маною ,вони шукають нового спасителя. Хто він ? Я знаю : балакучо-обіцянково-тріскотливий, не вимовляє половину алфавіту, зростом не більше як метр 50.Забув.З косою. Те що вас черговий раз обдурять не викликає жодного сумніву, Зрештою це закономірно- адже дурять вже 15 років і все безкарно проходить.ТІльки є одне запитання . Хто буде наступним кумиром? Якщо не знаєте відповіді загляньте в Біблію. Там все написано. Не забираю більше вашого часу бо знаю, що спішите: нині на халяву маленькі люди роздаватимуть макаГони.Багато макаГонів.
березень, 2007-03-10 12:17:19
Побачивши хто сидить з високодостойників в перших рядах на зустрічі в Будинку Вчених, стає зрозумілим чому вони до того часу не сидять на нарах, а любуються своім покровителем. Рівненське лоббі. Я впевнена, що вони і без Жванії йому проплатять будь які потреби. Блін, пробачте, на блювоту тягне.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Генерал Сало повернувся в Україну »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  На модернізацію системи теплопостачання Львова треба 60 мільйонів євро »»  
  Садовий блокує роботу тарифної комісії? »»  
  Розпочинається інтернет-голосування за визначення переможців «Галицького лицаря» »»  
  Олійник у Мілані »»  
  „Пора” пікетує Генконсульство Польщі »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  ЄС пропонують не будувати "срібну завісу" з Україною »»  
  Американські технологи на службі у Януковича »»  
  Коаліція поки не буде зазіхати на РНБО й українську мову »»  
  Мороз каже, що нічого не обіцяв Ющенку про Огризка »»  
  За що Ющенко отримав півмільйона? »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2 »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

ЛьвівГаз, 06 липня, 2005 року, № 116 (682) Розмова з Олександром Фільцом, головним лікарем Львівсь »»
Дівчинка в уніформі - дуже еротично :) Dast ist fantastisch »»
Не родись красивой, а делай как я »»
Христина, ти просто лялька:) »»
Справді красива дівчина. »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин