про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 Рудьковський займеться "Львівськими авіалініями"          На Львівщині з «розбазарюванням» державного лісу боротимуться щоквартальними аукціонами          Курпіль бачить позитив у переході бютівців до проурядової коаліції          Курпіль надіється, що в чистий четвер Ющенко підпише указ про розпуск парламенту          «Львівтеплоенерго» реконструюватиме схеми теплопостачання у Шевченківському районі         

НАГОЛОС

Культ Вакарчука або пісня про коників

Святкування 60-літття ректора ЛНУ Івана Вакарчука відкрило усьому науковому світу дивний симбіоз, який до того, ніде не зустрічався у світі. Дивна суміш мавзолейного брежніанства, житія святих та камеді-клабу. Підлизний нуклеосинтез у Всесвіті не подолає, навіть, незбереження парності у слабких взаємодіях.

На початках церемонії зачитали житіє святих Івана Вакарчука. Тобто, його вже беатифікували та канонізували одночасно. Це найшвидше возведення в ранг святих за увесь час існування Церкви. Усе це було покрите густою мармелядою та обсаджене наколотими зефірчиками.

Як цю навалу радіоактивного випромінювання витримував сам Вакарчук я не знаю. Славко Вакарчук, з 2 ряду, постійно дивиться на батька, слідкуючи за його мімікою і сміється з виразних фейсів батька, шокованого тоннами молочного шоколаду. Біля фронтмена – його вірна бойова подруга Ляля Фонарьова, мама Світлана та брат Олег з дружиною та з донькою.

В першому ряді Олійник, Горинь, Сеник, Захарчишин, Людмила Козак та Іван Драч. В центрі Батенко та Садовий. За ними – святі отці. Купа інтелігенції. Релятивні трансформатори Кендзьор і Ключковський та занурений у гальмівне рентгенівське опромінювання нерелятивного іонізованого газу Роман Лубківський.

Дещо попускає цей живописний лубок Ігор Юхновський, який просить присутніх менше говорити на трибуні.

Львівська влада підтримає це прохання своїми маленькими виступами. І це дуже добре. За це їм можна і подякувати. Вони швиденько віддали свою шану ювіляру і не заважають іншим волхвам приносити свої дари. Вони ледве стримуються від сміху під час усіх тих привітань, але вони державні мужі і тому повинні бути серйозними. Це ж солідний захід.

Коли ж на сцену вийшли Олійник та Сеник, у стані дейтрона, то активізувався камеді-клаб. Передаючи подарунок з своїх рук в руки Вакарчука, повіяла якась невідома кінетична енергія і подарунок впав на підлогу. Це – недбалість пакувальника.

Брюховецький порадив львів’янам не вимахуватись своєю приватною власністю на Вакарчука, бо він також і їхній - київський. Обійняв, поцілував і послав чимдалі нагороду міністерства освіти, бо його нагорода, краща навіть на молекулярному рівні.

Оркестри щось заграв. Студенти у вишиванка на балконі нудяться. Галицькі соловейки виводять своїми голосочками арії та театрально закладають руки. Якась тьотя привела розфарбовану та нацацковану галичаночку у строї. У неї рожеві щоки і галімий макіяж. Вона схожа на клоуна. У неї посмішка вихідця з Кульпарківа і вона щаслива.

Скрипалі грають якусь щойнонаписану мелодію з сублімованою назвою. Щойнонаписана мелодія виявляється коктейлем з пісень „Океану Ельзи” та пасажів з “Secret Garden”. Фронтмен „ОЕ” зі зламаним пальцем в шоці. Це пахне плагіатом. Соліст скрипального ансамблю виявляється маніяком-терористом, він так лабає по струнам, що здається він зараз зубами почне вгризатись у свій інструмент. Мелодія, в принципі, неекспресійна, тоді чого він так виламується – невідомо. Рве очко перед ректором?

Скрипальки кидають спокусливі погляди на малого Вакарчука, та його серце, нижче неба, обмотане шовковою хустиною Фонарьової.

Івану Вакарчуку дарують прикольний шолом. Він хоче його перевірити на власній голові, та студік, який забирає усі його подарунки та складає у куточку, швидко вихоплює його з рук ректора і відносить на місце. Іван Олександрович безсило розводить руками – гади, на власному дні народження не дають натішитись подарунками.

На сцену виходять святі отці і починається бал-маскарад. Владика Возняк, допотопним голосом з використанням метафор доадамового періоду розливає літри елею на ректора та його сина. Славко Вакарчук постає в іпостасі патріотичного розповсюдження любові на хвилях радіо. Від почутого Славко заходиться диким сміхом.

Ректор УКУ Борис Гудзяк скромно стоїть на сцені з букетиком квітів, ніжно притискаючи їх до грудей, наче нецілований пацик на першому побаченні. З нього сміються, навіть, деякі представники сімейства Вакарчуків (не будемо показувати пальцем).

Сказавши слова привітань ювіляру, він левітувався дарувати квіти його дружині. При цьому, він не встиг переключити медитативної швидкості та врахувати законів гравітації. Його свідомість знаходиться на 7 небі, а тіло вже несеться у 2 ряд актового залу. На сходинках, його тіло виявилось сильнішим, ніж його дух і він почав падати. Добре, що біля тих же сходинок хтось сидів. Ангели підтримали Гудзяка і на десницях понесли дарувати квіти і цілувати руки. Ось до чого призводить постійне витання у вищих світах та спокуса втечі від власного тіла. А це прєлєсть.

І знову заряджені частинки подарунків та пі-мезони і мю-мезони привітань. Книги, картини помаранчевої революції та краківського Вавеля.

На сцену вилітає реактивний Калинець з моторчиком в 5 елементі. Атомні реакції його привітань закінчують блискавичними спалахами обіймів і таким же блискавичним згасанням.

Іван Драч попросив Леонардо Да Вінчі написати картину до його вірша, хоча, те що він показує – це Мадонна Рафаеля. Дивно у ньому діють закони радіоактивного розпаду атомів. На сцені, ректора вітають різноманітні адрони, лептони та калібровані бозони. Відбувається просторова інверсія – всі чекають на Ющенка.

Класне привітання батька від малого Вакарчука. Сльози, підписане перше видання Фарадея, спогади, обійми і многая літа. Нарешті, щось справжнє на цьому заході. Непафосне, недуполизне, без гігантських букетів квітів і неосяжних видань.

Ющенко, як і завжди, продемонстрував свій пофігізм до народу. Він приїхав аж в 7 годині і зарядив 20 хвилинну розмову ні про що. Він чогось поліз у політику та питання Православної Церкви. Якщо його не слухати, то його слова просто вилітають з одного вуха. Коли, по приколу, почати уважно слухати, що він говорить – то це просто аут. Ні зв’язку, ні послідовності, нічого. Це навіть, важко назвати потоком свідомості.

Привітай ректора, сядь і сиди, нє, він починає розпрягати про якусь демократію. Навіть, уже коли сів, то знову впав в сплячку, відключився. То чого було їхати? Створювати на львівських дорогах корки. Наш адмін матюкається і просить написати, що хай Ющенка коні грають, за таку вчасну можливість невчасного добирання до роботи. Ющенку – пофіг, він в прострації. Просинається лише тоді, коли нагороджує Івана Олександровича зіркою „Герой України”

Слова подяки від Івана Вакарчука усім, усім, усім. Він – молоток, витримати те монгольське іго привітань, побажань та літніх бздурів, не кожен зможе у 60.

Вітання від Вголоса і до нових зустрічей в ефірі.владний ряд гірський орел терпіння злющий погляд
       
надто сонний нудно весело квіти від Валі Котика
       
рука губернатора обкурена муза ще цілий подарунок мерська посмішка
       
2 товариші прохання Юхновського пробило модна онучка
       
нудно 2 па сєкрєту всєму свєту рука Брюховецького парад подарунків
       
нефігово щастя здивування галицький соловейко
       
галицькі депутати краса веселий шолом скрипаль-терорист
       
нормальні квіти обкурений Драч маразм реактивний Калинець
       
йо, браззза спогади фізики не плачуть просто класно
       
дружина Тарзана рожевощокий шок тіпа, президент любі зюзі
       
володар перстня що він меле? прапороносці анабіоз
       
     
герой України      
олександр ковальчук, 07.03.2007 15:04:05

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Я, 2007-03-21 02:35:17
мля, шо домахалися до сашка? де ви тут побачили наїзд на Вакарчука? Ну наведіть хоч одну цитату, йомайо!
meduzz, 2007-03-20 17:21:06
Ковальчук, так чесно, тобі Вакар щось зробив? Стипендії позбавив? Образив тебе? Згоден, позбиралось там всяке барахло, але Вакарчук абсолютно нормальна людина. Ой, як тобі далеко до нього! Чи тебе гризе "Герой України"? Тобі теж колись дадуть, на Кульпарі.
димі, 2007-03-14 23:44:04
Як стало відомо, автор продовжує здобувати другу вищу освіту екстерном у вузі того самого Вакарчука.В Снітинського за такої статті він би вчився до кінця світу:))
вау, 2007-03-12 17:05:00
Дубляни???? Ну розквіт сільського господарства на Львівщині явно зразковий. Сповнені любов"ю до села випускники Дублянської академії можуть дати фору і універу і і його випускникам.А не був би Снітинський таким багатовекторним політиком - дулю він дістав би для своєї академії.А так селянська партія-він село, Єда- і він туда ...А вакавчук не вмів так коливатися з генеральною лінією. Про банківський не буду казати. Там жінка керує і тому вона поза конкуренцією.Їй наше захоплення.
ФІлософ, 2007-03-12 12:31:53
А що. Тре виробляти імунітет до гівна. Ковальчук робить гарну справу. Люди мають відрізняти де смердить, а де - пахне. Хоча він має більше потягу до гівна, воно й добре - не у всіх такий нюх, можна на все життя обмазатися. Тому поводир серед гівна потрібен, тим більше нормальним людям, що попадають в дупу. а від цього, як пересвідчуємося щодня, ніхто не застрахований. Навіть такий поважний чоловік, як Професор Вакарчук.
Z, 2007-03-12 12:04:27
Ну йопересете! Ну де ви тут побачили хоч одну образу на адресу Вакарчука?! У мене таке враження, що тут є люди, які навіть не читають текстів, а, подивившись на прізвище автора, відразу лізуть у форум казати, що він дурак. Папуги ви!
Фактаж, 2007-03-12 10:35:04
Жоден з авторів навіть близько не підійшов до правди, що стосується національного університету, ніхто з вас немає жодного поняття про ситуацію що склалася на даний час, кому цікаво - розмовляйте, спілкуйтеся, зясовуйте в працівників та студентів університету. Після чого прийматимете рішення - чи співати "Многая літа" чи "Вічная память".
до вау, 2007-03-12 09:36:14
У Львові є вузи, які на голову вищі за універ. І їх ректори роблять для своїх вузів набагато більше за Вакаочука. Як приклад: Академія в Дублянах чи Банківський інститут. Можна мати багато зауважень до Снітинського як політика, але ректор він нормальний. Смовженко Тамара вставить Вакарчуку запросто. А універ за роки Вакарчука не виховав жодного великого вченого чи педагога. То за що Героя дали?
Дімі, 2007-03-12 02:01:23
Діма, прикольне питання до автора: якраз в тєму!:)
Chopper, 2007-03-11 22:11:13
Розкумкалися жаби :) ! Респект автору! Старого Вакара він аж нітрохи не образив. А що роздав по кульчиках усім вкупі з найяснішим нашим конституційним монархом - і слава Богу! Поки цей бетон не ляже по Байкових та Личаковах - все гнитиме, а на гниллі вискакуватимуть усілякі бліді поганочки, вдаючи із себе "нове покоління". А ректору дійсно хочеться поспівчувати. Брюховецькому наука :)
дыма, 2007-03-11 21:02:57
А який ВУЗ закінчував автор статті? Не може бути, щоб в ЛНУ журналістику. Просто цікаво, бо це багато пояснить про його ставлення до ювіляра.
КАРМЕН, 2007-03-11 20:02:06
Порівняно з медичним університетом, ЛНУ це дійсно учбовий заклад, де ВЧАТЬ. Вчать логічно мислити, вирішувати задачі... Я закінчувала один з природничих факултетів у 1990 році. Досі пам"ятаю формули і закони з фізики, вищу математику, хімію. Так само вчать думати і в політеху. Тепер по іронії долі сама викладаю в меді. І постійно дивуюсь - майбутніх медиків вчать знаходити компроміси з викладачами, зазубрювати конституцію Пилипа Орлика , а ось на доскональне вивчення медичних предметів ніхто не звертає уваги... Коли я вчилась в універі, моя мама до кінця 5-того курсу не знала, де знаходиться мій факультет... Апро наближення сесії в меді сповіщають юрми батьків. що кружляють кафедрами... Сумно...
4000$, 2007-03-11 18:48:15
Саме стільки і буде у Вас дисертація в ЛНУ. І писати не тре буде. Достатньо тілько на захист з"явитися.
вау -Рузі, 2007-03-11 16:12:59
А бідні діти тих бідних батьків , які бояться, що треба буде більше платити, нехай вступають у політех чи медичний.
вау, 2007-03-11 16:08:30
Хама став Хамом не тому , що він сказав неправду (про свого отця ), а тому, що він НЕ ТАК сказав правду. Ну витрете Ви ноги об Вакарчука, інший ряд львівських ректорів Вас повністю задовільнить?. Вакарчук серед цього ряду виділявся завжди в кращу сторону. Може саме завдяки йому у Львівській вищій школі ще не зовсім так, як в інших областях, зокрема Західної України.
Z, 2007-03-11 14:36:28
Доведеться повторити ще раз: хай хтось скаже про цей текст по пунктах: отут, отут і отут неправда. Хтось може, чи вам просто хочеться облити Сашка брудом?
Юрі, 2007-03-10 23:57:26
А віам панам, скільки б ви дисертацій не посписували не мати Сашкового таланту. То ж не розбираєтесь в краснописьменстві, то краще мовчіть, або читайте вінничука!
Юра, 2007-03-10 21:47:05
Прошу пана автора! Захистіть кандидатську, станьте доцентом. Захистіть докторську, станьте професором. Пройдіть шлях від асистента до ректора в такому терариумі як ЛДУ - ЛНУ. Вакарчук - молодець. Вам, Олександре, таким не бути ніколи. На жаль. Не ображайтесь...
Рузя, 2007-03-10 20:55:41
А з фото видно, що Вакарчук-старий повірив, що він герой... Бідні ті батьки, діти , яких вступатимуть до універу цього року. Тепер за героя треба буде більши платити, герой видно вимагає більше?
Lektor, 2007-03-10 18:37:35
Прикольно написано
ЯМ, 2007-03-09 18:55:16
совість придумали злі люди, щоб вона мучила добрих
Ям, 2007-03-09 18:44:16
я бачила з другого поверху, як цілий вечір Олександр повзав на колінах по залу перед сценою, Він заслуговує на славу. Нехай і негативну.
вау, 2007-03-09 17:13:43
Ну вже так ті помиї набридли.Пане Ковальчук! Чи є у вашому королівському місті Львові хоч одна нормальна людина - так напишіть про неї щось хороше.Ну про себе, наприклад. P.S. Вже хоч внучку залишили б у спокої. А вона Вам чим не вгодила?
Ігор, 2007-03-09 16:49:04
Гарно ви написали цей репортаж, пане Ковальчук. Із гумором, сарказмом. Саме так треба писати про тих, хто зарвався-накрався повісив на себе святий німб і т.д. Ви талановита людина. Зичу вам творчих успіхів. Такі матеріали читатиму і надалі. Ігор.
Фрейд, 2007-03-09 15:57:27
Бідний сашко, тяжке було в тебе дитинство. Що ж тобі ці 60-літні зробили, що ти їх так не любиш? Як в обному російському анекдоті казали: "Женится вам, барин пора"!
, 2007-03-09 15:07:49
Порівняння з Лєонтьєвим недоречні. Ані розуму, ані сатири, ані бодай натяку на якусь обізнанність. Ковальчук бідна дитина, якій очевидно бракує цинку. Зрештою, хвору людину не можна чіпати. Дайте йому спокій. ВІн сам захлинеться у помийній ямі, що тепер зветься Вголосом.
Я, 2007-03-09 10:58:12
До чого тут "януковщина", взагалі незрозуміло
Я, 2007-03-09 10:57:21
Мене вже задовбали наїзди на Ковальчука. Бо це наїзди, а не критика. Мені не всі тексти подобаються, але от про цей хай хтось скаже по пунктах: от ут, отут і отут неправда. Хтось може, чи вам просто хочеться облити Сашка брудом?
Мирослав, 2007-03-08 22:14:57
Хотілося б почути думку автора. Відверту. Пане "тіпа журналіст", ви, обкурений януковщиною, ніколи і близько не матимете "зюзів". Щирих. І я поділяю позицію Anhelа.
До проамериканського ангела, 2007-03-08 21:25:07
Ало, хто і де буде горіти не Вам або мені вирішувати! Виймітьсвої крила з мурмеляди пафосу і лукавства!
Anhel, 2007-03-08 21:11:12
Породжений дияволом, освячений і оплачений ФСБ буде горіти в пеклі за земні гріхи, за бруд вилитий на Людину з великої Букви. Звідки та ненависть? Олександре, скільки ти за це отримав рублів з російським орлом?
гра, 2007-03-08 15:17:16
Сашко, ти вже про себе заявив, пора, хлопче, переходити на інший рівень і не забувай, що ти не комп'ютерний герой, тому маєш лише одне життя...
вау, 2007-03-08 12:53:20
Нарешті у нас з"явився свій Міхаїл Леонтьєв , який може обісрати всіх і на будь-яку тему.Зміст забудеться, а пахощі залишаться.
vlad, 2007-03-08 12:51:10
Колись Аверченко, Таффі та інші от так само друкували свої дрібнички і не зберігали їх, мовляв публіка не оцінила. А потім ті дрібнички увійшли в світові антології. Не подобається Ковальчук, читайте Вінничука.А ще краще- читайте Ющенка-Януковича. Їх мудрі виступи як раз для Вашого Рівня.
Я, 2007-03-08 12:31:42
Народе, є різні люди: добрі, злі, мудрі, товсті... А є - інші. І судячи з інформації про дітей-індиго, зараз прийшов їх час. Тому треба спробувати просто не заважати. Не читайте статті Ковальчука, читайте те, що вам до душі.
Маря, 2007-03-08 11:49:29
Саша. Ти ж симпотний сексуальний мужик. бачила раз тебе на одній конференції. Але що за хрень ти пишеш? Чи тобі від цього стає легше? Ну не можна ображати духовенство, -- гріх. Колись ти так нарвешся, що тебе жилеткою не відшкребуть від стіни. І про мене ти написав одну хрень, що начебто Кріль зажигає до молодої журналістки. (ти знаєш коли це було)
verbicky, 2007-03-07 21:24:03
Сашко! Ти будеш робити репортаж 9.03.07 з площі Міцкевича?
vlad, 2007-03-07 21:21:28
Що поробиш, Сашко захотів змагатись з Сашою Чорним, та в нас же сатира, це тільки для тих, хто ще вміє мислити. Багато таких ви знаєте серед львівської еліти?
olesja, 2007-03-07 20:40:24
Є люди, а є людиська. До тих других належить наш "чорномовний" автор". Чорне піднебіння, чорні слова, чорні руки від брудно-чорних грошей. Нещасний, в якому страшному світі живеш?! Совість в гості не приходить? Роби щось зі своїм життям, почни зі споглядання весняного неба, згадай долю Юди... То хто з Кульпаркова???
myroslavb, 2007-03-07 18:16:37
Чоловіче, звідки в тебе таке зло, сарказм? Заздрість, злість, замовлення, зрада (важко віриться, що переконання - їх нема) - моя відповідь. Пам'ятай, гроші швидко зникають. а пам'ять людська залишається. Май совість!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Рудьковський здійснить робочу поїздку до Львова »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Рудьковський займеться "Львівськими авіалініями" »»  
  На Львівщині з «розбазарюванням» державного лісу боротимуться щоквартальними аукціонами »»  
  Курпіль бачить позитив у переході бютівців до проурядової коаліції »»  
  Курпіль надіється, що в чистий четвер Ющенко підпише указ про розпуск парламенту »»  
  «Львівтеплоенерго» реконструюватиме схеми теплопостачання у Шевченківському районі »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  ТИМОШЕНКО ТЕРМІНОВО ПОВЕРТАЄТЬСЯ В КИЇВ. Щоб дотиснути Ющенка? »»  
  І коаліція, і опозиція почали витягувати зброю, після якої неминуча війна »»  
  Фальшивка і плагіат від львівської газети Тимошенко »»  
  Коаліція проведе "тренінг" з переманювання депутатів »»  
  Балога вже написав Ющенку указ про розпуск парламенту? »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2 »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  
  Підпільний баскетбол »»  
  Шпрехшталмейстер Садовий »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Здравствуйте Предлагаем вам пакет программы для раскрутки и продвижении вашего сайта Прогр »»
Здравствуйте Предлагаем вам пакет программы для раскрутки и продвижении вашего сайта Прогр »»
це все замутив Олійник,бо боїться що Лепецький мінить на посаді Хилюка,який криє його бізнеси »»
Як класичному представнику сексуальної меншини, в тебе комплекс меншовартості, при одночасному бажан »»
Справді, мабуть марно сподіватися, що люди, які спромоглися обрати Садового, зможуть за кілька років »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин