про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Завтра «Львівводоканал» припинить подачу води в Шевченківському районі          88,55% протоколів підраховано на Львівщині: БЮТ – 50,33 %, БНУНС – 36,04%          Найкраще під час виборів на Львівщині працювали ТВО у Золочеві, Бродах, Буську, Городку, найгірше - у Самборі і Турці – «Опора»          2000 осіб на Львівщині не змогли проголосувати через нефаховий підхід прикордонників ? «Опора»          Підрахунок голосів на Львівщині затягується через непрофесійність членів ДВК - «Опора»         

НАГОЛОС (АРХІВ)

Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів

15 звітно-виборна конференція ЛОО Національної спілки журналістів України перетворила палац Вчених на кульпарківську палату. Фільц і Березюк мали б класну нагоду поспостерігати за старпьорівськими експонатами. А працю, написану після цих спостережень можна сміливо було висовувати на Нобеля, Бобеля і Шнобеля.

Ще до конференції, усі вже знали, що Климович стане наступним головою. Хвойницький, Бачун і Масляник зняли свої кандидатури. Фуршет в сусідньому залі. Всьо.

До вищевказаного рішення було 5 годин маразму, пантів, вимахування, порнографії, іншого садо-мазо та хардкору. „Калігула ” Тінто Брасса і „Сало або 120 днів Содому” Пазоліні, ще ходять на горщик і навіть не здогадуються, що коло горщика може асоціюватись з жіночим знаком або вагіною.

Спілка пенсіонерів розсипає такі перли словесності, забарвлені у вищеколінні нюанси, що дивуєшся, чому вони ще досі не створили якусь порнографічну кіностудію. Успіх у певної частини нашого суспільства був би гарантований і бабок на рахунку було б набагато більше.

Курпіль щось так незрозуміло говорить, чи він взагалі не вміє говорити. Зате в нього помаранчева краватка. Закликає президію на сцену, згадуючи вислів Плюща про висунуті члени. Га-га-га. Сміються всі. На сцену, й справді, виходять одні старі члени. І десь позаду стукотить підборами одна звізда.Павло Павлович Лехновський, заступник Курпіля, починає бавитись у конферансьє, вперто намагаючись піднести мікрофон поближче до свого рота. Дико лахає, хтиво дивиться на присутніх жіночок і облизує масні губи. Хто наступна жертва? Його досвідчений сміх пробиває усіх на якийсь лахальний синдром. Це триває хвилини 3. Я таке бачив лише одного разу, коли на такий сміх пробило рапуховидних монашок та кліторних богоносців, після постійного затримання будь-яких сексуальних потягів. А ще говорять, що я матюкаюсь в статтях.Лехновський зазиває дівчат підсідати ближче до нього. У нього поганий зір. Він договорився до того, що назвав Ігоря Федоровича Лубченка (голова Національної спілки журналістів України) Віктором Федоровичем. Фіолетовий – його улюблений колір? Брежнєвські запльоти, ще більше підсилюють пенсіонерську тональність їх виступів.

Курпіль почав звітуватись про політичну розхристаність суспільства, про боротьбу ЗМІ за свободу слова, про головну роль спілки журналістів у формуванні демократичного суспільства.

Курпіль говорить про понад 750 членів спілки (498 менів і 253 вуменів). За 5 років до лав спілки прибилось 100 журналістів. Організація старіє – 40 % - пенсіонери. Хоче залучати перспективну молодь до спілки, консолідуватись з молодими фахівцями у нестримному бажанні журналістських злетів.

Курпіль говорить про совість. Курпіль говорить про совість. Його журналісти прагнуть об’єктивності, моральності, незважаючи на усі спокуси олігархів: „Можна продавати працю, але не совість. Як потім дивитись в очі людям?”Недобрим словом згадав горе-мера Буняка, який у свій час брутально наїхав на журналістів, а усунення Буняка – це велике завоювання журналістів, журналісти дали зрозуміти владі, що вони сила. А де ж влада? Де? Ні Олійника, ні Садового, ні Сеника, ні яух. Влада поклала великий і грубий на це дійство погорілого театру. І напевне, правильно зробила. 5 годин маразму – це сила.

Курпіль похвалив „Високий Замок” та „Експрес”, пустив сльозу на „Поступом” та „Молодою Галичиною”, яку замочили есдеки. Але не варто хвилюватись за „Поступ”, який після виборів став баластом для Садового. Садовий влаштував більшість працівників до себе в Ратушу, де вони успішно продовжують йому прислуговувати (пряма мова).

В перших рядах сидять одні пенсіонери. Вони не вміють користуватись мобілками. Вони, навіть, не знають, як відіслати sms. Тому, протягом, усієї вистави звучать різноманітні рінгтони. Апогеєм галицького патріотизму стала песня Вєрки Сердючки „Я нє паняла” (здається, так вона називається). Мелодія грала хвилини 2. Щасливий власник Самсунга, ніяк не міг її виключити, бідося, позбивав собі усі пальці.Найбільшим капіталом своєї спілки, Курпіль назвав їх моральність, чесність та відсутність коїтусів з грошовими мішками. А на рахунку спілки лежать 100 штук гривень, цього має вистачити Климовичу для переходу на літній час.

На трибуну виходить Тетяна Вергелес. Ознайомитись з її творчістю можна тут і там.Усі її емоції та обурення пішли коту під хвіст. Спілка ніяк не відреагувала на заяву Вергелес. Лехновський, ще запитав у неї, чи довго вона буде читати – ні, ні, це в мене стільки копій заяви (пряма мова). Всі і так розуміють, що це особисті проблеми Вергелес (там і тут). Це не проблеми відзивів Вголоса, це проблеми людей, які пишуть ці відзиви. Ми вже задовбались їх викидати.

Якась дєвушка з ЗІКу, що сиділа біля Вергелес, дивлячись на мене, махнула головою, тіпа, як ми вас. Коли хотів сфоткати цю героїню, та вона закрилась зошитом. Тьотка, попустись. Не фіг вимахуватись.Климович емоційно розплітає про переваги невтручання влади у діяльність ЗМІ. Він спокійно спить. Він хвалить цю владу за позитивну бездіяльність. Він шукає цікаву, прогресивну та гарну молодь. Балюк займається мейк-апом. Климович дивується, що його не зупиняють – Лехновський: „Ми вас не переривали, бо ви нас хвалили”. Ха-ха-ха. Цьомки-бомки.Давимука мучиться у куточку. На трибуні жінка з косою з львівського радіо. На сцені редактор журналу „Пасічник України” гонить якусь пургу. Його просять платити членські внески медом. Він наїхав на „Експрес”, за статтю, де писалось, що штучний мед кращий. Також була така стаття і у „Високому замку”. Просить надсилати йому нових журналістів, бо попередні, чомусь, не прижились.Курпіль починає гнати з інженера-пасічника. У всьому світ такі журнали, як ваш („Мисливець”, „Рибак”), мають попит, так що у вас, ще все попереду. Адіос.

Все. Можна спати і слухати музику. Давимука порадив спілчанам активніше підключатись до нету. Промову Лубченка зупинила склянка води. Він відставляє її у бік: „Я ще не довго буду виступати”.Далі, районна звізда оголошує звернення. У зверненні згадується Ганна Герман. Курпіль радить виключити з тексту її прізвище, бо вона вже перейшла у інший комітет, оскільки вважає, що свобода слова в Україні вже давно в зеніті. Вона в носі мала наші проблеми (пряма мова)

І нарешті, одна твереза думка. Курпіль пропонує створити сайт ЛОО Національної спілки журналістів України, де б усі журналісти Львівщини могли спокійно чубитись і не заливати своїми воплями і соплями ЗІК, Вголос і Обсерватор.

Климович – новий голова. Фуршет. Всьо.

олександр ковальчук, 28.02.2007 17:41:15

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


,, 2007-03-08 15:14:11
Златуньо, тобі вже теж час вбирати окуляри, а то ти щось не вписуєшся в свій ряд...старість не радість....
ти, 2007-03-06 12:25:25
Той цікавий проект під керівництвом Юзьо я ще з дитинства бачив у туалетах на стінці.
Я, 2007-03-06 11:54:53
Нічого не розумію... Йшлося про дівчину з зошитом, яка когось вижила з газети. А до чого тут Бартиш?
Рексьо, 2007-03-06 11:46:02
цікавий? з юзьом? мабуть точно якась порнуха
Буда, 2007-03-05 20:02:38
Кажуть, скоро буде новий цікавий проект - Гузьо, Сняданко... Під керівництвом Юзя Об-ра.
Рексьо, 2007-03-05 17:44:31
а те що Ковальчук клініка я завжди казав. ще й до скандалу в ЗІКу. просто потрбіно вибирати слова. я вважаю що в журналістиці не допустимо вживати матюки образи і тд. якщо маєте претензії висловлюйте їх тошне. мат і вживання статевих органів чи їх частин, просто гидко....
Рексьо, 2007-03-05 17:41:40
здрасті ))) мене звинуватили шо я злата )))) гиги ги ги.. взагаліто від Тиранозавр Рекс... і цей нік під якими мене багато хто знає. якщо є підозри шо я Злата готовий зустрітися і довести протилежне. Пс досі ще ні разу мене в такому не звинувачували. і почитайте мої коменти по вголосу )) до журналістики я зараз маю відношення опосередковане.
журналіст, 2007-03-05 14:21:45
Нормальна Бартиш і журналіст, і людина. Чого вчепилися?.. Заздрість - то погане почуття.
ПРо ГПУ??, 2007-03-05 14:19:47
Цікава точка зору! Безумовно хибна. А ти напевно колись там працював, якщо знаєш усі тонкощі. І я напевно не один так думаю... А як з тобою можна зв"язатися?
про Газету по-українськи, 2007-03-05 14:01:04
Хоча Кушнір прискіпливо відбирає працівників, але це на якість газети на впливає. Цю газету завжди вважали сміттям, тряпкою, бо пишуть там брєд, рівень публікацій -- нижче плінтуса. А хто там працює? Бартишка, яку давно охрестили блядь, Гамаш -- хороший, розумний мужик, так тримати. А про Кушніра мовчу, бо він заради бабок і не таку ще хрень випускатиме. Наскільки мені відомо він хабарник №1 серед редакторів Львова.
Про Бартишку 3, 2007-03-05 13:40:10
На скільки я в курсі, то в газету тпо-українськи жидів не набирали. Кушнір до відбору працівників ставиться дуже серйозно. Мене не взяв, хоч я і щирий українець. А бартишка видно заслужила, і не думаю що "одним" місцем...
про Бартишку2, 2007-03-05 13:12:05
Я згадав Бога лише в тому сенсі, що Всевишній їй заплатить за все. А вона не боялася, коли несправедливо влаштовувалася на роботу, а їй не соромно? А тепер її треба ще й поважати. Про те, що вона блять говорю не лише я а й інші люди, яким вона силенно досолила. Жидівка хренова.
Про Ольгу Бартиш, 2007-03-05 13:05:01
Цікаво, звідки такі конкретні познання про те, як, з ким, кого все таки вижила ця дівчина з газети? Може хтось просто заздрить... А дітей взагалі не варто згадувати, а тим більше Бога!!! Мало би бути соромно тому, хто так пише!
до "Рексьо", 2007-03-05 12:47:45
Злато (чи то кліторна героїня), нащо ти таким собачим ім'ям підписалася - єство взяло своє?
Рексьо, 2007-03-05 11:30:48
Ковальчук ти ідіот! це клініка і Кульпарків. а а місці журналістки з ЗІКу за фразу "кліторна дівчинка" я би подав на тебе в суд. а бо набив пику. Кінчай писати різні бздури. Не позорся.!!!! І ще раз звертаюся до до власника/редактора і тд.. ВИЖЕНІТЬ ІДІОТА КОВАЛЬЧУКА! такі тексти це несмак, це дикий жах! Ковальчук це Вєрка Сердючка в журналістиці!.
Max, 2007-03-02 17:50:51
Талапов-Таліпов бреше! То на Луценка, то на Козака. А діло в грошах. Ходить бідака в одному "кавовому" костюмі 10 років. Ну в якого журналіста виникне підозра "вициганити" у нього тисячу баксів? У нього навіть десять гривень нема, щоб на ліки своєму колезі потерпілому передати, й з офісу через хронічну несплату тому й виперли. Дискредитував уже сам себе. Піариться на тому, що його секретарю в обличчя вилили щось. Прокуратура ж тим часом справу порушила за фактом хуліганства.
verbicky, 2007-03-02 15:10:52
Сашко! Мені американський Каскад замовив репортаж з площі Міцкевича, де 9.03. Юрко буде проводити мітінг. Порадь, звідки краще сфотографувати, а якщо не знаєш загальнодоступного місця, дозволь скористатись твоїми фото.
Про кралю, 2007-03-02 15:01:32
Скоро ця сексапільна краля залишиться в редакції сама з козловським. "в бой ідуть одні старики". решта розбіжаться. до того там вже йде.
:), 2007-03-02 13:12:27
мдаааааа, маразм справді (це я про засідання Спілки)
lektor, 2007-03-01 14:24:29
Ковальчук молодець, давно вже балдію від його статей. дай Бог і далі вам здоровя та здорового глузду
до Тані Вергелес, 2007-03-01 13:20:48
За що тобі Дим платить гроші, коли ти в заголовку інформації пишеш, що футбольний клуб "КАРАТИ"? Ти чистиш нет від зайвих літер? І ще...не вам б розповідати про скупляння квартир на площі Ринок, бо як візьмуть та й перевірять ...
альо, 2007-03-01 11:48:34
а це за краля на третій фотці (просто давно її не бачив) дуже навіть пахарашела, схудла, стала навіть дуже сексуальною
Журналіст, 2007-03-01 10:58:04
Поки ви кепкуєте над Спілкою, вона гребе під себе майно, яке належало державі, користується пільгами, її старперське керівництво має і матиме, коли вийде на пенсію, матеріальні блага, які нам, рядовим, журналістам і не снилися. Саме вона подає "достойних" кандидатів на премії і т. д. Це покруч, який прикриваючись ім'ям і свободою преси, паразитує на нас і ганьбить нашу професію.
Балюк, 2007-03-01 09:38:13
Інтернет-бабусі Вергелес вже пора на пенсію, бо власне вона і сприяє забрудненню нету, чого тільки тільки варта інформація про місячні в мавпочки на колись солідному інформагенстві
гальо, 2007-03-01 02:24:21
ти чьо? найгеніальнішу журналістку України, а то й усієї Європи Наталю Балюк не впізнав?
альо, 2007-03-01 01:21:35
а шо це за краля на третій фотці?
не журналіст, 2007-02-28 23:58:14
Зі сміху аж не можу... Таня Вергелес і Тарас Смакула - якраз ті, що розбираються в інтернет-проектах :)))))))) Досвід такий великий мають... Мда...Печально...
До З.Шаповал, 2007-02-28 23:04:41
Шо стидно стало?
Перехожий, 2007-02-28 21:39:00
А в ЗІКу випускові редактори тепер на анонси ходять
vlad, 2007-02-28 20:14:22
Жаль, що у Львові крім Богдана Волошина та Сашка Ковальчука нема талановитих, а є тільки офіційно визнані...
Cторінки: 1 2 
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  88,55% протоколів підраховано на Львівщині: БЮТ – 50,33 %, БНУНС – 36,04% »»  

Чи знаєте Ви, що

... український чиновник стабільно посідає перше місце в рейтингу «найпопулярніший товар року» »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Завтра «Львівводоканал» припинить подачу води в Шевченківському районі  »»  
  88,55% протоколів підраховано на Львівщині: БЮТ – 50,33 %, БНУНС – 36,04%  »»  
  Найкраще під час виборів на Львівщині працювали ТВО у Золочеві, Бродах, Буську, Городку, найгірше - у Самборі і Турці – «Опора»  »»  
  2000 осіб на Львівщині не змогли проголосувати через нефаховий підхід прикордонників ? «Опора»  »»  
  Підрахунок голосів на Львівщині затягується через непрофесійність членів ДВК - «Опора»  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Росія офіційно визнала українські вибори »»  
  Януковичці побачили, як Тимошенко-Луценко захопили транзитний сервер »»  
  Вже порушено кримінальну справу за підкуп виборців »»  
  ЦВК порахували всіх, хто проголосував »»  
  Тимошенко натякає Морозу на шлях з крісла спікера на тюремну лаву »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Райські яблука від Тягнибока »»  
  Відкриття готелю "Леополіс" »»  
  Тимошенко і саке в рисових стаканчиках »»  
  Тимошенко і золотий капелюшок племені Акака-Макака »»  
  Форум Видавців і комсомольські мильнички »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Одесса атстой,буде там євро буде облом,одессити ніфіга не вміють вболівати »»
Карст, (1) о мудрєйший, ти такий знавець, що вже точно знаєш, ким я себе вважаю, (2) тільки от чого »»
По-перше: я не жид, а на відміну від тебе не вважаю себе дурнішим від жидів. По-друге: українською  »»
Карст, бачу що ти з породи отих же "справжніх" українців, що й всякі жванії, коломойські і т.д. сл »»
Бачив я вас грізних :-)))) Ви ж кастровані. Суцільні якісь онаністи-епілептики... Але смороду!!!! Т »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин