про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Олійник хоче обсадити Львівщину японською вербою          З понеділка мерія займеться львівськими ринками          Таліпов переконаний, що Тарас Козак намагається дискредитувати СПУ          «Львівобленерго» планує збудувати нову підстанцію          Цимбалюк особисто проконтролює розслідування справи щодо нападу на секретаря ЛОК СПУ         

НАГОЛОС

Таємна переписка Ганни Гєрман

Ганна Гєрман відправила месидж. Сьогодні вона в образі Тетяни Ларіної. Євгеній Онєгін у нас, по замовчуванню, вже самі знаєте хто. Його ім’я не можна вимовляти Вголос. Її месидж через ЗМІстовні вуха почують сьогодні усі міста Львівщини, які так палко та дрючковано любить Віктор Федорович. Милий і пухнастий, як в недільному ефірі ICTV.

19 століття, манери, накручене волосся, аж ллється через край її тілесної субстанції. Сьогодні вона, по вінця, сповнена правильними наголосами, млосними поглядами, аристократичними жестами і домашньою мімікою. Декольте, глибше за Марсіанську западину, та коралі, округліші за перли капітана Немо.

Йо, браzzzzа, дзвоніть і пишіть мені, я ж ваша, львівська.

Партія регіонів, еврідей та еврінайт, піклується про маленьких львів’ян. Готує соску. Купує памперси та цяцьки. Ганна Гєрман, скільки буде жити на білому світі і скільки буде членкинею партії Регіонів, стільки буде захищати українську мову від голубих радикалів, тіпа, секретаря Донецької міськради.Вона втомилась від сварок та непорозумінь між Ющем та Яником, вона хоче миру та злагоди, спокою і процвітання. Та для цього потрібно обламати руки оточенню Віктора Андрійовича та Віктора Федоровича, які постійно мутять воду та вставляють шпильки у колеса Вікторів та не дають їм насолоджуватись життям. А Чізес сказав, що все має бути окей – еврідей та еврінайт.Її жіноча інтуїція та логіка відчули усю непотрібність Олійника. Януковичу він говорить одне, в Кабміні – друге, а поза очі (у Львові) – десяте. Її тонка жіноча душа зрозуміла, що Олійник не мужній, в нього не має характеру, він не може сипнути правду-матку в очі. Він – несправжній чоловік. А жінки ж люблять хуліганів та інших декадентів суспільства. А оскільки хулігани не можуть бути губернаторами, то Олійник може спокійно собі курити на Винниченка.Її слабка половинка людства, усіма флюїдами своєї душі, горнеться і лине до того, чиє прізвище ми не можемо вимовляти Вголос, до симпатичного мужчини. Чиє прізвище так засвітилось на „Свободі слова” і чий тверезий та прагматичний світоч осяяв сонцем спасіння усю студію та навколишні міста та селища. Його прізвище не вимовляється Вголос, але він найкращий мер в Україні. Це єдина підказка зі златоустих воріт раю Ганни Герман.А це 2 підказка:

Герман, нарешті, побачила львівське слово, львівський приклад, львівський кріль проти течії у четверговому обломі тарифної війни. Нарешті, Львів сказав своє слово. Так було завжди у важливі моменти історії – Львів, завжди був, попереду всієї планети. Вона пишається мудрістю львівських депутатів, які відправили ЮВТ додому з порожніми відрами

Її ребра Адама проголосують за будь-яких Королів, Принців, Валетів та Професіоналів на посаду керівника СБУ, тільки не за Луценка. Країна потребує професіоналів – це нотабене її месиджу.Їй шкода ЮВТ. Бо вона також жінка, перспективний політик. Вона – харизма, скеля, а мусить підписувати договір про співпрацю з якоюсь там бородатою пісчинкою на прізвище Балога. Це не її рівень, це не її місія, це не її доля.Це не доля Жанни Д’Арк воювати з вітряками. В оці всі жалі можна було б легко повірити, якби не лукава примруженість обидвох світоглядів Ганни Герман. З ленінською хитринкою вона спостерігала за пристільним та привселюдним приниженням леді Ю у стольному граді.Мила та ласкава посмішка не сходить з воріт раю усю прес-конференцію. Бог Януковича, Колєснікова та Богатирьової охоче говорить про любов до ближнього. Йо, браzzzа, я ж ваша, галичанка. Пор’ядна львівська пані.


олександр ковальчук, 26.02.2007 15:04:19

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


ОЦЕ ТАК!, 2007-02-28 19:01:52
Та Ганя - то не Ганя! То йоГан! На хлопа натягнули перуку - і вийшла Ганя.
Автор_Львів, 2007-02-28 16:15:48
У молодості, щоб добути інформацію, ця пані, напоїла і відважно затягнула у ліжко офіцера спецслужби покійної СССР. Де під "тортурами" він виклав їй плани арешту депутатів львівської облради. Про що відважна панянка другого дня і виклала на сесії. Сміху, звичайно, було багато, але розуму в панянки не побільшало. Якщо описати весь її життєвий шлях в стилі Гашека вийде чудова книга. Колись реалізую.
Sam Sung, 2007-02-28 16:08:42
Уважно подивіться на фото!!!!!!!!!!!!!!!!! Якщо це не монтаж, то у неї підозрілі білявості на верхньою губою - чи не голить вона вуса?
Любасик, 2007-02-28 12:50:59
ну хлопці, потішили!!!!! чого ж... досить цікава мадам, за допомогою якої (вірніше її приналежності до відомої радіокомпанії) пан Яник мав на гадці завоювати симпатії хоча б частинки добродушни [ галичан... Не вдалось! і не вдасться, і з Чорноволом не вдасться, і ні з ким іншим... Маскаль мені не друг...
націоналіст, 2007-02-27 23:03:35
Ця стєрва за гроші згідна продати і матір рідну. Від таких тварин мене верне.
лех, 2007-02-27 13:42:14
Та годы вам про Ганку Стеців! Краще допоможіть знайти нову адресу Львівської смаооборони, бо на Тиктора 6 все позачинено. Може хто телефон знає, а то Юрко приїзджає, а де буде зустріч - невідомо!
Уважний, 2007-02-27 12:27:23
Народ, це не від перепою, це від важкої щоденної роботи. Подивіться на задовленого Януковича у статті нижче ;)
, 2007-02-27 12:23:03
А що у Стеців з фізіономією? Таке враження, що після запою!@ вона не з запою, вона просто дуже стара
міша, 2007-02-27 09:34:56
дякуємо за голосування про голодомор.
явір, 2007-02-26 23:25:21
Все купується і продається. Світ так крутиться без сорому на грошенятах.Ганююююю, так?Бовдурів всеодно має ставати менше, і такі зникатимути як явище до нуля.
i, 2007-02-26 17:46:38
Не даремно Янукович казав, що краса все переможе, Ось вона, краса!
ммм, 2007-02-26 17:39:05
рагулі жаба давить
Аркан, 2007-02-26 17:29:37
І чому цю чму так не люблять?
ага!, 2007-02-26 16:57:35
та то не Гєрман!!! то перебраний хлоп- трансвестит! Ні наклепам на пані Аню!
jj, 2007-02-26 16:38:25
А що у Стеців з фізіономією? Таке враження, що після запою!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Олійник запропонував Бойкові підняти тарифи на електроенергію »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Олійник хоче обсадити Львівщину японською вербою »»  
  З понеділка мерія займеться львівськими ринками »»  
  Таліпов переконаний, що Тарас Козак намагається дискредитувати СПУ »»  
  «Львівобленерго» планує збудувати нову підстанцію »»  
  Цимбалюк особисто проконтролює розслідування справи щодо нападу на секретаря ЛОК СПУ »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Якби парламентські вибори відбулись найближчим часом, то до ВР увійшло б 5 сил - опитування »»  
  Щербань хоче щоб факту знаходження незареєстрованої зброї у його домі не було? »»  
  Янукович образиться, якщо Америка не запитає в нього дозволу »»  
  Китайці обвалили український фондовий ринок »»  
  Політичне реформування в Україні та європейські стандарти демократії »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Казка про Кличка та пана Коцького »»  
  Операція «Газифікація» »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

vision бад vision бад vision bikini dare »»
Уже круче есть чем машина за книжку. Есть просто фикция. Сегодня получил письмо. Обратный адрес Же »»
Тільки що Смакула знову, як і його агенство ляпнува дурницю, назвав Матвієнка представником президен »»
Талапов-Таліпов бреше! То на Луценка, то на Козака. А діло в грошах. Ходить бідака в одному "кавово »»
Наскільки мені відомо, вона працює в Газеті по-українськи і пише прикольні тексти. а от чому сучка,  »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин