про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Головою Львівської міської організації НСНУ переобрали Мандюка          Львівський суд скасував звинувачення прокуратури щодо «Львівгазу»          Львівська міськрада зрадила своїх виборців, не підтримавши ініціативу БЮТ щодо зменшення тарифів на тепло - заява голови ЛОО «Батьківщина»          Бойко приїде до Львова          Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити         

НАГОЛОС

Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото

Тарифна війна, двоставковими кроками, прилетіла до Львова на крилах Тимошенко. Цим прізвищем, незабаром, вже будуть лякати дітей. Її озвучене прізвище, ніби просинається від сплячки і відразу ж трансформується у чорну діру, яка втягує до себе усі звуки. Лишається лише один вакуум. Пустота і тиша. Мовчання. Сад звуків імені Юлії Тимошенко.

Її бояться. Але цього разу її подвійна зірка переборщила. Supermassive Black Hole та її муза відпочиває. Наелектризоване прізвище Тимошенко затягнуло її на 7-годинну нараду в кабінеті Садового, замість запланованих 30 хвилин.

Її охоронець поснідав о 9 ранку. З 12:00 до 18:00 він стояв біля дверей Садового. Його змінили лише раз на 10 хвилин. Охоронець Олійника увесь цей час тримав на лікті плащ свого підшефного.

Бабці, які так викрикували її прізвище біля центрального входу, з прапорцями БЮТу, не дочекались її гравітації. Вона через чорний вхід влетіла до Ратуші і забарикадувалась на орбітах мерського кабінету.

Садовий розпустив депутатів. Разом з Олійником, Кириленком, Каськівим, частково Костенком, Тягнибоком, керівниками фракцій міськради вони різались в карти на роздягання.

Двері закрились. Зрідка, звідти хтось виходить і заходить. Більшість, з настільки відмороженими фейсами, ніби вони побачили голу бабу Параску. Коли їх питали, що ж діється в кабінеті, вони як корови крутили головою і видавали якісь інопланетні звуки. Ніхто нічого не знає. Цекабінетнатаємниця.

Лише Павлюк та Адамик, привселюдно, звинуватили Олійника в хамстві волюнтаризмі авторитаризмі та нагинанні депутатів міськради до потрібного йому рішення. Олійник останній місяць взагалі десь не тут. Замість нього блукає астральне тіло. Так було на поїздках з Гриценком різними заводами. Він ніби обнюхався Моменту. Його тайм перейшов на матричні рейки і тепер він дуже часто втикає у стелю, лізе в камеру, темпи його рухів повільно прокручуються, ніби в магнітофоні сідають батарейки. Його культурно глючить. Після щоденних зустрічей з Космосом.

Після однієї з вилазок з чорних дірчастих обійм ЮВТ, за 3 метра до дверей Садового, з ним щось сталось.

Він побачив паралельний світ. Час навколо нього зупинився, руки журналістів і телеоператорів зависли у повітрі, вода замерзла у гарячій кавоварці. Олійник бачив лише одне – напис на дверях Садового – „мер Львова” і так далі. Ці 3 метра він буде пам’ятати усе своє життя. За ці 3 метра щось у ньому кардинально змінилось. Він довго (3 м), не міг вдуплитись, чому він йде у кабінет Садового, він довго (3 м) приглядався до напису на дверях.

Він згадав про Олдоса Хакслі і Джима Моррісона. Над ним літає тінь доктора Гонзо. Вся його фігура стала схожа на зруйновану картину Пікассо чи на картинні шухляди Далі. За метр до дверей, він знову злився в єдину модель Петра Олійника нового покоління, як Роберт Патрік з рідкого металу. Він зрозумів чому і для чого туди йде. Все впало на свої місця.

Але за мить, двері привідкрились і на присутніх подивились 2 ока Олійника. Ізмєна? Зелені жучки? Червоні птеродактилі? Марс атакує? Погляд і двері знову закрились.

Садовий час від години, повідомляє, що нарада закінчиться за півгодини. Через півгодини – знову те саме. Через півгодини аналогічне. І так 7 годин. На двоставкових підборах Садовий не дасть вламати себе центровим української політики. Він покаже їм триочковий у кошику мами домовичка Кузі. Ніхто нічого не знає.

Мерський кабінет захопили інопланетяни, запрошують до кабінету реальних політиків, а виходять з НЛО вже чужі в шкірі політиків, тарифні астронавти.

Журналісти нудяться ходять коридорами. Коридорами ходить купа лівих бабусь пациків жіночок лікарської орієнтації. І це, за потрійної перевірки муніципалами.

Стріляє дурка. Ніхто не знає коли це закінчиться. Море мікрофонів на маленький столик. Дружній фотокорівський фак українській політиці видно на фото. Чай кава капучіно.

Трубка миру пішла по колу мерського кабінету і на довго вставила присутніх. Гарна трава. Фелікс Шкіль чеше якусь пургу. Його улюблені художники Кандинський і Клєє. Гарний вибір, але абстракцію в політиці, який найвищий пілотаж популістичного-макаронічного слова він може застосовувати на дірках від бублика.

Десь під 18:00 починаємо кричати ганьбу кабінетним вождям. Через деякий час, мавзолей відкривається. Садовий. Юлю ледве не несуть на руках. Немасова істерія. Квіти на коридорах. Прохання про допомогу. Сесійна зала Ратуші. Море депутатів. Спалахи. Наднові та згасаючі зірки непершого скликання.

Садовий просить не трясти бородою. Тимошенко просить не красти. Її просять не брехати про львівські тарифи на гарячу воду. Тягнибок пускається берега і заливає трибуну трафаретними запливами на 200 метрів брасом. Він опускає БЮТ в Новояворівську, Новому Роздолі та Верховній Раді. Шнурувати черевички Тимошенко потрібно хвилин 10.

Ніякий виступ Костенка. НІЯКИЙ. І він ще хотів бути президентом України?

Кириленко і Олійник, ніби розділені сіамські близнюки. Після розділення, вони не хочуть дивитись один на одного. Розвернуті в різні боки. Кириленко кидає здивовані погляди на трибуну і ще більш здивовані на Олійника. Він не може зрозуміти, що він у цей вечір робить у Львові. Олійник втикає у стелю. Здирає зубами шкіру на пальцях. Малює якісь схеми. Базарить з ЮВТ тримаючи руку на коліні Кириленка. Кириленко не сподівається такої сміливості і обома руками закривається від непрошених гостей на своїй приватній території. Він обома руками прижимає течку з паперами до своїх грудей і лише це рятує його від божевілля.

Сніг. Люди на зупинці слухають виступи базарних баб. Холодно. Ратушні хобіти забили на ранкову зорю Юлії Тимошенко і тому, скасують двоставковий тариф з наступного сезону у пеклі. Бютівці ще намагались рипатись з поіменним голосуванням, але їх корабель ще занадто п’яний для таких тверезих рішень. Вони ще раз підтвердила свою беззаперечну інфантильність. До terrible, їм ще, ой як blya, далеко.

І навіщо тоді був той 7-годинний парад планет? Юля переборщила. Садовий забакланив. Кириленко в шоці. Олійник в ауті. 7 годин коту під хвіст. Все накрилось звіздою. Чорною. Супермасивною.

Stayin' Alive до наступної зустрічі в ефірі.

юні барабанщики лямур? Костенко і пустота вуличний футуризм
       
гостинні стяги бабці Юлі Олійника на мило! закохана краватка
       
фак політикам мадонна Смольний? шаман
       
прострація девальвація інкасація уті-бюті
       
помутніння аут сердечні погляди Je Taime Moi Non Plus
       
любов пішла і вкрала помідори самокопання само гризіння
       
нада, Федя, нада блатний БЮТ 100 грам і в люлю Пушкін і Дантес
       
пурга одне слоненятко виступ Тягнибока pas de trois
       
   
menage a trois 2+2=4    

олександр ковальчук, 23.02.2007 10:23:24

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Артур-Фіцжеральд Джміль, 2007-02-25 03:33:25
КАГАНЦІ ТА НАРОДНІ ОБРАНЦІ. * З 21.02.2007 засідання Верховної Ради України проходили у напівтемряві, в умовах блокування трибуни, електрощитової, приміщень трансляції звуку, з невпинними наклепницькими, явно ворожими, висловлюваннями з боку депутатів урядової правлячої коаліції. * 23.02.2007 знову "відірвався", у шестихвилинному спітчі з парламентської трибуни, лідер соціалістів Іван Бокий, якого вже міцно тримає у обіймах "СОН РОЗУМУ". А, як казали класики, "Сон розуму породжує чудовиськ", тут у Бокого і Вітя (гарант) за лідера антиконституційного перевороту, і Юра (колишній міністр) як головний терорист, і Юля на мітлі залою шугає та ще й за грошвою до Америки літає, і упирі у темряві парламентських туалетів, і, при свічках, чорти в парламентських пляшках. У Верховній Раді блимлють каганці, Мружаться регіонали й вірні ленінці, Мури трибунові змикає соц-цемент, Догори ногами читають документ. Догори ногами поставлено країну, Допекли тарифи і донці, і сину Незалежно обкраденої неньки України, Десять кроків назад від бідної людини ! Запроданець Бокий, Александровська навіжена, Кожен комуніст, як собака скажена, Рвуть опонентів, зраджують людей, Паплюжать мову, як російський лакей. Чадіть, тлійте каганці, коптіть чорні душі, Бо по них вже навесні хадж на Київ рушить, Тоді Бокий на мітлу сам з трибуни скочить, А на лисину йому Рудий Кіт намочить ! Артур-Фіцжеральд Джміль, дата 24.02.2007
Yuz, 2007-02-24 20:20:37
Прочитав з захопленням
ljvivjanyn, 2007-02-24 13:02:11
БЮТ/bljadj julija t./
Нацик, 2007-02-23 18:06:27
Ковальчук ну ти й дебіл. В тебе у правому вусі кульчик, може тобі Садовий з Дяківим до впадоби.
Саша, 2007-02-23 16:11:55
Супер стаття!!!!!!Так давно не сміявся!Сашко,ти молодець.Добре опустив цих нікчем.Костенко дійсно-НІЯКИЙ!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Садовий отримав найнижчий рейтинг довіри серед мерів міст України »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Головою Львівської міської організації НСНУ переобрали Мандюка »»  
  Львівський суд скасував звинувачення прокуратури щодо «Львівгазу» »»  
  Львівська міськрада зрадила своїх виборців, не підтримавши ініціативу БЮТ щодо зменшення тарифів на тепло - заява голови ЛОО «Батьківщина» »»  
  Бойко приїде до Львова »»  
  Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Луценко назвав Цушка заангажованим брехуном »»  
  У Януковича побачили хамський мексиканський серіал »»  
  Дізнайся більше про тарифні проблеми Київської області »»  
  Коаліція хоче терміново зустрітися з Ющенком »»  
  Луценко помітив за Ющенком аморальний вчинок »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Юрій Бойко намагався за 1 годину звільнити всіх працівників ВАТ "Чернівцігаз" »»  
  Олійник лизнув Януковичу по самі гланди »»  
  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Янукович в тумані »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Ви почитайте, як "Високий Замок" у суботньому випуску завзято обісрав Садового і захистив Юлю! Так »»
http://www.desiurl.com/12959#deutsche%20online%20kasinos http://www.desiurl.com/67053#kasino%20b »»
КАГАНЦІ ТА НАРОДНІ ОБРАНЦІ. * З 21.02.2007 засідання Верховної Ради України проходили у напів »»
Юлька, а ти не банда. ВИ ВСІ ОДНАКОВІ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ. ВАМ БИ ХІБА ДО ВЛАДИ ПРИЙТИ.  »»
Юльці наші тарифи до одного місця. У неї один план -ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ ЗА РАХУНОК ЛЮДЕЙ. Наші депу »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: