про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Головою Львівської міської організації НСНУ переобрали Мандюка          Львівський суд скасував звинувачення прокуратури щодо «Львівгазу»          Львівська міськрада зрадила своїх виборців, не підтримавши ініціативу БЮТ щодо зменшення тарифів на тепло - заява голови ЛОО «Батьківщина»          Бойко приїде до Львова          Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити         

НАГОЛОС

Виступ лідера ВО „Свобода” Олега Тягнибока на сесії Львівської міської ради 22 лютого 2007 року

Фракція ВО “Свободи” вітає опозиційні сили у Верховній Раді України, які нарешті перестали домовлятися з антикризовою коаліцією, почали блокувати роботу і почали, хоч якимось чином вести таку діяльність, яка могла би бути на користь української громади. Я хочу зазначити, що „Свобода” на Львівщині – це єдина політична сила, яка оголосила себе в опозиції не тільки до центральної біло-синьої влади, але й до місцевої помаранчевої влади.

Я хотів також зазначити, що „Свобода” – це є політична сила, яка немає представництва у виконавчій владі ні у Львові, ні у Львівській області. Я хочу нагадати, хоча ми всі знаємо, що саме у Львівській області повністю владу контролюють представники НУ, БЮТ, та інших помаранчевих політичних сил. Отже, якщо говорити про ситуацію, яка зараз виникла, яка всіх хвилює, всіх присутніх в залі політичних лідерів депутатів, тому що навряд чи хтось може сказати, що буде виступати проти захисту інтересів наших громадян, які отримують ці квитанції з тими шаленими цифрами.

Мені дуже приємно, що сьогодні може відбутися дійсно відверта розмова, яка вияснить ситуацію, вияснить причини і покаже вихід з кризової тарифної ситуації в України. Можливо, дехто знає, що моя перша освіта є лікарська. І я дуже добре пам’ятаю, як мене в інституті вчили професори, що перш, ніж лікувати хворого, треба знати добре діагноз і причину захворювання. Давайте відверто скажемо, які причини тої ситуації, в якій ми сьогодні знаходимося. Не місто Львів є причина. Причини є набагато глибшими.„Свобода” вважає, що такі причини є дві – основні: всеукраїнського рівня та, звичайно, місцевого. Перша причина – це економічний та політичний тиск Росії, яка є постачальником сировини і яка встановила величезні ціни на газ, а також нашої влади, в якої, на превеликий жаль, коліна трясуться перед Москвою і тому вона не в змозі вирішувати питань, які стосуються постачань газу чи нафти.

Чому? А це дуже просто, товариство, в Україні сьогодні керує псевдоеліта. В Україні при владі, у тій же ВР – 94% колишніх чи теперішніх комуністів, 350 з 450 задекларовані міліонери і тільки 36% вважать себе українцями. В міністерствах так ж ситуація, скільки у нас міністрів українців? Ця ситуація через те, що це є вже стара, вже псевдоеліта. Через те, що більшість з них є агентурою Москви. Це є колишні саботажники, які співпрацювали з КГБ. Вони не хочуть працювати на інтереси української держави.

Друга причина – це саботаж і шкідництво уряду Януковича та антикризової коаліції у ВР. Чому Янукович не показує нам дешевий газ, який він обіцяв перед виборами і розказував, що Росія його нам забезпечить – нема, брехня. Чому, на превеликий жаль, газ власного виробництва, який видобуваємо в Україні і якого достатньо для того, аби забезпечувати потреби населення, йде на обслуговування металургійних та хімічних гігантів, які також не належать українським рукам?

 

Чому сьогодні були штучно підняті ціни на ліцензії стосовно видобутку власних природних ресурсів? Чому наша влада не використовує основний козир – транзит. Україна – транзитна держава. Господи Боже мій, та навіть той Лукашенка, з якого всі насміхалися, з того чорта і що вийшло? Він на вісім раз збільшив транзит газу і Росія дала задніх. Чому українська влада, як теперішня так і минула, боїться так говорити з Росією?

Третя причина, треба відверто говорити, це є помилки двох помаранчевих урядів. І якщо я тоді будучи ще народним депутатом, захоплювався діями тодішнього прем’єра Тимошенко, першого прем’єра помаранчевого уряду, яка боролася з російськими нафтотрейдерами, то для мене була незрозумілою позиція Президента, який дав тоді задніх. Але чому ж тоді народ не виводили на вулицю. Чому тоді, влітку 2005 року, коли Москва, вперше, заявила, що буде підвищувати ціни на газ, Україна не подала для Стокгольмського суду, як це зробила Болгарія. Саме тоді, „Свобода” давала пропозиції, до яких не дослухалися.Чому помаранчева влада, яку ми всі разом привели (бо тут в залі немає Регіонів, комуністів чи соціалістів), в нас тут всі помаранчеві, чому допустили до того, що не була проведена люстрація? Фактично, при владі залишилися старі кадри, і в БЮТі, і в „Нашій Україні”. Не мені вам нагадувати, кого ви по списках понаприводили до Верховної Ради. Можу вам нагадати прізвища колишніх есдеків, колишніх регіоналів, які фактично за горло схопили і президента, і всю ВР. Вони не будуть працювати по-іншому, бо вони звикли так працювати. Це ті люди, які вчинюють цей саботаж.

А про угоду 4 січня 2006 року, про приведення в Україну РосУкрЕнерго? Наші діти вже мільярди винні Москві. Хіба не так? І тепер вибачте мені, Льоша-Мерседес буде розказувати мені всякі ідеї різні, про те, яким чином вони правильно чинили тоді, коли Україну поставили на коліна? Оце, товариство, і є головні причини. І давайте ми про це будемо говорити.

Тому що найлегше, товариство, зараз почати, що ми тут будемо говорити з урядом Януковича. Перед тим, Януковича зробили прем’єром, віддали йому всю владу, а тепер будемо боротися з ним. Класно. Знаєте, як то з радянських часів – боротьба за урожай. Спочатку створюємо непереборні проблеми, а потім всі разом боремося за цей урожай. Ні, товариство. Давайте називати речі своїми іменами. І якщо виходити з ситуації, то абсолютно конструктивно.

І нарешті, четверта причина, це місцева проблематика. Вона стосується, в першу чергу бездарної тарифної політики теплокомуненерго, яка і призвела до конфлікту інтересів. Наше населення не здатне оплатити тих рахунків, а теплопостачальники, звичайно, не хочуть працювати собі на збиток. Хоча ми всі прекрасно знаємо, що в тарифи вкладаються протокольні витрати, профспілкові витрати. Давайте з цим будемо розбиратися.

„Свобода” завжди мала позицію проти підняття тарифів. До речі, в той час, як на тому ж самому виконкомі в жовтні місяці (а „Свобода” не має свого представника у виконкомі) саме представники БЮТу і „НУ” голосували за підвищення тарифів.

Не треба розказувати, існує протокол, от я вам показую протокол, ви голосували за наступне. Я хотів би знати, а хто захищав пана Марчака? Та весь Львів знає, що пан Марчак, який власне і спричинився до того зловживання, є під дахом, даруйте мені такий вислів, саме БЮТу. Ви будете заперечувати це? А! Ну-ну! Не треба розказувати.

Наступне. Я хочу проінформувати, що давайте, якщо бютівці хочуть зачіпати мене і шуміти, то я можу розповісти. Поїдьте в Новий Розділ, в Новояворівськ. Подивіться яка там ситуація. Коли у Львові за воду платиться 1 гривня 83 копійки, то там платиться поза три гривні. Коли ми тут за десятки кілометрів проводимо воду, а там вода під боком. А чому? А тому, що комерційна фірма, за якою стоять безпосередньо представники БЮТу викупила і приватизувала водо і теплоустанови. І ви після того будете розказувати, що ви такі святі? Не треба товариство!

Далі в мене довідка щодо обгрунтування тарифів на послуги теплопостачання. І тут є підписи більшості людей, отих спеціалістів, які підписали і обґрунтували ці тарифи. Якщо ви проаналізуєте, то переважна більшість цих людей, безпосередньо залежні по службовій лінії від голови Львівської ОДА Петра Олійника. До речі, вашого теперішнього союзника, шановні представники БЮТу. Я вам хочу нагадати, що коли „Свобода”, ще минулого року і неодноразово ставила питання про відставку цього чиновника, саме БЮТ відмовився голосувати і відповідно тепер ми маємо результати з тарифами.Перейду до пропозицій, якщо ви не хочете слухати прикладів далі. Пропозиції „Свободи”. Вся ця ситуація, яка зараз склалася, вся ця політична демагогія, яку ми зараз спостерігаємо (сміх у залі), на нашу думку, це не намагання економічно обгрунтувати підвищення тарифів, не намагання соціально захистити львів’ян, а це просто, на нашу думку, початок банальної рейдерської атаки.

Дивіться, як гарно виходить: землю з аукціонів і хто цю землю з аукціонів буде купувати? Скажіть це зможуть зробити львівські підприємств? Ні, товариство, Ви що хочете фельдманів сюди привести, коломийських, щоб вони скуповували землю? А я не хочу своїм дітям залишати неукраїнський Львів.

Пропозиція „Свободи”, раз сталась таки ситуація, перше: а давайте в цьому сесійному залі чого боїтеся, духу не вистарчає, давайте голосуємо про відставку уряду Януковича, щоб це зробили депутати, які представляють ваші фракції. Якщо ж Верховна рада не йде на таку позицію, відставку ВР і оголошення дострокових виборів. Наступне, ми говорили про закон з підняття мінімальної зарплати і мінімальних пенсій, а можливо само цей закон і треба було виставляти у ВР, а не будь-які інші?

Я вважаю, оскільки влада у Львівській області повністю підпала під контроль керівника Львівської ОДА, підтримайте пропозицію „Свободи”, то давайте оголосимо на сесії облради недовіру Олійнику (оплески). Якщо ж міська рада не здатна іти на такі кроки, давайте розпустимо міську раду. Якщо йдеться про голосування, „Свобода” готова все підтримати, будь які конструктивні пропозиції.

„Свобода” готова підтримати і 15, і 20 і 21 %, які пропонує БЮТ, але за однієї умови. Нас хвилює, щоб після цього голосування за шість місяців не збанкрутували комунальні підприємства. І якщо, депутати від БЮТу своїм особистим майном гарантують їм захист від банкрутства, то „Свобода” проголосує за все.

Оплески

Вголос, 22.02.2007 23:35:25

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Марко, 2007-02-24 23:35:30
Тягнибок-президент!!!
Марко, 2007-02-24 23:29:11
Тягнибок-президент!!!
франківчанин, 2007-02-24 00:49:36
Олег молодець!
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Садовий отримав найнижчий рейтинг довіри серед мерів міст України »»  

Чи знаєте Ви, що...

... всі кладовища забиті людьми, які вірили, що їх замінити неможливо »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Головою Львівської міської організації НСНУ переобрали Мандюка »»  
  Львівський суд скасував звинувачення прокуратури щодо «Львівгазу» »»  
  Львівська міськрада зрадила своїх виборців, не підтримавши ініціативу БЮТ щодо зменшення тарифів на тепло - заява голови ЛОО «Батьківщина» »»  
  Бойко приїде до Львова »»  
  Марчак не проти аудиту, але цікавиться, хто за це буде платити »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Луценко назвав Цушка заангажованим брехуном »»  
  У Януковича побачили хамський мексиканський серіал »»  
  Дізнайся більше про тарифні проблеми Київської області »»  
  Коаліція хоче терміново зустрітися з Ющенком »»  
  Луценко помітив за Ющенком аморальний вчинок »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Юрій Бойко намагався за 1 годину звільнити всіх працівників ВАТ "Чернівцігаз" »»  
  Олійник лизнув Януковичу по самі гланди »»  
  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Як тепер спростовують інформацію »»  
  Янукович в тумані »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Ви почитайте, як "Високий Замок" у суботньому випуску завзято обісрав Садового і захистив Юлю! Так »»
http://www.desiurl.com/12959#deutsche%20online%20kasinos http://www.desiurl.com/67053#kasino%20b »»
КАГАНЦІ ТА НАРОДНІ ОБРАНЦІ. * З 21.02.2007 засідання Верховної Ради України проходили у напів »»
Юлька, а ти не банда. ВИ ВСІ ОДНАКОВІ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ. ВАМ БИ ХІБА ДО ВЛАДИ ПРИЙТИ.  »»
Юльці наші тарифи до одного місця. У неї один план -ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ ЗА РАХУНОК ЛЮДЕЙ. Наші депу »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: