ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
 Депутати Львівської облради просять Максимова взяти під особистий контроль справу Курбанова          На утримання чиновників Львівської облради у 2007 році потрібно майже 4 млн грн          Депутати облради вже зовсім втратили робочий настрій          Новоженець віддав Ганущину ящик шампанського          До Ратуші передчуття свята ще не прийшло         

НАГОЛОС

зайці в космосі не плачуть + ФОТО

наївності львівських обласних депутатів немає меж. їх патріотизму немає кордонів. для висловлення їх щирості не вистачає мови. це ангели во плоті. інопланетні гості з майбутнього. в сірих шкарпетках під чорні штани і туфлі. вони хочуть розорати парк української культури вишиваними єдинорогами і засіяти його бомбардувальниками Б-52.

цей рекламний апокаліпсис називається черговим засіданням комісії Львівської обласної ради з контролю за дотриманням законодавства у сфері функціонування української мови.

з огляду на іменини святого Миколая апокаліпсис вирішили прогуляти найбільш побожні члени комісії. ганьба їм! ганьба! Батенко замість себе надіслав чарівну жіночку, красу якої, періодично та платонічно, восхваляє мускулінна частина ангельського хору. :-)

відсутні Іваничук та Станів. Пітко & Просвіта не можуть вийти з просвітлення. заглючились у нірвані. Панькевич обіцявся бути. питання Лариси Федорів спробують підняти на сесії облради. відсутні також і керівники рекламних агенцій, що відповідають за розміщення рекламної інформації на бігбордах. замість них присутні бухгалтери і дрібні клерки. або не присутні.

присутній Новоженець бушує не гірше Джорджа молодшого. він ненавидить Олійника усіма пір’їнами душі. це чути навіть глухим. усі у пошуках винного за присутність у Львові російськомовних бігбордів.

депутат Андрій Микуш демонструє власні фотки даного неподобства на штрасах галицького П’ємонту. він говорить про спецоперацію привчання львів’ян до реклами російською мовою. на фотографіях відображені прохання сфокусироватся на лице гаспадіна Путіна вмєстє з журналом „Фокус”, реклама прибацаної
Евросети, журнал Дєлавой шукає власника бізнесу після вбивства Дацка та запитує зі злим ахметівським фейсом „кто настаящій владєлєц тваєго бізнеса?” та інші проіскі врагов.

Микуш бачить у чорному силуеті бізнесмена наступну жертву вбивства на Львівщині. хтось, з далекого сходу, хоче зробити з львів’ян лохів. хтось, з ближнього заходу хоче, щоб Львів асоціювався не з левом, а з Lembergom (глиняною горою). він пропонує оголосити комендантську годину агресивній російській мові, або ж робити це так як робить ужгородський Чучка.

полум’яна Ірина Фаріон, з депутатської піраміди, відразу ж побачила винного у забрудненні мовного середовища: „це навіть не людина. це істота. це начальник адміністративно-технічного управління міської ради Скрипічайко Василь Омельянович. його телефон 75 99 74. і ця істота надає дозволи на встановлення зовнішньої реклами у Львові.” йому хана. вона пропонує ангельській спільноті персоніфікувати усіх винуватців окупації галицьких бігбордів „мордою істоти на прізвище Путін, ілі как это звать?”

Rostyslav Novojenec’, видряпавшись на Sfinxa, z висоти пташиного польоту, zaglyanuv she glybshe u bezodnyu danoi problemy. u poval’niy latynizacii ta руссификации reklamnogo rynku L’vivschyny vynni tavarisch Sadovyi, i bezsumnivu, tavarisch Алейнік. вони і тільки вони винні у fuckin підборі nepatriotychnyh кадрів. Карфаген має бути зруйновано! Рим спалено! бунтівників на палю! Novozenec’ kupyv mami aparat dlya vymiryvannya tysku, a vin на русском наречие. ablom.

Парубій, у помаранчевому гольфі, не дуже то рветься у бій. пару він випускає. він наслідує миролюбного Віктора Андрійовича кота Леопольда. він хоче, щоб кожен чиновник був патріотом. і тихеньким голосом пропонує на наступну зустріч запросити Олійника та жити мирно. хтось з присутніх, зітхаючи, чекає тих часів, коли усі бігморды будуть заливати фарбою, палити і знищувати. але цього дочекаються лише при наступному візиті комети Галлея.

перелякані бурею і натиском вершників апокаліпсису з депутатськими попонами, рекламні бухгалтери і клєрки сказали, що законодавство не передбачає невидачі дозволів на встановлення реклами, а в законі „про рекламу” не передбачено заборони змінювати зміст та форму реклами.

коли є вільний шмат бігборду, який ідіот відмовиться віддати його за лаве?

патріотичні ангели бились крильми об груди і казали, що на місці рекламників, вони б відмовились би ставити російськомовну рекламу у божому місті.

налякані жіночки сказали, що їх обов’язком є лише здавати в оренду чисті бігборди, а не слідкувати за змістом написаного. але ангели продовжували горланити у свої сурми та відкривати 7 печатку. праведний гнів палахкотів у їх ніздрях. смола кипіла у котлах наготованих для грішників.

нарешті, усі договорились до необхідності внесення метафізичних змін до закону України „про рекламу” та передбачити пункти, які б дозволяли слідкувати за мовою та змістом реклами.

ангельський цирк вирішив наколядувати на кворум. але ж присутній на засіданні начальник управління внутрішньої політики Львівської ОДА Святослав Шеремета не має право голосу. Новоженець: „як не має? ану скажи „бе”. тіпа, можна сміятись. вєшайте культурку на сухую штукатурку.

до складу комісії запрошують чарівну жіночку, яку замість себе надіслав Батенко, і красу якої, періодично та платонічно, восхваляє мускулінна частина ангельського хору. :-)

і про що було засідання? і для чого?

з вершин та низин полум’яна Фаріон ворог там → гаварят па русскі 1
       
;
гаварят па русскі 2 гаварят па русскі 3 Парубій і гольф злий татарин
       
глиняні машини рагульська Галіція фокус Путіна ужгородський стьоб
       
в сім’ї вольній, новій обідній манікюр 1 обідній манікюр 2 садок вишневий коло хати
       
   
у пошуку грішника сіжу за рєшоткай, в тємніце сирой    

олександр ковальчук, 20.12.2006 09:40:09

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


ковальчук 2 k.цеткін, 2006-12-21 18:45:41
о, уроди з багадєльні проснулись. ну ну.
, 2006-12-21 18:37:06
А чому не йшлося про агенції ГОРЯЩИХ путівок ?
К. Цеткін, 2006-12-21 18:03:46
Ковальчук - ти справжня bell hooks! Її теж цікавлять гендерні питання і своєї ім'я вона принципово пише з малої букви. Ми з тобою, сестро! Феміністки всього світу
, 2006-12-20 19:41:39
Коли буде продовження про Ксенію і Міхнову Саша. Ми усі чекаєм
Ачо, 2006-12-20 19:02:51
А чо нема фотки восхваленої мускулінною частиною ангельського хору красуні? А чо ховати красу, раптом саме вона врятує світ від рекламного апокалісису
ksr, 2006-12-20 16:57:48
Чом забули, що Янука Поздоровив всіх з Ханукой!
, 2006-12-20 14:45:15
а чому про Ксеню закінчили? я розраховував, що це буде хоч як не родись красивою???
B52, 2006-12-20 11:16:32
Отримав задоволення. Велике. Останній раз було так прикольно про Ксеню і китайську стіну.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівська облрада затвердила бюджет області — 2007 у розмірі 2,212 млрд. грн. »»  

Чи знаєте Ви, що...

… якщо не можете бути вищими за критику – пригніться »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутати Львівської облради просять Максимова взяти під особистий контроль справу Курбанова »»  
  На утримання чиновників Львівської облради у 2007 році потрібно майже 4 млн грн »»  
  Депутати облради вже зовсім втратили робочий настрій »»  
  Новоженець віддав Ганущину ящик шампанського »»  
  До Ратуші передчуття свята ще не прийшло »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Загибель ЄвроАтлантиди »»  
  У БЮТ уже не вірять в розпуск парламенту »»  
  Становище молоді в Україні не цікавить український істеблішмент »»  
  У рік свині іванофранківці платитимуть більші податки »»  
  Віце-мер Полтави Русін вимагає порушити кримінальну справу за фактом побиття його міліціонерами »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Ґеї у львівській владі »»  
  Все, що ви хотіли знати про львівську пресу — 2 »»  
  У ЗІКу новий головний редактор »»  
  Мени 2006 року »»  
  зайці в космосі не плачуть + ФОТО »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

"Чернівчанин Віталій Максимов, очоливши міліцію Львівської області, замінив більшу частину керівникі »»
"Яка ганьба для помаранчевої влади! Людей у Львові вбивають серед білого дня - а тут генерала присво »»
Наразі в статті подано не зовсім правдиву інформацію. Зокрема це стосується наступних слів та вира »»
Як завжди: напилися! А нових газет так і не появилося. Щось там казали про "скандальну газету". Хто  »»
А хто знає, як журналісти Новий Рік стрічали? »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: