про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

НАГОЛОС (АРХІВ)

Ґеї у львівській владі

Вони не такі. Ці чоловіки закохуються у чоловіків і створюють із ними сім’ї. Вони тут, поряд. Живуть у сусідньому будинку, працюють поряд у офісі, п’ють каву за сусіднім столиком. І не де-небудь в Амстердамі, а у Львові. На львівських вулицях геїв значно більше, ніж може припустити пересічний львів’янин, просто вони не завжди хочуть показувати свою справжню сутність.

На нашу зустріч Андре прийшов із своїм другом Андріаном. У хлопців однакові імена, а тому вони їх трохи видозмінили, щоб людям їх було легше розрізняти. Хлопці разом вже майже рік. Андре – 31 рік, а Андріану – 25. Обоє кажуть, що із дівчатами ніколи не зустрічалися, хоч часто з ними дружили. Андре для Андріана – перше одностатеве кохання. На гомосексуальні стосунки він наважився лише рік тому. Андре про свої колишні стосунки коректно промовчав. Та дівчат у нього також ніколи не було.

«У Львові – 16 тисяч геїв. Це, за даними соціологічного дослідження, яке проводив Гей-форум Україна», - розповів член ради цього форуму Андре. Однак відкрито про це заявляють лише трохи більше трьох тисяч. Решта – ще не готові відкрито визнати свою орієнтацію. Цього року у Львові гомосексуали організували 9 вечірок. За словами хлопців, на вечірки приходить десь 80-150 людей. Дуже часто вони навіть не можуть поміститись у приміщенні. Всі вони - чоловіки від 23 до 40 років. Після того, як два роки тому скін-хеди влаштували бійку на одній із гомосексуальних вечірок, тепер на кожну таку вечірку замовляють охорону.

До речі, новорічну вечірку Геї робитимуть разом із лесбійками. Кажуть, що організовувати спільні вечірки із дівчатами нетрадиційної орієнтації їм приємніше. «Бачите, все одно разом», - жартує Андріан.

Однак загалом, попри окремі інциденти, чоловіки нетрадиційної орієнтації не скаржаться на некоректне ставлення суспільства. «Ми часто проводимо соціологічні дослідження, щоб зрозуміти, як насправді ставиться населення до геїв. Приміром, ми разом цілий день гуляли Тернополем, цілувалися. Люди косо дивилися, показували пальцями, однак жодного кривого слова не було», - розказують хлопці. Одним із небагатьох випадків дискримінації був момент, коли геям за два тижні ледь не вдвічі підняли ціну за оренду приміщення. Однак хлопці переконані, що це відбулось не стільки через дискримінацію, як через стереотип того, що гомосексуали – цілком сформовані люди і досить непогано заробляють.

Отож наступним кроком до соціальної адаптації львівські секс-меншини планують створення регіонального представництва «Гей-форум Україна» у Львові. Реальні кроки щодо його оформлення будуть зроблені уже у новому, 2007 році.

Окрім всього іншого, містом ходять злі чутки, що серед львівських посадовців є чимало людей гомосексуальної орієнтації. «Загалом, це правда. Однак на наші вечірки заходили лише двоє посадовців. Щоправда, коли людина займає високе положення, вона не бажає світитися. Адже набагато легше поїхати у Київ, де їх ніхто не знає, і спокійно розслабитися», - каже Андре. У відповідь на будь-які намагання розпитати, хто ж це, хлопці лише загадково усміхались. Однак без прізвищ розмова продовжилась. За словами хлопців, політик має сформований позитивний імідж, дружину, дітей… А тому не може дозволити собі відкрито визнати свою сексуальну орієнтацію.

Що ж стосується чоловічих союзів, то за словами Андре та його друга, буває по-різному. Можна і 5 років із кимось зустрічатися, а можна досить часто змінювати партнерів.

Гей-форум Україна незабаром планує подати до Верховної ради України прохання про визнання одностатевих шлюбів та дозвіл всиновлювати дітей. Оскільки всиновлення одностатевими парами дітей в Україні ще не дозволено законодавством, хлопці хочуть лише долучитися до виховання чужих дітей. Кажуть, що хочуть залишити після себе щось добре.

«Основна проблема не в тому, щоб всиновити, а в тому, як суспільство сприйме дитину, яку виховали одностатеві батьки. У неї ж буде психологічна травма, коли її питатимуть, чому вона живе із двома чоловіками», - кажуть вони. Можна, звичайно, змінити стать. Однак трансексуали – це вже зовсім інше. Попри те, що гомосексуалів поділяють на активних та пасивних, за твердженням хлопців, у 80% геїв є жіночі риси характеру.

kava.lviv.ua

Неосіння Настя, 16.12.2006 09:12:11

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Біг, 2007-11-20 23:42:04
Мій пост видалений, хоча там не було матюків і взагалі все написав в руслі цієї дискусії, от тільки пана Андрія Сидора згадав в "контексті" і поста як не було :-))))
Садовий, 2007-11-19 22:29:51
Яка дівчинка? В мене дружина і діти, я порядний сімянин. Якшо хтось думає інакше, то скажіть мені це особисто. А за відео по попі буду бив!
Боря Маїсєєв, 2007-11-19 18:04:46
Какіє ж ані дєвачкі? Всє троє давно уже женщіни...
Кума, 2007-11-19 17:14:41
Який Березюк? Всі знають, що дівчинка Садового - його радник Юрій Назарук!!!
Жінці, 2007-11-19 14:42:27
Ні, Березюк робить це не з професійного інтересу. Він же дівчинка Садового
Жінка, 2007-11-19 13:26:30
А мені по цимбалах: геї чи трансвестити!!! Мужчина має бути чоловіком, так як створив його Господь. А поширення явних відхилень свідчить, що ми наближаємось до катастрофи Людства. Вревнена, що психологів (для прикладу Березюк) штампують для того, щоб вони "по-науковому" поянювали, чому хлоп хоче хлопа. А я знаю чому, тому що боїться Жінки!!!!
, 2007-11-19 12:19:46
Скільки я переживаю що я гей.Інколи тне хочеся жити. Чому так .я не виноватий Все життя щось скривати що ти не такий як всі.
Zorro, 2007-01-12 08:42:58
Замахали "сопли и слезы" про ахтунгів. Вони "нормальні", їх багато, а натурали - сволота! Скільки можна терпіти цих гомосеків? Ясно, що кому подобається пхати в дупу ..то його справа. Але НЕ МОЖНА допускати, щоб ці гівноторахи вилазили у СМІ та розказували про себе і пропагували свої збочення як нормальні. Вони НЕ нормальні. І всі, а особливо молоде покоління, повинні розуміти гомосексуалізм - це НЕ НОРМАЛЬНО. Для того, щоб таке розбещення не ставало модою, зразком для наслідування і зрештою нормою життя. Я проти того, щоб гомиків переслідувати і т.і. Але треба карати за відкриту та приховану пропаганду гомосексуалізму. Нехай збоченці сидять по хатах з членами в дупах і насолоджються. Але ніяк не вилазять надвір показувати себе. За це треба відривати їм геніталії, а дупи дошками забивати.
вийо, 2007-01-11 22:41:10
Шановні геї, прохання дозволити всиновлювати дітей запхайте собі до дупи замість чогось іншого, може тоді зрозумієте, що таке виховання нації, а не вийо...
Підараси проповідують! Вперед до єднання., 2007-01-09 21:51:09
Геть упередження! Всі - одне безстатеве створіння: Аліна=Юля=Денис=Boy.
Аліна, 2007-01-09 20:50:17
Яка, блін, патологія. Бути геєм це нормально. Всі цуивілізовані люди це вже давно зрозуміли. А ви відстали від життя. Слухаєте те, що нам навязували ще із часів радянського союзу. Люди, все тече і змінюється. Просніться! 21 століття за вікном!
User, 2007-01-06 02:54:56
Гейство - це патологія. Доказати це просто, як 2х2. Зараз представники гейської мафії почнуть репетувати. Як відомо, в медицині патологія визначається як порушення природної біологічної функції організму. Розмноження - це така ж біологічна функція, як і інші, вона включає і статевий потяг Ч до Ж, і збудження Ч від Ж, без якого процес неможливий. У випадку з геями, так само як з імпотентами, цього якраз нема. Тобто, гомосексуалізм - це беззаперечно патологія, і те, що ВОЗ у 1990 році "заборонила" це формулювання - це справа рук гейської мафії, а не результат прогресу медичної науки. Соціальний вплив хвороби під назвою гомосексуалізм - це вже інше питання. Як відомо, є соціально небезпечні хвороби - інфекційні захворювання, буйні форми психічних розладів, наркоманія; у таких випадках хворих потрібно лікувати примусово. Водночас лікування імпотенції - справа добровільна. Тепер подивимося, наскільки геї "мирні". Оскільки біологічної функції їх так званий секс не несе, його можна прирівнювати до такого добровільного знущання над тілом, як татуювання, пірсінг, роздвоєння язика і т.д. Відповідно, як можна розцінювати пропаганду серед дітей ідеї, що проколювати язик/вуха/задницю - нормально? Діти, звичайно, повинні знати, що є люди, які цим займаються - так само, як, скажімо, любителі підвішувати себе за гачки або закопуватися в землю. Кожен сходить з розуму по-своєму. Але як можна прирівнювати гомосексуальні "захоплення" до справжніх сімейних відносин, стверджувати, що це - повноцінна їм альтернатива? Це - не сім’я. І якщо, здавалось би, такій "нормальній" матері-одиначці, як Брітні, за певних умов можуть відмовити в батьківських правах (якщо не буде доглядати за дитиною як належить), то як можна дозволяти цим фанатикам усиновлювати дітей? Якими виростуть такі діти? Ненависниками протилежної статі (будучи позбавленими нормального з нею спілкування) чи трансвеститами, тобто психологічно зрушеними? Я розумію, можна надати їм якісь майнові права, створити юридичну категорію "нерепродуктивний союз" чи ще щось подібне, але ставити хворих на одну дошку зі здоровими - це дискредитація самої ідеї сім’ї. Більше того, останнім часом стало зрозуміло, що базікання геїв про необхідність дотримання їх прав - це звичайне лицемірство. Гейська мафія безжалісно бореться з усіма спробами лікування гомосексуальної орієнтації, тобто повернення нормальної функціональності репродуктивної системи. Це ще один доказ мафіозної суті більшості гей-організацій: зі своїх лабет вони нікого не хочуть відпускати. Якщо людина має право на орієнтацію, чому вона не може мати права на її зміну? Чим це відрізняється від расизму, коли людину вважають заручником раси? Від сексизму? Це, якщо перефразувати М. Ромма, ЗВИЧАЙНИЙ ГОМОСЕКСУАЛІЗМ.
Один з них, 2007-01-06 01:13:50
До речі, на ілюстрації до статті зображено трансвестита. А трансвестити і геї - зовсім різні люди. До речі, серед трансвеститів близько 30% - натурали :)
Один з них, 2007-01-06 01:11:46
Пропоную вивісити оце згадане відео з Садовим десь в Інтернеті:))) Ото хохма буде! Я сам чув, шо він "па мальчіках", але підтверджень не мав. Хотілося б подивитися. Хоча я з Садовим - та ні за які гроші...
Сергій, 2007-01-03 20:36:02
подібні сенсації та примітивні інтервью годяться хіба що для якої-небудь газети ПЄРЄСТРОЄЧНИХ часів. теж мені знайшил чим здивувати. ну геї, то й що?! вам яка разниця?
АРзМНПУР, 2006-12-30 18:52:58
до Юльчика: придумай щось нове, крім ваших дурнуватих типових прийомів... до Деніса: геї - дегенерати, бо природі (і людям) такі нафіг не треба (ну нема жодного смислу в їх існуванні).
Юля, 2006-12-30 08:43:46
Прево, я з тебе ржунимагу:))) А може ти є гей, тільки боїшся собі зінатися в цьому?
прево, 2006-12-29 16:30:17
Пацани, Вам що не видно, що Юля на цьому форумі є підор а не баба? Нефіг з ним говорити. В неї може хуй в два рази довший...:)
ромко, 2006-12-29 10:20:26
Юля, а ти два рази не говори. Можеш бути ще і мамою з інцестом та з різними штучками. А якщо будеш противитися, то може і тебе назвуть темною дурою. Це абсолютно нормально бо у природі потомство часто трахає батьків. Ти того не розумієш дурна бабо?!!!!! На цьому та наволоч не зупиниться.
Денис, 2006-12-29 08:01:06
А хто тобі сказав, що бути геєм чи лесійкою означає бути дегенератом? Ти сам собі придумав. бути геєм чи лесбійкою так само природньо, як і натралом. Юля браво!
Аццкій расист з МАУПУ, НС, П-4, УНТП, РПНІ і т.д., 2006-12-29 03:07:21
От і знову ліберасти торочать про своє "нормально". Вже певно скоро ми почуємо, що і педофілія теж "нормально"? Що наше вимирання "нормально"? Що ми повинні (зобов'язані) поступитися місцем і здати свою землю, а самім перетворитися на рабів? Стати раком і почепити табличку WELCOME??? А кого блювати тягне від гейграфії, і хто не захоче стати раком - це психіатричне захворювання??? Так??? Юленька, ти що, "не проти" щоб твої діти були дегенератами? Ти хочеш, щоб на них обірвався твій родовід? Одумайся, що ти тут пропагуєш? Ти думаєш дегенератів захистити таким пашталаканням? ВІД КОГО? У нас що, десь таблички висять "геям вхід заборонено"? У нас що, при поступленні на роботу про орієнтацію питають? Чи що? Чого геї скиглять про якісь порушення? Оте їх "неприховування" то ж якийсь ексгібіціонізм прямо... Ще раз усім дегенератам кажу, займайтеся своєю "приватною справою" тихо, бо то ваша приватна справа і нічого її тут озвучувати...
Юля, 2006-12-28 22:52:20
До речі, гомофобія - це психіатричне захворювання. А гомосексуальність - це не є хвороба і так само нормально, як і гетеросексуальність!
Юля, 2006-12-28 22:46:51
А я б не проти була, щоб моя дитина була геєм чи лесбійкою)))
Юля, 2006-12-28 22:34:31
А я б не проти була, щоб моя дитина була геєм чи лесбійкою)))
Boy, 2006-12-28 22:32:32
Ви всі дурні і обмежені і дуже примитивні гомофоби! Бути геєм це нормально. І однаково добре людина гей чи натурал. Геї так само як і натурали не повинні приховувати своєї орієнтації (гуляти за руку, цілуватися в парку). Мені було дуже приємно, коли я в Києві на Хрещатику бачив як два хлопці ввечері цілувалися. І бачив як два чоловіки йшли за руку! І це суперррр!!!
Ага, 2006-12-28 18:33:01
Правда. Я сам бачив відео десь так 10-12 річної давності.
as- гей мер, 2006-12-28 17:09:06
Чи правда що Садовий також ?
Підарів тре нищити, 2006-12-28 16:52:18
Ніхто не заперечує, що коже підар має право /видалено - ред./. Ппроблема іншому. Вони постійно репетують про свою особливість, а це вже порушення моїх прав :)
до Лєри, 2006-12-28 16:01:19
Давай зустрінемось. Я покажу, що я розвинутий гомофоб.
Маруська, 2006-12-28 10:30:34
Такі люди були ще з давних давен....Тільки не кожен мав можливість проявити це чи виявити.І що саме цікаво,багато такий людей обдаровані і досить талановиті. Ніхто не знає хто з тобою поряд.Він одружений,має сім'ю... але він має свою таємницю, так як кожен із нас. Одні живуть з дружинами, а інші зі своїми коханими. Яка різниця хто йому подобається?! Кожен обирає той шлях,який вважає найкращим!
Cторінки: 1 2 
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Держгірпромнагляд запровадив особливий режим державного нагляду на вугільних шахтах Львівської області »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Сеник пообіцяв «Новій Галичині» не виносити на сесію питання по заступнику голови ЛОР до переформатування приватизаційної та земельної комісій  »»  
  Львів оголосив конкурс на вибір андеррайтера розміщення муніципальних облігацій другої серії (В) на суму 42 млн. грн.  »»  
  На Львівщині відкрили відділ Держприкордонслужби «Рава-Руська» після реконструкції  »»  
  Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно правоохоронців, які допустили втечу в’язнів із Сокальського ІТТ  »»  
  Суд відхилив касацію кооперативу «Ремонт» щодо Брюховицьких лісів  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  За крісло спікера для Плюща доведеться заплатити руїнами "НУ-НС"? »»  
  Янукович і половина "спецклубу" залишись без номерів »»  
  Росія й Україна наближаються до газового фінішу »»  
  Питання спікерства виявить прихованих Іуд? »»  
  У "НУ-НС" не виключають, що Ющенко "вламає" їх на свого спікера »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  День народження Мирослава Сеника »»  
  Жовтнева революція на Стрийській і не тільки »»  
  Богуцька розковбасила Будинок Вчених »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Антисемитизм на Западной Украине – национальная идея или государственная политика? »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Мій пост видалений, хоча там не було матюків і взагалі все написав в руслі цієї дискусії, от тільки  »»
пан Ковальчук дуже правильно розминає свого язика. Ці "тушки" в погонах вже зовсім втратили страх. »»
Яка дівчинка? В мене дружина і діти, я порядний сімянин. Якшо хтось думає інакше, то скажіть мені це »»
стріляли у спину, та чомусь попали у живіт...ментам треба було стріляти у голови цих понтових підера »»
Какіє ж ані дєвачкі? Всє троє давно уже женщіни... »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .