про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
      
 Кіпіані подарував Садовому збірник темників          Молодь Львівщини попросила Росію забрати руки від Естонії          Львівську міліцію просять патрулювати тоталітарні пам’ятки та символи          У Львові розірвали Януковича          Свідків Єгови не пускали на стадіон «Україна»         

НАГОЛОС

Кардіологічні чайники

Монологи депутатів Курпіля та Полохала на тему можливого втілення ідеалів Майдану, розпочались з випускання у конференц-залі ЗІКу нової породи білих та пухнастих кроликів з багряними сердечками на спинці. Кролики освячені іменами Данко та Прометей.

Політики з великої дороги, замість того, щоб розповісти малочисельним журналістам щось непафосне та неплаксиве, почали розливатись політологічною думкою по залу, піаритись на кожному дереві та битись в груди невишиваних сорочок.

Вони ж також були на Майдані, а тепер – вони супербілі і суперпухнасті. Невинні янголятка. Майдан провтикали тільки любі друзі, а ми лише збоку стояли. У нас рильце без пушку, ми ще малалєткі.

Ющенко, Янукович, Мороз та сотаваріщі це одна шарашкіна компанія. Це вже давно зрозуміло. А ви що, кращі за них, біло-червоні???

Кардіологи незадоволенні роллю опозиції в Україні. Влада намагається виштовхувати їх на маргінеси прогресу. Але ж вони добрі. Їх двері відкриті для всіх. ПРП вже прибігло. Вони готові вибачити і нашоукраїнців, і Ющенка. Десь я вже такі повні штани любові чув.

Полохало працюватиме екскурсоводом у 5 львівських районах. Відганятиме від люду хижих птахів контрреволюції, яка вже почала піднімати голову на Львівщині. Загравання Петра Олійника з донецькими, тому приклад. Високотехнологічні запльоти, мудрі словечка, політологічна заумь, як і у марафонців круглого столу. А толку? Тому і журналістів так мало. Парламентські чудаки чешуть таку пургу, шо то жопа.

Полохало побачив сенсаційне і блискуче інтерв’ю Тимошенко у польській газеті... і купив лише 1 екземпляр, бо всі інші блискавично розмели. У Польщі дуже великий інтерес до Тимошенко! Поляки покладають надії на великі серця бютівців! Польські інтелектуали вірять у полум’яність ЮВТ! У її всеохоплююче материнське полум’я, яке відкриє світу шлях у нове, щасливе життя! Європа бачить позицію України персоніфіковано у фейсах партійців великої мами Юлі!

Ющенко позбавив Україну історичного шансу. Влада зробила більше ніж злочин, вона зробила помилку. Роздвоєння Ющенка. Таємні переговори і виступи на Майдані вгробили всі шанси на демократію. Почалась повільна і поступова реставрація старого режиму. Тупик. Патова ситуація.

Ющенко та любі друзі мали вийти 22 листопада на Майдан і покаятись перед людьми, а не пити алкогольні напої, як деякі польові командири, весільні генерали та інші штабні криси.

Мороз Полохалу вже нецікавий. Морозу була потрібна політреформа, щоб стати спікером. Для цього він провів спецоперацію. Мороз – інструмент в руках донецьких, які хочуть захопити центр та захід. Для цього вони купують регіональних депутатів.

Любитель класичної музики, політолог Полохало, філармонійно зазначив, що Мороз не грає на бандурі, він грає на балалайці. Він – найкращий балалаєчник України та Забайкалля.

Політпроект „чесний та закоханий Луценко” – це спроба кришити батон Тимошенко. Катеринчук не проявив бійцівських якостей. Він не Бред Пітт і навіть не Брюс Вілліс. Ющенко – неадекватний, він не оцінює ситуацію, бо йому не шкода за останні 2 роки. Уряд Януковича – історичне непорозуміння. Він довго не протягне.

Хлопці, це все також давно зрозуміло. А що Ви робили на Майдані і що Ви робили ці 2 роки? Святії, мать вашу, мученики.


Олександр Ковальчук, 24.11.2006 14:28:49

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Профі, 2007-02-23 20:10:43
Я її поколювала на доріжці не раз. Кожен укол коштує грошей, поколоти титулованого суперника коштує великих грошей. А дозволити себе колоти коштує ще більших грошей. Ми піддавалися балючці за гроші. Ментовська доця платила а нам пофіг
Вболівальник, 2007-02-23 20:05:15
Гімнастка вона, гімнастка, художня!
Фехтувальник, 2007-02-23 20:03:46
Здається вона шпажистка.
Спортсмен, 2007-02-23 20:02:31
Балючка, поміж іншим, непогана фехтувальниця М/С. І декому може вставити рапіру в одне місце, одним натренованим рухом.
Саша Коваль-чу-чу-ндра, 2006-11-25 19:05:00
Як на мене, то Сашко молодець... Його кльош-джинса просто зводить мене з розуму... А який шарф... Завтра на Сихівському базарі собі такий же куплю... Модний чувак... Гламурний... Сашко, навіщо тобі той Львів - їдь до Києва!!! Не просять?! А-а-а-а-а... Тоді зрозуміло... ПРосто вони не здатні по-достоїнству оцінити твій кльош і шарф...
Ja-ja, 2006-11-25 14:27:27
Дурень, ти Друг... Шикарний сайт.Молодці хлопці. І Сашко молодець. Класний стиль, класні погляди. Єдині хто не бояться сьогодні "мочити" усіх. А якщо не зрозумів, Друже, "Кардіологічні чайники", то за цим псевдо - або Курпіль, або його Балюк. Схожий стиль - ані оригінальності, ані гумору. Інша річ, що вголосівцям тепер доведеться відчути на собі усю лють курпілевого подружжя, як вони виливали на кожного, хто намагався написати про них правду
друг, 2006-11-24 17:28:55
Читаю ваш сайт. Ні х не можу зрозуміти. Читаю статтю "Кардіологічні чайники", складається враження, автор присутній на прес-конференції. Читаю новини, зокрема "Полохало з Курпілем стали хрещеними батьками п’яти районів Львівщини" посилання "Львівський портал". Постає питання: нахрін ходити на пресуху, щоб потім брати інформацію, з цієї ж пресухи, в інших сайтів. Щоб написати бздури і зробити фото? цього не достатньо.
Юрій, 2006-11-24 16:58:55
Олександре, у відповідь на такі речі чомусь виникає бажання викликати вас на дуель..за свої слова потрібно відповідати. і свого часу ви відповісте. Це не погрози, це банальне знання життя. Вірю, що своїм замовникам такими висловлюваннями ви робите медвежу послугу, так як стаття честі ні вам ні порталу не приносить. Якщо бачите конкретні шляхи виходу з ситуації чи конкретні промахи - пишіть в іншому випадку, ви порочите наш журналістський фах. ПЕС.Передавайте привітання своєму шефові, пану Бойку.. жаль що після таких статтей рейтинг Вголосу аж як падає.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівська міськрада поширила відкоригований текст ухвали про створення комісії щодо пам'ятників у Львові »»  

Чи знаєте Ви, що...

у львівському трамваї виявлено диких пасажирів, які ніколи не бачили «Тойоти» »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Кіпіані подарував Садовому збірник темників »»  
  Молодь Львівщини попросила Росію забрати руки від Естонії »»  
  Львівську міліцію просять патрулювати тоталітарні пам’ятки та символи »»  
  У Львові розірвали Януковича »»  
  Свідків Єгови не пускали на стадіон «Україна» »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  СТАНІК ТА ПШЕНИЧНОГО ПОВЕРНУЛИ ДО КС »»  
  "Регіонали" обіцяють дату в середу, якщо опозиція погодиться »»  
  Тимошенко побачила, як Янукович тягне час. І обіцяє контрольну дату »»  
  Кириленко і Тимошенко можуть інтегруватись? »»  
  Тимошенко не попливе з Януковичем в одному човні »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  В гостях у Садового »»  
  9 травня у Львові (фоторепортаж) »»  
  Ющенко та "Вісла" Анни Ахмєтової + фото »»  
  1 травня у Львові (фоторепортаж) »»  
  Польські сни Петра Олійника (фоторепортаж) »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

а якби навіть би Писарчук мав би до цього відношення, то добре. Я вже не вірю тим помаранчам »»
Але й да, знайшли "фашиста". А для мене Тягнибок навпаки занадто поміркований, а його партія цілко »»
Це тільки підтверджує,те що садовий підставив журналіст.Дана ухвала-це тріумф лібералізму із старої  »»
тягнибок і наташа-конотопська - одного поля яягоди. фашизм бо й більшовизм - сіамські близнюки. і не »»
Тягнибок - нормальний українець. Можливо, робить помилки в політичній діяльності, неточності, не зап »»              Новости Дня
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин