Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
 Уряд планує в грудні завершити переговори по вступу до СОТ          "Наша Україна" збирається шантажувати Януковича через комуністів?          СТАТКИ ПОРОШЕНКА ОЦІНИЛИ В ПІВМІЛЬЯРДА, А ТАРУТА ОПУСТИВСЯ ВНИЗ          З "Нашої України" виженуть депутатів, які не хочуть до широкої коаліції?          Янукович хоче до Нового року вирішити питання з СОТ         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

НАГОЛОС

Федаїни Садового переходять в атаку. Епізод перший

Львівські журналісти не могли не помітити новий піар-трюк мера Садового. Як тільки у пресі з’являються критичні статті на його адресу, електронною поштою тут же розсилаються прес-релізи якогось «Інформаційно-правового центру "Наше право"». Стиль прес-релізів до болю нагадує пріснопам’ятний cтиль Садового відколи він перестав боротися за мерське крісло і став міським головою: «давайте жити дружно, не варто критикувати, а краще підключайтеся до роботи та всі разом ліквідуємо недоліки у роботі міської влади».

До певного часу «Вголос» і АН «Прес-тайм», розуміючи це все, просто ігнорували їхні повідомлення. Але вчора ми отримали на свою електронну скриньку повідомлення наступного змісту: «Центр „Наше право” щодо публікаціїНезважаючи на декларацію Садовим „війни” гральному бізнесу, у Львові відкриваються нові гральні салони” на Вголосі, повідомляє про відверте маніпулювання інформацією та фактами. Інформація та окремі думки подані у матеріалі, на думку експертів Центру не відповідають дійсності в частині довільного розуміння суті проблематики, викладу окремих псевдо-аргументів та введення громадськості в оману.
Окремі чиновники та деякі журналісти розуміють та трактують факти і положення нормативних актів у тому світлі, у якому їм зручно їх бачити і цим самим подають не зовсім правдиву інформацію громадськості. Експерти Центру „Наше право” закликають експертів та журналістів до надання більш фахових публікацій, роз’яснень та коментарів
».

Ось так просто нас взяли і звинуватили нікому не відомі експерти нікому невідомого Центру у "маніпулювання інформацією та свідомістю громадськості", тобто в тому, в чому ми вже давно і послідовно звинувачуємо …правильно, мера Львова Андрія Садового!!! Нібито це ми, а не він, наш любимий помагай-мер, обіцяли ліквідувати у місті гральний бізнес, або бодай винести його за межі центру. Цікаво, а що в той час, коли наш мер у своїх виборчих програмах роздавав популістські обіцянки, робили ці захищаї Садового? Де вони були? Чому мовчали? А, може, вони працювали у виборчому штабі Садового?

Наголошуємо, що так звані експерти не мають жодного зауваження до викладених нами фактів. Їх тільки не влаштовує трактування! А як же іще можна потрактувати той факт, що мер обіцяє одне, а робить інше? Хіба ми змушували його до популістських заяв чи безграмотних наказів? 

Але ми зовсім не проти того, щоб дискутувати, хотіли б тільки знати з ким доведеться сперечатися. Тому ми скерували до невідомих опонентів листа наступного змісту:

"Просимо надати телефони та прізвища експертів Центру "Наше право", яким не сподобалася публікація на "Вголосі. Можливо вони конкретніше та зрозуміліше пояснять нам, що саме їм не сподобалося в цій публікації. З повагою, Ірина Марушкіна"

І ось що ми отримали у відповідь. Читайте:

«Вельмишановна пані Ірино,
Не варто сприймати позицію центру "Наше право" як особисту образу чи закид у сторону Вашої агенції. Мова не йде про "не сподобалось", радше про частково не фахово оприлюднену публікацію (підписану агенцією без конкретних прізвищ).

Вважаємо за необхідне не вести "конкретніших та зрозуміліших" пояснень чи перепалок, а в конструктивному руслі обгрунтовувати позиції.

Необхідності оприлюднення прізвищ експертів та їх контактних даних не вбачаємо.

З повагою, Тарас Лепак, заст.керівника Інформаційно-правового центру "Наше право"


Зазначимо, що відповідно до закону, в інформаційних стрічках агентства «Прес-тайм» вказано перелік усіх журналістів, хто працює над випусками наших новин і наші реквізити. Отож знайти нас і зв’язатися з нами може кожен. Так само всі добре знають, хто робить сайт «Вголос». Реквізити вказано на сайті. Ну а як зрозуміти слова: «Необхідності оприлюднення прізвищ експертів та їх контактних даних не вбачаємо»? Отака собі таємна організація «федаїни Садового» - в буквальному перекладі – «готові пожертвувати собою заради Садового». Або, якщо перекласти не дослівно, а по-суті, то Інформаційно-правововий центр "Наше право" можна назвати «Захищаї Садового». «Помагай-мер» обзавівся «Захищай-центром». Логічно.

Однак нам уже стало цікаво: хто ж такі ці анонімні «любомери»? Відтак керівник «Прес тайму» Ірина Марушкіна звернулася зі ще одним запитом аби зясувати бодай якусь контактну особу від «федаїнів Садового - Інформаційно-правовового центру "Наше право"». На цей раз моноліт дав тріщину: «Можете зателефонувати до нашого почесного президента центру (вказано номер мобільного телефону) (Ярослав)».

Телефонуємо Через декілька хвилин розмов і запитань: «а навіщо Вам моє прізвище?», таки дізнаємося, що маємо справу з паном Ярослав Жукровським (вже з Інтернету нам стало відомо, що Ярослав Жукровський є тим самим юристом, який свого часу від Асоціації медіа-юристів брав активну участь у «похороні» газети «Ратуша» ).

Пан Жукровський намагався «вмити руки» і заперечити свою причетність до «федаїнів Садового», повідомивши, що він є тільки почесним президентом, який засновував центр у 2000 році, але вже давно відійшов від його справ. Однак, як нам вдалося з’ясувати, «почасний президент» сьогодні працює над іншим проектом «Громадський портал Львова», який, судячи з контенту, діє цілком в руслі «Захищаїв Садового».

На прохання назвати прізвища інших експертів Центру пан Жуковський запропонував … надіслати на його електронну скриньку офіційний запит і лише потому він надасть інформацію щодо кількості та фахового рівня експертів центру «Наше право». А чи є взагалі хлопчики, чи то пак, експерти? Як там у них сказано: «Інформація та окремі думки подані у матеріалі, на думку експертів Центру не відповідають дійсності в частині довільного розуміння суті проблематики, викладу окремих псевдо-аргументів та введення громадськості в оману». Ще раз насолодіться стилем: "Інформація... не відповідає дійсності в частині ...введення громадськості в оману".  Стилісти. Умнічкі. Одним словом - експерти.


Федаїни Садового переходять в атаку. Епізод другий

На сторінках «Громадського порталу Львова» з’явилася інформація про громадську організацію, яка була нещодавно створена у Львові з ініціативи депутата Львівської міської ради Сорочкіна — Центр прав людини. До інформації була додана довідка наступного змісту:

У червні 2006 розпочав роботу Львівський центр прав людини, основними завданнями якого є безкоштовна юридична допомога громадянам, надання консультацій, написання заяв, скарг, претензій.

Основу Центру становлять кваліфіковані юристи і студенти старших курсів юридичних факультетів львівських внз, які працюють на громадських засадах. Центр продовжує і удосконалює починання громадської ініціативи "Самопоміч". Очолює центр - депутат Львівської міської ради Олег Сорочкін.

Львівський центр прав людини знаходиться за адресою: вул. Смерекова, 2».

Як читач здогадуєтеся, насправді Олег Сорочкін був не в курсі, що саме йому і його організації випала честь стати продовжувачем справи «помагая» Садового. І довідався про це лише від нас, журналістів «Вголосу» і «Прес-Тайму», які поцікавилися а як саме Центр продовжує і удосконалює починання громадської ініціативи "Самопоміч"? До речі львівська «Пора» все цей матеріал виставила на своєму офіційному сайті, тим самим підвердивши, що пан Сорочкін є продовжувачем справи Садового.

Чи може ми знову щось не так зрозуміли і не правильно трактуємо факти? І хто насправді маніпулює свідомістю громадськості?
Вголос, Прес тайм, 25.08.2006 13:40:16

Cтатті по темі:

Історія Львова в інтерпретації САДО

Луснула ще одна "популістська бульбашка" Садового

Незважаючи на декларацію Садовим „війни” гральному бізнесу, у Львові відкриваються нові гральні салони

Турнікети Свободи від Андрія Садового

100 днів проростання Садового


ВАШІ ВІДЗИВИ


знаючий, 2006-08-28 11:51:24
Карєрист і лихоблюд правильно зробив... Це означає, що він не такий як вони. Для нього депутатство не було самоціллю, як він казав на конференції. Крім того, він відмовився від інших прохідних варіантів. Багато хто у ПОРІ його за це по-справжньому заповажали.
Поінформований, 2006-08-28 11:38:09
Мер зробив ставку на середовище Пори. В першу чергу Порі, а потім, що залишиться усім іншим.
Жукровський, 2006-08-28 10:47:30
Карєрист і лихоблюд. Вийшов зі списку "пори після того, як не потрапив у прохідну частину. Обличчя негідника.Яскравий представник когорти захисників Садового.
Лепакс, 2006-08-26 18:40:25
"Так само всі добре знають, хто робить сайт "Вголос" - пише пані Марушкіна. А хто ж його робить? Чекаємо відповіді сайту "Вголос" на своїй сторінці в Інтернеті. Якщо, звичайно, це одна контора з Марушкіною.
мацех, 2006-08-26 08:31:00
ганьба профанам, ганьба садіку
обізнаному, 2006-08-25 22:32:47
Окрім публічної критики мають ще бути реальні прозиції. Критикувати не мішки носити. Чи не так?
нефедаїн, 2006-08-25 18:19:00
дивно, але чому ті, хто захищає здоровий глузд (невже у мера чи будь-кого іншого немає здорового глузду) є погані, а ті хто має бути незалежним і об"єктивним, пишучи нісенітниці і всяку заказуху є святими-мучениками? чому ви не можете визнати власної нефаховості і безграмотності у цьому питанні? невже "вибіркова" принциповість - це свобода слова? а де етичні принципи журналістів? чи про такі ви не знаєте?
федаїни марушкіній, 2006-08-25 18:08:54
запити подаються (надсилаються) у письмовій формі на юридичну адресу організації :-)
РЕСПЕКТ, 2006-08-25 16:25:32
ВЗУЛИ САДІКА ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ
РЕСПЕКТ, 2006-08-25 15:58:57
ВЗУЛИ САДІКА ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ
Обізнаний, 2006-08-25 15:48:57
Наскільки мені відомо, до всіх тих "центрів з прав" причетний також небезвідомий Любомир Зубач, який у часи "Самопомочі" був її юристом, а також захищав "Поступ" під час суду із Куйбідою. Крім того, згадані центри і особи також представлені у Асоціації медіаюристів Львівщини, яка за назвою будучи покликана захищати права журналістів, насправді у конфлікті Садового та "Ратуші" діяла і оприлюднювала заяви виключно ті, які були вигідними і зрцучними Андрієві Івановичу. Наприклад: Асоціація медіа-юристів Львівщини заявляє про поширення наклепницької інформації редактором газети "Ратуша" (http://www.telekritika.kiev.ua/news/146/0/19488/). Тому нема нічого дивного, що і "Наше право", і "Асоціація медіаюристів Львівщини", і Інститут іміджмейкерства (і мабуть, ще й інші структури, до яких причетні ті ж самі люди) насправді діють як адвокати-захисники пана Садового від публічної критики.
РЕСПЕКТ, 2006-08-25 15:28:59
ВЗУЛИ САДІКА ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ
:), 2006-08-25 15:23:17
шось ви з тими федаїнами задуже культурно. мочити їх треба, поки маленькі
Марушкіна федаїнам, 2006-08-25 15:08:13
Керівнику Інформаційно-правового Центру „Наше право” Лепаку Тарасу Стефановичу Шеф-редактора АН «Прес-тайм» Марушкіної Ірини Ігорівни Просимо у відповідності до закону «Про інформацію» повідомити хто працює в інформаційно-правовому Центрі „Наше право” на посадах «експертів» (прізвища та ім’я, спеціалізація, науковий ступінь, звання, перелік наукових праць, основне місце роботи). З повагою, шеф-редактор АН «Прес-тайм» Ірина Марушкіна Львів, 25 серпня 2006 р.
РЕСПЕКТ, 2006-08-25 14:51:32
ВЗУЛИ САДІКА ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ
федаїни марушкіній, 2006-08-25 14:41:04
Не робіть поспішних висновків, краще надішліть запит. Думаємо, ви будете здивовані і заберете свої слова назад. Ваша істерична реакція - підтвердження не розуміння того, про що Ви пишете
РЕСПЕКТ, 2006-08-25 14:36:04
ВЗУЛИ САДІКА ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Кабмін готується до звільнень у регіонах »»  

НОВИНИ

  Уряд планує в грудні завершити переговори по вступу до СОТ »»  
  "Наша Україна" збирається шантажувати Януковича через комуністів? »»  
  СТАТКИ ПОРОШЕНКА ОЦІНИЛИ В ПІВМІЛЬЯРДА, А ТАРУТА ОПУСТИВСЯ ВНИЗ »»  
  З "Нашої України" виженуть депутатів, які не хочуть до широкої коаліції? »»  
  Янукович хоче до Нового року вирішити питання з СОТ »»  
  Безсмертний лякає регіоналів звільненнями міністрів »»  
  Катеринчук скаржиться на утиски »»  
  Янукович придумав, як виходити з кризи »»  
  Янукович хоче до Нового року покінчити з СОТ »»  
  Ахметовська домна обійшлась страховикам у $56 млн. »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Афродизіяки для Садового + фото »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Новини з Яремче. Ющенко продає дачу, бо в ній завівся Нечистий »»  
  Федаїни Садового переходять в атаку. Епізод перший »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

"Коли мені виповнилося 37 років, я справді почав по-іншому сприймати світ". Що він гонить. Та просто »»
Підсумки першого місяця роботи Громадська ініціатива "Турист, туристу про туризм" підводить підс »»
Рагулі! Спочатку щось вякнуть, не подумавши, а потім цілий час працюють над своїми помилками. Проте  »»
Jakie bogate Panstwo Ukraina!!1 »»
А шо той з Луганська такий крутий, що може Садовому то влаштувати? »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: