Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
 Уряд планує в грудні завершити переговори по вступу до СОТ          "Наша Україна" збирається шантажувати Януковича через комуністів?          СТАТКИ ПОРОШЕНКА ОЦІНИЛИ В ПІВМІЛЬЯРДА, А ТАРУТА ОПУСТИВСЯ ВНИЗ          З "Нашої України" виженуть депутатів, які не хочуть до широкої коаліції?          Янукович хоче до Нового року вирішити питання з СОТ         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

НАГОЛОС

Новини з Яремче. Ющенко продає дачу, бо в ній завівся Нечистий

Слава Ісусу Христу! Привіт з Яремча. Навіть на відпочинку не покидає нас набридлива політика. Видно карма наша така: щоб зібрати корець картоплі – маємо витратити два корці фарби та ще кілометр ситцю на транспаранти, провести сотню мітингів, а вже потому винести на референдум проблему: а чи не простіше замість того, щоб ритися у землі просто вкрасти ту картоплю в сусіда.

Але менше з тим. Минулого року чимало розмов викликала інформація про те, що Ющенко за допомогою Червоненка (тоді міністра транспорту України) збудував собі неподалік Яремча хатинку. Адже всім відомо: попри те, що наш президент – чесна людина і у нього навіть немає жодної футбольної команди – він же не цілком божевільний, не юродивий якийсь. І у нього є нормальна людська слабкість - полюбляє вулики і хатинки навколо яких ті вулики можна було б розмістити. Скільки їх (хатин і вуликів) є у президента  – достеменно невідомо. Але одна дача є і в Яремчі.

А позаяк президент не в кожному селі має дачі (наразі) то все, що пов’язане з Ющенковою нерухомістю викликала в місцевих гуцулів пильний інтерес. Тим більше, що інтерес цей ще й підігрівався президентською челяддю яка особливою стриманістю не відзначалася, іноді поводячи себе в українських Карпатах як на завойованій території. Минулого року, наприклад сталася така історія: буцімто нашому президентові, який є цінителем українських старожитностей, захотілося коло дачі мати стару криницю. Президентські пахолки, не довго думаючи, кинулися по околицях і просто вкрали підходящу криницю з чийогось подвір’я. Несподівано для Ющенкових арапів справа набула розголосу. Спершу місцеві жителі грішили на донецьких бандитів (це було ще за тих благословенних часів, коли наївні гуцули були переконані, що всі бандити живуть у Донецьку). Коли ж ситуація прояснилася, то прикру історію президентському оточенню вдалося залагодити тільки заплативши господареві криниці 800 доларів.

Але цього року головною сенсацією є інша. В Яремчі геть усім відомо, що Ющенко цього року чи то продає, чи вже продав свою дачу. Навіть називають точну ціну – 24 мільйони вічнозелених американських грошей. Варто відзначити, що дача таки варта дві копи американських мільйонів. Мінтранс постарався на славу – кажуть, що всередині будиночка навіть є водоспад. Не такий, як у «Квітах на руїнах», а справжній.

Але продає свою хату Ющенко не тому, що дитині грошей на новий мобільник забракло, а зовсім з іншої причини. Виявляється, коли Червоненко купував землю під Ющенкову дачу, то стара гуцулка, якій належала ділянка, дуже не хотіла її продавати і переселятися в інше місце. «Вірний солдат Ющенка» таки знайшов аргументи, які неможливо було зігнорувати – баба продала землю, на якій збиралася віку звікувати. Але продаючи – сказала: «Беріть мою землю зі всім». Наш чоловік би задумався, а щирий наддніпрянський українець Червоненко не втаємничений у особливості карпатського фольклору. Він далебі й не знав, що на Гуцульщині кожна друга жінка вміє чарувати. Отак і продала стара гуцулка Ющенкові ділянку разом з Нечистим, який там замешкував.

Подейкують, Ющенко не міг заснути у новій дачі. Нічого дивного. Охоронці розповідали, що в розкішному будинку всю ніч чути дивні звуки: шум, дзвін, іржання підковуваних коней. Так ніби під вікном усю ніч тяжко працює кузня. А зранку вийдеш – а на тому місці навіть трава не прим'ята. Такі чудеса. Відтак усі спроби Ющенка відпочити на своїй яремчанській дачі зазнавали краху. А президент, аби зарвати бодай дещицю сну, змушений був їхати аж за 20 кілометрів на новий курорт Буковель.

Цікаво тільки - Ющенко покупцю продав свою дачу також "зі всім"? Кажуть, що покупцем є українець з діяспори, так що він також міг не знати гуцульських звичаїв і "купитися" на Нечистого так само як і Червоненко. Шкода американця.


Джа, 21.08.2006 16:58:41

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Антону, 2006-09-04 10:25:51
А ти звідки знаєш? Тобі Ющенко сказав? Та він тобі наговорить. Ющенко казав, що у нього взагалі дачі в Яремче нема. Дивись його декларацію - та він просто здидень! І син його бідує, що не дай Бог!
Антон, 2006-09-03 13:10:13
Цей сайт оприлюднив чергову брехню. Нічого Ющенко не продає і навіть не збирається продавати. Публікація призначена просто для того аби привернути увагу до цього брудно-брехливого сайту. Не там копаєте, панове.
михайло, 2006-08-30 14:47:33
Мабуть, було б корисно такий проект впорядкувати та ввести в дію . Ваша думка. ПРОЕКТ Закон "Про Суд Народу України над Президентом і Верховною Радою". 1. Мета Закону Стаття 1. Верховна Рада і Президент обираються громадянами України, для того щоб законами та указами організувати дієздатних громадян на захист народу (нині живих та майбутніх поколінь) від духовного і матеріального погіршення життя. ……………… 2. Злочин і подвиг Стаття 2. Погіршення життя народу без вагомих причин є злочином проти народу, покращення життя - подвиг. 3. Злочинці і герої Стаття 3. За статтею 2 цього Закону Президент і всі без винятку депутати Верховної Ради України оголошуються злочинцями чи героями залежно від результатів свого правління. ………….. Було в Інтернеті –“ Майдан” - “Ти вибрав-тобі судити”
Алах Акбарів, 2006-08-25 14:33:46
Цікаво чи покаже Ющенко у декларації доходів прибуток від продажу дачі в Татарові. Та й він, здається, навіть не вказував, що володіє нею
Ю. Т., 2006-08-25 14:23:01
Ющенко, який зміг домовитися з Януковичем, не зумів домовитися з якимсь чортом? Не вірю!
Олег, 2006-08-23 10:38:58
Хто пояснить - на хрена Ющенку стільки будинків. Унього тільки під Києвом три чи чотири розкішних садиби. Чи це така своєрідна селянська біла гарячка - як бачить землю не може себе стримати. Як там у класика: "Ой земелько моя, земелько, так би тебе і приобрітав..."
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Кабмін готується до звільнень у регіонах »»  

НОВИНИ

  Уряд планує в грудні завершити переговори по вступу до СОТ »»  
  "Наша Україна" збирається шантажувати Януковича через комуністів? »»  
  СТАТКИ ПОРОШЕНКА ОЦІНИЛИ В ПІВМІЛЬЯРДА, А ТАРУТА ОПУСТИВСЯ ВНИЗ »»  
  З "Нашої України" виженуть депутатів, які не хочуть до широкої коаліції? »»  
  Янукович хоче до Нового року вирішити питання з СОТ »»  
  Безсмертний лякає регіоналів звільненнями міністрів »»  
  Катеринчук скаржиться на утиски »»  
  Янукович придумав, як виходити з кризи »»  
  Янукович хоче до Нового року покінчити з СОТ »»  
  Ахметовська домна обійшлась страховикам у $56 млн. »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Афродизіяки для Садового + фото »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Новини з Яремче. Ющенко продає дачу, бо в ній завівся Нечистий »»  
  Федаїни Садового переходять в атаку. Епізод перший »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

"Коли мені виповнилося 37 років, я справді почав по-іншому сприймати світ". Що він гонить. Та просто »»
Підсумки першого місяця роботи Громадська ініціатива "Турист, туристу про туризм" підводить підс »»
Рагулі! Спочатку щось вякнуть, не подумавши, а потім цілий час працюють над своїми помилками. Проте  »»
Jakie bogate Panstwo Ukraina!!1 »»
А шо той з Луганська такий крутий, що може Садовому то влаштувати? »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: