Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
 Російський газ для України подорожчає вже з наступного року - експерти          Київські номери в Монте-Карло: Суркіс на "Майбаху", Жванія на "Бентлі"          Нафта залила одеські пляжі й завдала колосального збитку          Томенко критикує Президента за щедрість          Коновалюк: «Янукович прийшов серйозно і надовго!»         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

НАГОЛОС

Тягнибока запросили пройти перевірку на "детекторі брехні"

В той час, як у Львові націонал-демократи і націонал-патріоти закликають один одного до об’єднання і створення «правиці», в сусідній Івано-Франківській області розгорається скандал за участю політиків ВО «Свобода» і УНП.

8 серпня у приміщенні ІФОО Української Народної Партії відбулася прес-конференція на якій колишній голова ІФОО ВО „Свобода” Ярослав Свелеба повідомив про розпуск Івано-Франківської обласної організації ВО „Свобода” та вступ членів об’єднання до лав УНП.

Івано-Франківська обласна організація ВО „Свобода” у відповідь на це розповсюдила офіційну заяву, в якій повідомлялося, що:

1. Я.Б. Свелеба звільнений з посади ІФОО ВО „Свобода” 31 липня наказом Голови об’єднання Олега Тягнибока за № 40-к, у зв’язку з діяльністю, що спрямована на підрив авторитету ВО «Свобода” та голови ВО „Свобода”, грубим порушенням партійної дисципліни (систематичне невиконання наказів Голови партії, порушення партійної субординації) головою Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського об’єднання „Свобода”, на підставі ч.8 п.4.13 Статуту ВО „Свобода” (згідно з новою редакцією Статуту ВО «Свобода», схваленим ХІІІ З’їздом партії 17 червня 2006 р.).
2. 5 серпня відбулись звітно-виборні загальні збори ІФОО ВО „Свобода”, на які були офіційно запрошені представники обласного управління юстиції, відділу внутрішньої політики ОДА та журналісти. Збори відбулися з дотриманням усіх юридичних та внутрішньопартійних норм і переважною більшістю голосів обрали головою Івано-Франківської обласної організації ВО „Свобода” Руслана Зелика.
3. Заява, що прозвучала на згаданій прес-конференції в офісі ІФОО УНП про нібито розпуск обласної організації ВО „Свобода” є безглуздою дезінформацією, скерованою, очевидно, на підрив репутації ВО „Свобода”. В абсурдності дезінформації про нібито розпуск ІФОО „Свобода” легко пересвідчитись, звернувшись за роз’ясненням до Івано-Франківського обласного управління юстиції.

У заяві також ВО „Свобода” запропонувала організаторам цієї провокації повторити свої заяви під час тестування на поліграфі («детекторі брехні») у присутності журналістів. Всі організаційні клопоти та видатки ІФОО ВО „Свобода” бере на себе. Приміщення, сподіваємось, знову таки люб’язно надасть ІФОО УНП. Єдине додаткове тестове запитання від ВО „Свобода”: «Хто замовник провокації?».

Русла Зелик також висловив припущення, що «ця політтехнічна спецоперація викликана вкрай незручною для опонентів принциповою позицією ВО „Свобода” та зростанням популярності організації на Західній Україні (це підтверджено низкою соціологічних опитувань). Також, не виключено, що мета цієї провокації – не допустити створення потужної національної правої коаліції. Недалекоглядна і дріб’язкова у цій ситуації позиція ІФОО УНП: у час закликів очільників Української Народної Партії до об’єднання, ІФОО УНП надає приміщення для провокаційних прес-конференцій та бере до своїх лав звільненого з посади за антипартійну діяльність перебіжчика з ВО „Свобода”.

Характерно, що незадовго до згаданого демаршу, майже всім районним керівникам ВО „Свобода” надійшли недвозначні пропозиції про вихід з організації в обмін на посади в УНП. Сподіваємося, що ці безвідповідальні дії є лише приватною ініціативою окремих місцевих політиканів. Закликаємо центральне керівництво Української Народної Партії з’ясувати ситуацію та оприлюднити політичну оцінку дій провокаторів».

Івано-Франківська обласна організація ВО «Свобода» звернулася до місцевих ЗМІ з проханням не тиражувати провокаційну інформацію. «Впевнені, що більшість ЗМІ нашого регіону є авторитетними та об’єктивними і не дозволять втягнути себе у замовну піар-технічну аферу», — йдеться у зверненні. 

Ярослав Свелеба не заставив довго чекати на відповідь і розповсюдив офіційну заяву:

"У відповідь на пропозицію пройти тест на поліграфі я, Ярослав Свелеба, заявляю про свою згоду, за умови, що одночасно зі мною аналогічну процедуру пройде голова ВО „Свобода” Олег Тягнибок.

Заступник голови ІФ ОО УНП Іван Галас у відповідь на пропозицію щодо проведення тесту на поліграфі у приміщенні обласної організації УНП, заявив про готовність ІФ ОО УНП надати приміщення для цієї процедури, адже це може прояснити низку політичних питань в діяльності ВО „Свобода”.

Дана пропозиція надіслана в секретаріат ВО „Свобода” та особисто Олегу Тягнибоку.

.

Гапон, 11.08.2006 08:59:20

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


GoAnVa, 2006-08-13 13:58:20
"Свобода" + "Пора" = "УКРАЇНСЬКА ПРАВИЦЯ" СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
дзюньо, 2006-08-13 04:16:34
Для тих хто не в курсі, головою І-Ф обласної організації УНП став Ігор Носалик екс НУ, ПР та ЕКО+25, один з найбагатших на Франківщині. Хто тут не витримає випробування на детекторі брехні, зрозуміло.
009, 2006-08-12 15:00:39
А хіба керівництво "Свободи" не було з юних років у агентурі КГБ?
008, 2006-08-11 21:01:17
Заодно би ше провірити костенків-заяців-падличків&плющів на детекторі брехні. Бо є шо спитати. Напр.: як здавали ядерну зброю москалям; як розвалювали Рух; як Костенко & Заяць тихенько сиділи в кучмістському уряді? А ще бажано для тої сльозливої компанії провести тест на IQ. Бо то ж треба мати неабиякі здібності за 15 років так всьо просрати. І "великий талант" продути вибори маючи бабки на піар і 20 нардепів.:):):)
007, 2006-08-11 13:00:01
Яке їхало, таке здибало. Поцікавтесь результатом багаторічної політично-громадської діяльності одних і других! Особливо одіозних фігур.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  ФК «Карпати» офіційно заявив, що не всі ветерани є однаково корисними »»  

НОВИНИ

  Російський газ для України подорожчає вже з наступного року - експерти »»  
  Київські номери в Монте-Карло: Суркіс на "Майбаху", Жванія на "Бентлі" »»  
  Нафта залила одеські пляжі й завдала колосального збитку »»  
  Томенко критикує Президента за щедрість »»  
  Коновалюк: «Янукович прийшов серйозно і надовго!» »»  
  У Ахметова з'явився ще один готельний бізнес »»  
  Увага, робота: найкрутіша вакансія горить аж палає »»  
  Путін вирішив взяти приклад з Тимошенко і Мороза »»  
  Тулуб виступає за приватизацію шахт і енергогенеруючих компаній »»  
  Аудієнція Бойко у боса "Газпрому" закінчена »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Скільки коштують народні депутати від Львівщини. (Ціни роздрібні) »»  
  Скриня з майбутнього + фото »»  
  Рада грає мера. 100 дням Андрія Івановича Садового на посаді міського голови Львова присвячується »»  
  Афродизіяки для Садового + фото »»  
  В ГІВНІ »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Популіст не може бути респектабельним, інакше може стати таким собі філософом. Що стосується нафтови »»
Онищак має рацію, Олийник має владу, а Косенко має автомат! Кто на новенького? Можливо Онищак? А  »»
Депутати є різні. В "Батьківщині", наприклад, зібралися досить розумні і виважені політики, патріоти »»
Не скажи. Тимошенко дуже розумна жінка і може бути такою. якою потрібно. Читай, зрештою, у цій статт »»
Якщо Тимошенко стане респектабельнішою, то це буде не Тимошенко, і їй кінець »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: