Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
 Уряд планує в грудні завершити переговори по вступу до СОТ          "Наша Україна" збирається шантажувати Януковича через комуністів?          СТАТКИ ПОРОШЕНКА ОЦІНИЛИ В ПІВМІЛЬЯРДА, А ТАРУТА ОПУСТИВСЯ ВНИЗ          З "Нашої України" виженуть депутатів, які не хочуть до широкої коаліції?          Янукович хоче до Нового року вирішити питання з СОТ         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

НАГОЛОС

Афродизіяки для Садового + фото

Шоколад робить з людьми дива еквілібристики. Шкода, що вчора у Львові не було Жульєт Бінош та Джонні Деппа. Щоправда, якісь іспаномовні індуси знімали фільм про колону польських скаутів на площі Ринок.

Вчора офіційно відкривалась цукернича каварня „Фреска”. Модний, шикарний інтер’єр. Залишки фресок, елементи декору. Шоколад у різноманітній кількості, варіаціях і станах. Цукерки, тістечка, кава, грузинські вина, текіла, мартіні. Що ще потрібно людині для щастя?

Каварня неподалік від Ратуші. Аромат шоколаду перебив усі запахи ремонтних робіт на мерському балконі і заставив Садового вийти у люди. Посмакувати тістечок і цукерок, випити текіли і роздати грамоти реставраторам дивного закладу.

Садовий змінився. Безпробудне сидіння у товстенних стінах Ратуші, привиди, тьоткі з косами, без сумніву негативно впливають на людину. Хоча він і далі ніяковіє від самотнього стояння у натовпі невідомих йому людей. Але він змінився. Набрав декілька кілограмів.

Він втомився від оточуючого середовища. Йому потрібна відпустка. Але улюблене місто тримає його у своїх концтаборних обіймах і не дає повноцінно відпочити своєму улюбленому меру. Над ратушними левами вже варто повісити надпис „Arbeit Macht Frei”.

Садовий втомився тримати на своїх плечах ціле місто. А допомогти немає кому. А попереду, ще майже 5 років самопомічного стояння. Важко.

Садовий натякнув сучасним багатим менам про славні традиції минулих поколінь. Поколінь, які увіковічнювали своє ім’я створенням крутих каварень, кафе, ресторацій, палаців. Бо якось соромно споглядати на цвинтарах монументи з вічними вогнями і гранітними стелами на могилах суперменів та жмурків, які загинули в 90 роках минулого століття.

Потрібно щось робити і для суспільства, для Батьківщини, для нації, для людей. От Буняк хотів зробити Високий Замок імені свого прізвища. Але не дозволили. Хтось дуже розумний хотів поставити свої розписані яйця на Лисій горі. Засміяли.

Цікаво, з чим, чи з ким буде асоціюватись прізвище Садовий років так за 5-7? З чорними похоронними турнікетами на проспекті Свобода, з калюжами на площі Ринок. Як бачимо, перелік невеликий. Але в Садового є ще час увіковічнити своє прізвище у пам’яті вдячних нащадків та зубатих критиків.

Але Садовий втомився після 100-денного запливу вільним стилем. Йому потрібно на море, на дискотеку, в казино. Наслідувати приклад невтомного відпочивальника Олійника Петра Михайловича.

Йому потрібно йти у відпустку, бо вже й його прес-секретарка стиха нервує ліворуч і праворуч. А це погана ознака. Як казав герой Джека Ніколсона у фільмі „Управління гнівом”, є люди, які покричать, розіб’ють декілька тарілок і життя прекрасне, а є люди, які промовчать, промовчать, заховають усе у собі і потім спокійно розстріляють сотню відвідувачів у якомусь супермаркеті.

Сонце, пляж, вода, шоколадний вітер, мулатки, дискотеки. Що ще потрібно людині для щастя?

Садовий вдихає аромат шоколаду Струнке рівняння на шоколад мешти Садового Садовий на фоні грузинського вино
Садовий вчув запах Шоколаду Садовий та його помічник з грамотами Садовий (вид збоку)
Олександр Ковальчук, 09.08.2006 11:49:07

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Про Садового і ДЕЯКІ змі, 2006-08-25 12:31:53
Добре вам Ковальчук, а от що робиться з "Львівською"? Рівень зійшов до 3 за 12 бальною шкалою, масово звільняються професіонали (кажуть на черзі Андрій Горуна), "смотрящій" від НСНУ (ледь не написав від СДПУ (о) пан Олексій Старовойт за відгуками працівників завалив усе те, що створювалось роками. Ліквідована кормережа в Франківську і Тернополі, тираж четверогового номера впав до 7 (семи!!) тисяч примірників. Те саме й з кількістю сторінок. Звільнили в наказовому плані заврекламою. Змінюють на гірший офіс - десь чи то на Сихові, чи то на 700 річчя. Сам добродій Старовойт найбільше пильнує аби підвідомчі йому працівники не чіпали ставленика його партії п. Андрія Садового і постійно хвалиться своїм "багатим професійним досвідом". Головред "Львівської", за свідченням журналістів, на жодні процеси узагалі не впливає - боїться. Чи не свідчить це все про те, що власник просто готує цю газету до закриття? Чи може просто це свідчить про невміле керівництво виданням під шапкою "економії коштів"? А дуже шкода - газета була однією з кращих і входила в трійку найпопулярніших. Володимир
dzjunjo, 2006-08-24 15:19:46
Do Karmen. Mozhu pomyljatysja, ale naskiljky meni vidomo proekt interjeru "Fresky" robyv jakyjsj kyjivsjkyj dyzajner. Kyjivsjki tak zvani dyzajnery jak baczymo je marnymy, ale dorohymy. Tomu ne varto hovoryty pro "po-halychansjki ekonomnyj remont". V cjomu remonti halycjkymy je vrjatovani fresky, a reshta- ukrajinsjka, tomu j ne pryvablyva.
kasanok, 2006-08-22 10:34:13
pro Fresku: tsiny - pidnebesni,obslugovuvannia irshe nizh v Plitsi
Кармен, 2006-08-09 22:10:13
Ну пане КовальчукБ знову ви попали в такуж халепу, як в статті "Скриню"!!! Кафе містить всього 6 столиків, цукерки там просто вагові від "Світоча", нічого подібного на море шоколаду не спостерігається. Стоїть одна банальна кавова машина і все. Що дійсно справляє враження, то це елементи фресок по кутам стелі - виглядає дуже стильно . Але на фоні решти по -галичанські економного ремонту із використанням декорацій аля Краківський базар - фрески виглядають як діаманти поміж пластиковою біжутерією. Якщо в це приміщення вкласти грошей на порядок білдьше, купити справжню порцеляну замість аркопалівського ширвжиткового посуду, буде шедевр. А зараз - варті уваги тільки фрески.
Самійло, 2006-08-09 16:12:45
Оскільки Ви непоінформовані, мушу доповнити Ваш список увіковічнення Садового наступним: у Львові активно руйнуються дахи будівель в центрі міста. Враховуючи впливи міжсезонних явищ: намокання, замерзання, відтаювання і т.д. за 5 років п.Садовий звільнить поважний простір для новобудов якраз у самісінькому центрі. Яскравим прикладом може служити будинок за адресою вул.Князя Романа 6, де знаходиться обласний телерадіокомітет.
Залишити відзив
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Кабмін готується до звільнень у регіонах »»  

НОВИНИ

  Уряд планує в грудні завершити переговори по вступу до СОТ »»  
  "Наша Україна" збирається шантажувати Януковича через комуністів? »»  
  СТАТКИ ПОРОШЕНКА ОЦІНИЛИ В ПІВМІЛЬЯРДА, А ТАРУТА ОПУСТИВСЯ ВНИЗ »»  
  З "Нашої України" виженуть депутатів, які не хочуть до широкої коаліції? »»  
  Янукович хоче до Нового року вирішити питання з СОТ »»  
  Безсмертний лякає регіоналів звільненнями міністрів »»  
  Катеринчук скаржиться на утиски »»  
  Янукович придумав, як виходити з кризи »»  
  Янукович хоче до Нового року покінчити з СОТ »»  
  Ахметовська домна обійшлась страховикам у $56 млн. »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Афродизіяки для Садового + фото »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Новини з Яремче. Ющенко продає дачу, бо в ній завівся Нечистий »»  
  Федаїни Садового переходять в атаку. Епізод перший »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

"Коли мені виповнилося 37 років, я справді почав по-іншому сприймати світ". Що він гонить. Та просто »»
Підсумки першого місяця роботи Громадська ініціатива "Турист, туристу про туризм" підводить підс »»
Рагулі! Спочатку щось вякнуть, не подумавши, а потім цілий час працюють над своїми помилками. Проте  »»
Jakie bogate Panstwo Ukraina!!1 »»
А шо той з Луганська такий крутий, що може Садовому то влаштувати? »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ   
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: