Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Закарпатті відбудеться ХVIII міжнародний телерадіофестиваль «Мій рідний край»

Середа, 31 Серпень, 2016 - 17:58

З 7 по 10 вересня 2016 року на базі Закарпатської філії НТКУ відбудеться ХVIII міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», співзасновником якого є Держкомтелерадіо.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Фестиваль щорічно проводиться в Закарпатті. Його мета ? активізувати висвітлення життя національних меншин, їх культурних надбань і цінностей, шляхів вирішення проблем сьогодення етнічних спільнот, що компактно проживають на території України та інших країн, Традиційно участь у фестивалі беруть творчі групи НТКУ та її обласних філій, недержавні вітчизняні телерадіоорганізації та зарубіжні ТРК.

Цьогоріч про свою участь у форумі заявили журналісти з Румунії, Словаччини, Угорщини, Сербії, Польщі, що підтверджує міжнародний статус фестивалю. На адресу оргкомітету фестивалю вже надійшло 55 телепрограм та 38 радіопрограм від регіональних філій НТКУ та колег з Угорщини, Румунії, Польщі, Сербії.

У рамках роботи фестивалю відбудуться творчі дискусії та круглі столи, на яких учасники матимуть можливість обмінятися досвідом висвітлення життя національних меншин у своїх країнах.