Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львові стартував «Бах Маратон» за участі 600 музикантів

Субота, 21 Березень, 2015 - 16:57

Сьогодні, 21 березня генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп оголосив про старт у Львові «Бах Маратону», який розпочався в обласній філармонії та триватиме впродовж доби у різних локаціях Львова.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

У рамках музичного марафону заплановане 24-годинне виконання музичних творів Йоганна Себастьяна Баха. Дійство приурочене до 330-ої річниці від дня народження видатного композитора.

Оголошуючи про початок музичного марафону, голова обласної ради Петро Колодій зазначив: «Львів, як культурна столиця України, не міг не долучитися до всесвітньої ініціативи та відзначити ювілейну дату від дня народження композитора таким масштабним проектом. Більше того, сьогодні кожному з нас необхідно доторкнутись до мистецтва, аби освіжити сили душі та набратись наснаги. І я вірю, що наприкінці цього марафону ми усі відчуватимемо неабияке задоволення».

«Бах Маратон» розпочався твором «Висока меса», яка прозвучала у виконанні Галицького академічного камерного хору, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою  Іллі Ступеля.

Загалом до участі в марафоні залучено понад 600 музикантів з України та з-за кордону.

Очікується, що за підсумками проведення «Бах Маратону» буде встановлено рекорд України з найтривалішого живого виконання творів Й. С. Баха.

 

ЗА ТЕМОЮ

Теги: Бах