Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львові представлять виставу про Голодомор «Зерносховище»

Середа, 15 Квітень, 2015 - 16:59

25-26 квітня у Львові відбудеться прем’єра вистави «Зерносховище». Про це повідомляють організатори.

Вистава є спільним проектом Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва та Мистецької майстерні «Драбина».

«П’єсу «Зерносховище» написано на замовлення Королівського Шекспірівського театру 2005 року, де її і було поставлено вперше. Це перша театральна копродукція у Львові, яка має на меті продемонструвати, що сучасний театр в Україні можливий лише за співпраці та чесному партнерстві між державними інституціями та громадськими організаціями, митцями та кураторами; показати, що сучасні українські драматурги можуть писати добрі тексти, з ними можуть працювати сучасні українські режисери та художники, і що це може бути цікаво сучасному українському глядачеві», – відзначають організатори.

За їхніми словами, вистава «Зерносховище» – це один зі способів пам’ятати, розуміти та переосмислювати нашу історію.

«Попри хронологічну віддаленість сюжету, п’єса ставить дуже актуальні питання: що ми про себе пам’ятаємо, чи вміємо ми пам’ятати і хто нас має цього навчити, коли майже всі «наші» залишилися в далекому 33-му», – розповідають організатори.

Над проектом працювали: Наталія Ворожбит (автор п’єси), Андрій Приходько (режисер-постановник), Богдан Поліщук (художник-постановник), Володимир Стецькович (відеопроекції), Наталка Рибка-Пархоменко (спів), Нінель Збєря (пластика).

 

ЗА ТЕМОЮ

Теги: театр