Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львівському палаці мистецтві відкрилась виставка дитячого малюнку проти насильства

Вівторок, 10 Березень, 2015 - 21:27

З 10 по 17 березня 2015 року у Львівському Палаці Мистецтв експонується виставка малюнків дітей із художніх та загальноосвітніх шкіл м. Львова та Львівської області, на тему: «Попередимо насильство щодо дівчат!».

Про це повідомила прес-служба ЛПМ.

Виставка малюнків організована Західноукраїнським центром «Жіночі перспективи» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український Жіночий Фонд» та Культурно-мистецького центру «Львівський Палац Мистецтв».

За даними дослідження, яке проводило ЮНІСЕФ у 190 країнах світу, майже 50% дівчат віком від 15 до 19 років (приблизно 126 млн. ) вважає, що чоловік має право бити дружину за певних обставин.  У 28 з 60 країн більше дівчат, ніж хлопців вважають , що в деяких випадках насильство над жінкою виправдане.  Дані з 30 країн свідчать про те, що семеро із 10 дівчат, які ставали жертвами фізичного або сексуального насильства, ніколи не звертались по допомогу: багато з них не вважає те, що відбулось, насильством або не ставиться до цього як до проблеми.

Метою виставки є привернення уваги молоді до проблем насильства щодо дівчат та підвищення обізнаності у питаннях захисту прав дівчат та жінок потерпілих від насильства.

З 10 по 14 березня 2015 року переглянувши виставку, можна буде проголосувати за найкращий малюнок.

 

 

ЗА ТЕМОЮ