Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Оголошено дати нацвідбору на «Євробачення»

Понеділок, 5 Грудень, 2016 - 15:02
Національний відбір на «Євробачення» в Україні буде проходити з 4 по 25 лютого.

Національний відбір на «Євробачення» в Україні буде проходити з 4 по 25 лютого.

Про це повідомляється на сайті телеканалу СТБ.

Зокрема, зйомки прямих ефірів українських відбіркових турів пройдуть 4, 11, 18 лютого, в той час як фінал відбудеться 25 лютого 2017 року. Вибирати представника від України будуть глядачі шляхом голосування і члени журі шляхом виставлення балів учасникам. Ефіри паралельно будуть транслювати телеканали СТБ та UA: Перший.

Оцінювати претендентів на участь у міжнародному пісенному конкурсі будуть композитор Костянтин Меладзе, який стане головним продюсером нацвідбору, а також переможниця Євробачення 2016, співачка Джамала. Ведучим нацвідбору стане український комік і шоумен Сергій Притула.

Нагадаємо, це другий спільний національний відбір на пісенний конкурс Євробачення телеканалів СТБ та UA: Перший. Зараз проходить перший етап відбору ? прийом заявок на участь від артистів та музичних гуртів, який триватиме до 15 січня 2017 року.

Раніше стало відомо, що півфінальні конкурси Євробачення 2017 в Києві пройдуть 9 і 11 травня, а фінал відбудеться 13 травня. Крім того, оголошено, що керівників Національної телекомпанії України Олександра Харебина та Вікторію Романову призначили на посаду виконавчих продюсерів конкурсу.

Зазначимо, що Україна отримала право провести Євробачення 2017 завдяки перемозі української співачки кримськотатарського походження Джамали на попередньому конкурсі у Стокгольмі.