Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Насіров вийшов на зв'язок і заговорив віршами

Понеділок, 20 Березень, 2017 - 05:24
Відсторонений від виконання обов'язків голови ДФС Роман Насіров вперше після внесення за нього застави в 100 млн грн вийшов на зв'язок в Facebook.

Відсторонений від виконання обов\'язків голови ДФС Роман Насіров вперше після внесення за нього застави в 100 млн грн вийшов на зв\'язок в Facebook.

\"Дорогі друзі, я знову на зв\'язку! Довго думав, з чого почати і написати, але по роботі почну вже завтра. Було трошки часу почитати і незважаючи на не простий, м\'яко кажучи, період в житті, не написати про це не можу. Тому що кожен українець, кожен свідомий громадянин повинен віддати данину Ліни Костенко, яка нині святкує свій день народження. Скільки їй років, неважливо\", ? написав Насіров.

\"Прочитайте її поезію та прозу ? і зрозумієте, що ця Жінка буде душею молода до останнього подиху. Зараз вона така ж молода. Така ж завзята і смілива. Так само геніальна. Для мене гордість жити з такою Людиною в одну епоху. Щастя Вам, Ліно Василівно! Кілька віршів, які мені дуже сподобалися. Бажаю всім українцям ніколи не зламати свої крила!\" - також додав він і опублікував вірш \"Крила\".

Теги: Насіров