Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Львівщині оголошують конкурс на підтримку вітчизняного книговидання

П'ятниця, 20 Березень, 2015 - 15:47
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА оголошує конкурс на підтримку вітчизняного книговидання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА оголошує конкурс на підтримку вітчизняного книговидання.

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Початком конкурсу вважають дату оприлюднення цього оголошення. Його тривалість – 90 календарних днів.

Заявки від книговидавців приймають упродовж 15 календарних днів з моменту його оголошення.

Для участі в конкурсі слід подати в департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 401) такі документи: заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік; реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до положення); установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції; інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір); детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції; один примірник видання, яке пропонують до участі в програмі.

Примірники видань переможців конкурсу не рецензують, не повертають і зберігають у департаменті для підтвердження легітимності видання. Примірники видань, які не перемогли у конкурсі, у разі потреби повертають учасникам конкурсу.

Перелік переможців конкурсу – одержувачів фінансової підтримки оприлюднять на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та в друкованих засобах масової інформації області впродовж 5-ти днів після ухвалення рішення про визначення переможців.

Докладнішу інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися на офіційному веб-сайті ОДА або за телефоном: 261 27 75.

 

ЗА ТЕМОЮ

Теги: книги