Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

​«Форум видавців» запустив сайт, присвячений літературному життю Львова

Вівторок, 24 Лютий, 2015 - 10:56
«Форум видавців» представив сайт «Львів – місто літератури».

«Форум видавців» представив сайт «Львів – місто літератури».

Про це «Вголосу» повідомила ГО «Форум видавців».

«Сайт «Львів – місто літератури» має на меті стати платформою для обміну інформації про книговидавничі новини та збору літературних ініціатив. Він також є важливим елементом до отримання нашим містом офіційного статусу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» і входження Львова до мережі «Creative cities», – розповідають творці сайта.

Спеціально для веб-сторінки було розроблено інтерактивну мапу львівських бібліотек. На сайті викладено унікальне дослідження письменника та літературознавця Івана Лучука, у якому йдеться про історію розвитку львівського письменництва і книговидання. 

Розділ «Історія і постаті» містить інфомацію про осіб і творчі групи, які долучилися до становлення літературних надбань Львова.

«Сайт «Львів – місто літератури» двомовний. Меню і публікації англійською дозволять туристам орієнтуватися в літературних маршрутах, що їх викладено на веб-сторінці. Зокрема, на сайті можна буде стежити за літературними подіями Львова, ознайомитися з місцевими видавництвами, книгарнями та культурними виданнями», – відзначають у ГО «Форум видавців».

 

 

ЗА ТЕМОЮ