Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Анастасія Приходько подалася в тур по США для допомоги постраждалим від війни

П'ятниця, 6 Березень, 2015 - 07:24

Українська співачка Анастасія Приходько у березні здійснить благодійний тур «Пісні миру» Сполученими Штатами.

Зібрані кошти підуть на допомогу тим, хто постраждав від війни на сході України, повідомляє «Голос Америки».

Анастасія представляла Росію на пісенному конкурсі «Євробачення» 2009 року в Москві – наполігши, утім, на виконанні приспіву українською мовою. Під час Революції гідності вона підтримала Євромайдан, а після початку російської агресії рішуче заявила про свою патріотичну позицію, відмовилася від усіх російських нагород і концертів у Росії. Вона співає для українських військових на передовій і присвятила бійцям АТО пісню «Герої не вмирають».

На запитання, що змінилося в її житті після того, як вона висловила свою громадянську позицію та перестала виступати в Росії, Анастасія відповіла:

«Глобально – нічого. Змінилося найголовніше – світосприйняття. Концерти в Росії не є якимось показником. На цьому світ не закінчується. Головне в тому, що я зі своїм Народом. Це найвища правда і навіть, я би сказала, людська насолода. Бути зі своїм Народом – це не можливо проміняти на жодні концерти будь-де».

У США Анастасія відвідає 10 міст, і кошти з кожного концерту підуть на допомогу за різними напрямками: це й підтримка солдатів, які постраждали в АТО, і програма, що навчатиме українських лікарів лікувати посттравматичний синдром у військових. Також співачка хоче допомогти дітям, які постраждали від війни, та сім’ям, яким довелося переїжджати через втрату житла.

«Насправді напрямків і планів дуже багато, і я з радістю розкажу про те, що вийшло зробити і кому допомогти, по закінченні туру», – сказала співачка.

Графік поїздки буде насичений, концерти відбуватимуться майже щодня: 5 березня у Філадельфії; 6 березня – у Нью-Йорку; 7 березня – у Вашингтоні; 8 березня – у Бостоні; 13 березня – у Чикаго; 14 березня – у Міннеаполісі; 15 березня – у Сан-Франциско; 20 березня – у Лос-Анджелесі та 21 березня – у Сіетлі.

Крім концертів, 10 березня співачка зустрінеться з українцями та всіма, кого цікавить тема України, у Гарвардському університеті, а 18 березня – з українською діаспорою в Сакраменто.

 

 

ЗА ТЕМОЮ