Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

1 квітня у Львові розпочнеться «Французька весна»

Вівторок, 24 Березень, 2015 - 12:49

Першого квітня у Львові розпочнеться фестиваль «Французька весна».

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор ЛМГО «Альянс Франсез» та представник Посольства Франції у Львові Бернар Уліат, інформує кореспондент «Вголосу».

«Цьогорічна французька весна має не лише французький характер, а й міжнародний загалом. Пропоновані культурні події розширили свою географію до Польщі та Румунії. Посольства цих країн долучили Львів до запланованих в їхніх країнах подій», – розповіла президент ЛМГО «Альянс Франсез» Наталія Демчук.

За словами Бернара Уліата, організувати зараз французьку весну дуже непросто.

«З одного боку, Україна має складний і трагічний період, з іншого – Франція, як і більшість країн, нині дещо економить. Це створило певні труднощі в організації фестивалю. Ми отримали цьогоріч значно меншу фінансову підтримку з боку Франції. Тож «Французька весна – 2015»  відбудеться завдяки дружнім контактам», – відзначив Уліат.

У межах фестивалю традиційно відбудеться тиждень французького кіно, виставки, концерти та фестиваль паркуру. До Львова прибуде знаменитий французький фокусник Мажік Мусс. Музикант Жан Крістоф-Фріш виступить разом з оркестром «Леополіс» у гарнізонному храмі святих верховних апостолів Петра і Павла. Лауреат премії «Золотий талант» каналу «TV Monde» 2012 року, гурт «Рапсодія» дасть концерт у мистецькому центрі «Дзиґа».

Фестиваль «Французька весна» триватиме у Львові до 25 квітня.

 

ЗА ТЕМОЮ