Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Олександр Севідов: На полі було п’ятеро клубних вихованців

Неділя, 30 Березень, 2014 - 01:45

Головний тренер «Карпат» Олександр Севідов поділився враженнями від гри з «Севастополем».

Ми не так яскраво зіграли, як хотіли, але перемогли. Що краще я вже не знаю. Зараз не робитиму аналіз матчу, бо вже переконався у тому, що мені говорили інші тренери. Те, що ми бачимо під час гри і те, що на розборі, може кардинально відрізнятися. Наразі я привітав хлопців. Сьогодні на полі у нас було п’ятеро клубних вихованців. Вони витримали натиск, особливо в кінці матчу. Ви, напевно, спитаєте, чому було стільки змін? Ми про майбутнє думаємо. Не відомо, що буде далі, у нас в складі є орендовані гравці, і ми не знаємо, яка буде їхня доля. Якщо не візьмемося за справу сьогодні, то літом знову доведеться нову команду будувати. Треба дати практику молодим. Щоб вони відчули смак гри і з нового сезону вже були спокійнішими.

Завтра ввечері, коли закінчиться тур ви будете дивилися на турнірну таблицю. Вас більше цікавитиме положення справ тих команд що вище за вас чи нижче?

Ми профукали той шанс, який давав нам можливість поборотися за місця в Лізі Європи. Ви бачите, що «Волинь» без Кварцяного робить? Дуже важко буде наздогнати ту групу. Ми виглядали не гірше, скажу так з поваги до суперника, за «Волинь» і не гірше за «Говерлу», але ці матчі програли.

Ми бачили, як наші фанати підтримували Севастополь, але все йде до того, що більше цю команду в Прем’єр-лізі ми не побачимо. Це моя думка, без політики. Відповідно, ніхто не буде вилітати. Зараз вже є пропозиції щодо реформування чемпіонату. А так нам би хотілось зачепитися за вісімку, хоч це буде важкувато.

Бохашвілі сьогодні гол забив...

Забив... Але я не звик хвалити гравців індивідуально. І Гладкий забив. А Підківка на нуль відстояв, виручив нас. Якби не виручив, то це був би верх несправедливості щодо нас. Один момент і гол... Звичайно, він хвилювався сьогодні. І не лише він той же Костевич, Чачуа... Тільки Мессі не хвилюється.

Що з Льопою?

Важко сказати. Якщо буде можливість поїдемо завтра на процедури. Будемо сподіватися, що нічого серйозного. Льопа дуже пристойно виглядав, був таким моторчиком, міг забивати. Він додав у гру креативу, фарб. Як ми його втратимо, буде дуже важко. У нас зараз багато гравців на картках, Балажіц пропустить гру з «Шахтарем»... Футбол зараз контактний, багато боротьби. Тож втрата такого досвідченого і одіозного виконавця була б для нас втратою.

Гладкий забив гол. Підпишете з ним контракт?

Не було б так смішно, якби не було так сумно. У нього закінчується контракт з «Дніпром», ми пропонуємо йому наші умови. Але поки що ми не дійшли згоди. Ми не відмовляємося від нього і не викидаємо його. Тому прошу тут не спекулювати. Сьогодні грав Бохашвілі, Гладкий вийшов на заміну. Грає той, хто сильніший. Незамінних нема.

Ви Габовду підписали. Що скажете про нього?

Симпатичний хлопець. Молодий, із красивою зачіскою. А ще він наш вихованець. Літо не за горами, треба буде думати про укріплення позицій. Щоб ми знову не були зненацька заскочені, треба забезпечити практикою гравців. Шанс буде і в Ковєля, і в Сергійчука, і в Габовди. Але той шанс треба заслужити, як це зробив Чачуа. Даушвілі отримав травму на тренуванні і ми дали хлопцю шанс.

Ваш колега не відмовився взяти реванш у «Карпат» в новому сезоні...

Чому б нам не взяти реванш на полі «Севастополя»? Ми там програли. Зараз це все можна перевести в жарт. Мене от нещодавно назвали фашистом. Спекулювати зараз модно.

Вас «Севастополь» здивував?

Чим зараз здивувати можна? Складом хіба. У них нова лінія оборони грали, з попереднього матчу залишився хіба Неплях. Було проведено п’ять замін і це десь здивувало. Ще команда трохи відійшла від своєї гри. Але Гітченку і Балажіцу не складно було з нею справлятися. Напевно нас починають поважати і таким чином намагаються забезпечити себе від контргри. Принаймні, надіюся, що так є.

Детальніший звіт про матч «Карпати» - «Севастополь» читайте на нашому сайті ТУТ.

Джерело: ФК «Карпати»