Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Ірина Гаюк: «Вірменська і гуцульська культури тісно переплетені»

2014-05-14 16:15:00
Вірменська і гуцульська культури тісно переплетені

Цьогорічним лауреатом Шевченківської преміїв номінації «Літературознавство. Мистецтвознавство» стала Ірина Гаюк – викладач Львівської національної академіїмистецтв, яканаписала ґрунтовне дослідження «Ілюстрована енциклопедія вірменської культури в Україні». У великійі важкеннійкнизі, яка важить п’ять кілограмів, – майже тисяча сторінок ілюстровано тексту, описано понад чотири тисячі музейних експонатів.

Лікар: алергія може вбити

2014-05-13 12:45:00
алергія може вбити

Весна, як відомо, – сезон алергії. Тому одні люди чекають на цю пору з нетерпінням, а інші, схильні до алергічних хвороб, – із острахом. Весною, як в жодну іншу пору, алергіки мучаться від проблем із диханням, сльозотечі та дерматиту. Однак від цього захворювання люди страждають не лише навесні, адже є різні види алергічних хвороб.

Львів’яни озеленять Городоцьку

2014-05-12 11:45:00
Львів’яни озеленять Городоцьку

Після нещодавньої реконструкції вул. Городоцької у Львові виникла ідея щодо її озелення. Тут на роздільній смузі замість припаркованих автомобілів незабаром «постануть» кулясті клени, а також кущі спіреї та барбарису.

Також біля входу до церкви св. Анни змонтують три кільцеві лавки з деревцями та облаштують велику клумбу трикутної форми. А щоб захистити зелені насадження від заїзду машин, по краях порозставляють кам’яні брили.

Сценарієм втілення цього проекту з «Вголосом» поділився його ініціатор, дизайнер та архітектор Олександр Шутюк.

Олександр Севідов: Не звертаємо з обраного шляху

2014-04-17 01:15:00

Головний тренер «Карпат» Олександр Севідов поділився враженнями від матчу з маріупольським «Іллічівцем».

Микола Павлов: Грали дві наймолодші команди чемпіонату

2014-04-17 01:00:00

Головний тренер маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов поділився враженнями від матчу з львівськими «Карпатами».

Олександр Черненко: Президентські вибори в Україні неможливо зірвати

2014-04-15 16:30:00
Олександр Черненко: Президентські вибори в Україні неможливо зірвати

Трохи більше, ніж за місяць в Україні мають відбутися позачергові вибори президента. Однак, враховуючи ситуацію на сході та півдні держави, агресію Росії та вимоги сепаратистів про федералізацію України, виникають сумніви в тому, чи вдасться провести голосування та чи визнають вибори легітимними усі регіони держави.фото: molbuk.ua

Про те, що може перешкодити проведенню виборів в Україні, якою має бути явка на голосуванні та про доцільність проведення референдуму разом із президентськими виборами «Вголосу» розповів голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

Росія забирає в інвалідів базу для тренувань

2014-04-09 13:00:00

Замість Євпаторії головною базою підготовки плавців-інвалідів Львівщини став аквапарк «Пляж».

Джаба Канкава: Я героєм себе не вважаю

2014-03-31 23:45:00

Грузинський легіонер дніпропетровського « Дніпра» Джаба Канкава, який прославився на всю Україну завдяки своєму геройському вчинку в матчі проти київського «Динамо», коли, оперативно врятував життя Олегу Гусєву розповів, як він блискавично зміг зорієнтуватися в екстремальній ситуації.

Олександр Севідов: На полі було п’ятеро клубних вихованців

2014-03-29 23:45:00

Головний тренер «Карпат» Олександр Севідов поділився враженнями від гри з «Севастополем».

Богдан Мицак: Сказати, що я білий і пухнастий – це буде неправильно

2014-03-29 23:45:00
Богдан Мицак: Сказати, що я білий і пухнастий – це буде неправильно

Богдан Мицак, який понад рік перебував на лікарняному і досі залишається керівником ДАІ Львова, не розуміє, чому звістка, що він може стати очільником ДАІ Львівщини викликала таке збурення. Він каже, що несправедливо був усунутий від виконання обов’язків. Усі звинувачення в корупції відкидає, каже, що готовий до люстрації. Спробу зірвати його ймовірне теперішнє призначення пов’язує з давнім конфліктом із міським головою Львова Андрієм Садовим.- Була інформація, що ви пройшли погодження в МВС на посаду начальника ДАІ Львівщини?

Сторінки