про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ХРЕНІКА

Кокотюха зробив з Луценка "канхвєтку Тузік"

Серед акцій Форуму видавців у Львові обіцяє бути цікавою зустріч із письменником Андрієм Кокотюхою, присвячена виданню його книжки "Юрій Луценко. Польовий командир", яка відбудеться у четвер, 13 вересня 2007 року о 13.00 за адресою пл. Ринок 3/4, – про це із посиланням на менеджера із зв’язків з громадськістю видавництва "Фоліо" Завена Баблояна, сьогодні, 29 серпня.

Запропонована книга – не стандартна нудна біографія популярного політичного і громадського діяча від "А" до "Я", а своєрідний текстовий документальний фільм, низка яскравих епізодів з його життя і діяльності, об’єднані наскрізною логікою і вдачею. Книга писалася за активної участі головного героя, тож деякі його коментарі стосовно тих чи інших подій можна вважати не лише ексклюзивними, а й цілком несподіваними.

Взимку 2000 року Юрій Луценко не просто ввійшов – увірвався в українську політику, а водночас – у суспільне життя. Активний борець із режимом Леоніда Кучми, неофіційно титулований "головний парламентський дотепник", "польовий командир" помаранчевого Майдану, міністр внутрішніх справ, який розпочав кардинальні реформи в міліції і навіть ліквідовував ДАІ, потім – знову опальний опозиціонер. Все це – Юрій Луценко, який сьогодні перебуває не просто в розквіті політичних сил, а на вершині популярності.

Книжка "Юрій Луценко. Польовий командир" написана в захоплюючій техніці опису тих чи інших епізодів, ілюстрованого взятими наживо коментарями самого героя, що залишає майже візуальне враження. Крім того, в книзі багато дуже вдалих, і серйозних, і дотепних оригінальних фотографій, які допомагають побачити Луценка і його діяльність іноді із зовсім несподіваного боку.

Андрій Кокотюха – один з найбільш продуктивних українських літераторів, однаково успішний як в белетристичному, так і в публіцистичному вимірі. З одного боку, починаючи з 2001 року він отримав сім (!) премій "Коронація слова", в 2006-му навіть дві перших в номінації "Романи".

З іншого боку, це талановитий літературний критик ("Кращий журналіст, що пише на книжкову тему", як визначив Львівський форум у 2004-му році) і автор таких публіцистичних бестселерів, як "Почему Украина не Россия", "Тайны и загадки Украины", документальної серії "Криминальная Украина". Його "Юля", біографія Юлії Тимошенко, видана торік, стала справжньою противагою тоскної макулатури, яку виносять на поверхню хвилі політичної боротьби, – це дійсно цікава, динамічна і якісна документальна література.

ЗІК

P.S. Виділені речення просто вражають своїм рагульством. Як колись і писала Соломія Павличко, що нарешті в Україні з'явився Кокотюха, письменник маскульту, так він і далі пише свої примітивні книжечки. Ну, кожен сам вибирає собі життя. Окрім нього так відзначилась і ще одна звєзда сучукрліту Марія Матіос, написавши хвалебну оду Тимошенко " Містер і місіс Ю в країні укрів".

Ну а потім ці ж пісатєлі вівішують банер: ”Чинуші святкують День незалежності в Києві, а справжні українці їдуть в Гуляйполе”. От вам і справжні українці, біографи хрєнови. Може ще про Януковича напишите? 

фото: www.cn.com.ua

Вголос, 29.08.2007 13:30:54

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


патріот, 2007-09-13 21:59:21
якщо но фото кокотюха то одразу видно що він такий самий дибіл як і луценко!що дивного-дибіл пише про дибіла
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Олійник хоче бачити в Україні єдину партію (заява під наркозом) »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівська облрада звернулася до Ющенка щодо присвоєння генералу Петрові Григоренку звання Героя України  »»  
  Львівська облрада підтримала звернення колективу ДП «Львівський іподром» до Ющенка з вимогою не передавати це підприємство у комунальну власність Львова  »»  
  Львівська облрада просить вище керівництво держави переглянути політичні рішення щодо участі України в СНД через призначення Лебедєва секретарем Співдружності  »»  
  Німецька Klingspor має намір збудувати завод з виробництва абразивних матеріалів на Львівщині  »»  
  Кількість противників «галицького рагулізму» у Львівській облраді зросла до 11  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Палійчук сформував команду »»  
  Ще частина НУ-НС готує Тимошенко "сюрприз" »»  
  Президент Татарстану дає Україні сигнал »»  
  Пенчук: «мною скористалися і кинули напризволяще» »»  
  У Януковича перевірять, що там наробив Довгий з Пироговим »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

А що? Тільки в Польщу виїхали? А до москалів? А чого тільки про поляків і москалів завжди згадують,  »»
Я смотрю у вас там весело..! Думаю все всё понимают что происходит, но сделать никто ничего не может »»
Думаю підростаючому поколінню буде пофіг на кого той памятник подібний »»
Хочте називайте мене ксенофобом, хочте расистом, але не люблю я поляків. Просто ненавижу. Почалася т »»
дійсно - хреніка від хрена, все, що можна написати про "стильно-кітчеву" базгранину аліка ковальчу »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин