Генконсульство Польщі у Львові припиняє реєстрацію через Інтернет документів для отримання віз

ЛЬВІВ, 15 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Генконсульство Польщі у Львові з 16 січня припиняє реєстрацію через Інтернет документів для отримання віз.
PRESSTIME.COM.UA, 15.01.2008 13:05:53

Українська банерна мережа

Боротьба з корупцією, організованою злочинністю, злочинністю у сфері економіки буде пріоритетом у діяльності органів прокуратури Львівщини - Баганець

ЛЬВІВ, 15 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Новопризначений прокурор Олексій Баганець назвав пріоритетами у роботі прокуратури боротьбу з корупцією, організованою злочинністю, злочинністю у сфері економіки.
PRESSTIME.COM.UA, 15.01.2008 12:05:53

Понад півтисячі мешканців прикордонної зони з Польщею спільно з «Порою» пікетують польське консульство у Львові з вимогою спростити процедуру видачі шенгенських віз

ЛЬВІВ, 15 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Понад півтисячі мешканців прикордонної зони з Польщею спільно з «Порою» пікетують польське консульство у Львові з вимогою спростити процедуру видачі шенгенських віз.
PRESSTIME.COM.UA, 15.01.2008 11:06:16

Завтра заблокують рух на ПП «Рава-Руська» в рамках акції протесту

ЛЬВІВ, 14 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Рух на ПП «Рава-Руська» заблокують в рамках акції протесту.
PRESSTIME.COM.UA, 14.01.2008 17:05:55

Львівська ОДА занепокоєна затягуванням Польщею підписання угоди про спрощений перетин кордону мешканцями прикордоння – заява

ЛЬВІВ, 14 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Львівська ОДА занепокоєна ситуацією, що склалась навколо затягування процесу підписання українсько-польської Угоди про правила місцевого прикордонного руху, яка передбачатиме можливість спрощеного перетину кордону жителями прикордонних регіонів Львівщини.
PRESSTIME.COM.UA, 14.01.2008 11:05:54

Львівська ОДА занепокоєна затягуванням Польщею з підписанням угоди про спрощений перетин кордону мешканцями прикордоння – заява

ЛЬВІВ, 14 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Львівська ОДА занепокоєна ситуацією, що склалась навколо затягування процесу підписання українсько-польської Угоди про правила місцевого прикордонного руху, яка передбачатиме можливість спрощеного перетину кордону жителями прикордонних регіонів Львівщини.
PRESSTIME.COM.UA, 14.01.2008 10:05:53

В Сокальській колонії двоє ув'язнених облили себе бензином

14.01.2008 08:58:53

Львівська ГП «Пора» закликає владу вжити заходів для нормалізації ситуації на українсько-польському кордоні

ЛЬВІВ, 12 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - Львівська ГП «Пора» закликає парламент прискорити ратифікацію угоди про спрощений перетин кордону між Євросоюзом та Україною, а уряд - укласти договір з Польщею про спрощений прикордонний рух для мешканців прикордонних територій. Про це у коментарі PRESSTIME заявив депутат Львівської облради Богдан Кук. «Я, як депутат Львівської обласної ради, стурбований ситуацією, що склалась на прикордонних територіях Львівської області з Республікою Польщею з 1 січня 2008 року. Я не можу зрозуміти, чому затягується ратифікація угоди про спрощений перетин кордону між Євросоюзом та Україною депутатами Верховної Ради України. Адже сьогодні у Верховній Раді досить багато львів'ян, і вони, як ніхто інший, повинні розуміти, що кожен день зволікання вирішення цієї проблеми погіршує становище людей. Запровадження разових шенгенських віз, на жаль, не спростило, а лише ускладнило перетин кордону громадянами України, які проживають у прикордонній зоні з Республікою Польщею. А двостороннього договору між нашими державами про малий прикордонний рух, як, наприклад, з Угорщиною, досі немає, хоча про це домовлялись президенти країн», - повідомив Богдан Кук. Представники Громадянської партії «Пора» неодноразово, ще з квітня минулого року, звертали увагу керівників усіх рівнів влади України та Республіки Польща на необхідність термінового вирішення проблем прикордонної співпраці. Адже близько 80% людей, які проживають у 50-кілометровій прикордонній смузі, виживають лише за рахунок добрих стосунків із сусідньою державою та торгівлі. Тому не вирішення питання спрощеного перетину кордону для них стоїть дуже гостро, а в цілому для прикордонних районів Львівської області може призвести до глибокої економічної кризи, або й до чергової хвилі міграції з території Західної України. Богдан Кук заявив, що якщо ситуація у найближчий час не знайде свого вирішення, він збирається ініціювати скликання позачергової сесії Львівської обласної ради з цього питання. 11 січня мешканці прикордонних територій заблокувати міжнародні траси на під'їздах до МПП «Краківець» та «Рава-руська», вимагаючи негайного наведення порядку та нормалізації ситуації, що склалася на українсько-польському кордоні внаслідок запровадження Польщею Шенгенських віз. Якщо це питання не буде врегульовано, вони погрожують проведенням подальших акцій.
PRESSTIME.COM.UA, 12.01.2008 10:05:55

На Львівщині розпочали повертати заощадження вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР

ЛЬВІВ, 11 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Львівське обласне управління ВАТ «Ощадбанк» розпочало виплати заощаджень вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.
PRESSTIME.COM.UA, 11.01.2008 17:35:52

Новим прокурором Львівської області став Олексій Баганець (доповнена)

ЛЬВІВ, 11 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Новим прокурором Львівської області став Олексій Баганець.
PRESSTIME.COM.UA, 11.01.2008 17:05:52
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  АРХІВ