Наголос

Кожен четвертий майбутньої фракції «Свободи» у Львівській облраді - безробітний

05.11.2010 14:00
Кожен четвертий майбутньої фракції «Свободи» у Львівській облраді - безробітний

Вголос продовжує (розпочатий на попередніх виборах) цикл матеріалів про новообраних депутатів. Пропонуємо короткий аналіз обранців від «Свободи», яких в новій Львівській обласній раді буде приблизно 45 осіб. 

Перше, що впадає у вічі, – це величезна кількість людей, рід занять яких визначений як «тимчасово безробітний». Фактично кожен четвертий депутат-свободівець офіційно ніяких доходів не отримує. З них і почнемо.

Номер 14 у списку «Свободи» 39-річний Левко Дуда, проживає у Львові. Донедавна - депутат Перемишлянської районної ради від ВО «Свобода».

На виборах 2007 від тієї ж політичної сили балотувався до Верховної Ради України під номером 65. Тоді ж ще мав роботу – старший менеджер у Торгово-виробничій компанії «Волді», яка зареєстрована у Жидачеві. До речі, тоді ЦВК відмовила Дуді у реєстрації кандидатом, оскільки той не вказав місця проживання.

Номер 16 списку – Олеся Байко, також тимчасово безробітна, також 39 років і також депутат, от тільки міської ради Комарно. Освіта – середня спеціальна медична. Як повідомляє обласна організація «Свободи» - без її участі не обходиться жодна серйозна політична акція «Свободи» – у Львові чи у Києві. Окрім того – борець з мобільними вишками і просто яскрава особистість. 

Номер 18 списку 42-річна мешканка Львова Галина Чорна (Миць). В офіційних матеріалах поданих в ТВК значиться як «тимчасово безробітна», при цьому є головним редактором газети ВО «Свобода» (офіційно, очевидно, на громадських засадах).

Наступний у списку під номер 19 йде Остап Стахів. Також львів’янин, і також офіційно безробітний. Бандурист, заслужений артист України. У минулому – соліст Львівської філармонії та учасник ансамблю «Ватра». З творчістю можна ознайомитись тут. 

Номер 20 також безробітний – 29-річний львів’янин Тарас Скиба. Член партійного суду ВО «Свобода», помічник лідера партії Олега Тягнибока. У 2007 році балотувався до Верховної Ради від «Свободи» під номером 287. До речі, тоді теж офіційно ніде не працював.

25-й у списку – 28-річний Іван Грицьків, офіційно – житель Ходорова. Автор диска «Перша всеукраїнська антикризова психологічно-християнська медично-оздоровча програма «Таємниця щастя», як стверджує сам автор, аналогій програмі в Україні та світі немає.  Коштує диск 20 грн. Замовити можна на вже згаданому вище сайті.

35-й номер у списку 35-річний Богдан Костів також безробітний. Згідно з офіційними даними мешкає у Львові.

«Тимчасово не працює» і 49-річний Богдан Каспер (38-й номер у списку). На відміну від свого тезки Костіва, добряче наслідив у мережі. Редактор районної газети «Жовківчанка», очевидно засновник ТзОВ «Каспер». Головредом газети офіційно є донька Богдана Каспера – Вероніка Богданівна Каспер-Шаблєєва.

Свого часу на Богдана Миколайовича «настукали» як на нечесного роботодавця, за те, що не розрахувався з журналістами за один номер «районки». Повністю з записом можна ознайомитись за лінком.  Також звинуватили пана Богдана у плагіаті. 

40-й номер списку 27-річний Іван Калинич офіційно безробітний, на громадських засадах (чи неофіційно) - заступник керівника Секретаріату ВО «Свобода» з господарських питань.

53-й номер у списку 42-річний безробітний Олег Кузенко по списку до облради не пройшов, але переміг у мажоритарному округу №10 (Новий Розділ). У 2006 році по списках «Свободи» балотувався до Новороздільської міської ради.

У підсумку – десять осіб, тобто фактично кожен четвертий депутат-свободівець офіційно ніяких доходів не отримує.

Окрім безробітних у рядах «Свободи» впадають в очі два співаки – Теодор Кукурудза та Остап Канака. Обидва значаться як приватні підприємці. Перший співак однієї пісні, хіта Львівського телебачення «День народження у тебе». 

Другий, відомий під сценічним іменем Остап – просто зірка, чи як пише капслоком його сторінка у Вконтакті - МЕГАСТАР.

Більше з творчістю та непересічною особистістю співака можна ознайомитись на офіційному сайті Остапа.

Не менш потужно, ніж безробітні та співаки, у «Свободі» представлені освітяни. Номер 2 у виборчому списку Ірина Фаріон (пройшла в раду як переможець у 2 мажоритарному округу) – доцент «Львівської Політехніки», свої педагогічні здібності цілком проявила у дитячому садку Львова; №5 Пилип Пилипенко (переміг в мажоритарному округу №1) – завкафедри у ЛНУ імені Івана Франка, №9 Ярослав Кравченко – професор Львівської академії мистецтв, №10 Ярослав Качмарик – доцент Львівської комерційної академії, №21 Андрій Холявка – вчитель історії львівської СШ №87, №26 Степан Ханас – вчитель середньої школи смт. Лопатин у Радехівському районі, №29 Ярослав Мудрий - вчитель середньої школи у селі Верхня Білка (Пустомитівський район), №34 Михайло Барбара – вчитель Новояворівського ліцею, №36 Олександра Небожук – вчитель школи у Великих Мостах.

Окрім того, депутатами стали два пенсіонери. Тобто, один із них – Ігор Гунько переміг у 9 мажоритарному окрузі у Новому Роздолі. Депутатом став не перший раз, до того вже відбув один термін у Новороздільській міській раді.

Ще один пенсіонер №30 у списку Юрій Зірченко український громадський діяч, заступник голови Спілки політв'язнів України, балотувався на виборах 2007 року до Львівської облради по списках УРП «Собор».

Геолог, працював у геологічних експедиціях Забайкалля, Східного Саяну, Північно-Східної Якутії і Колими. Працював начальником Львівського ЖЕКу № 207, у Фонді комунального майна м. Львова, у Львівському регіональному відділенні Антимонопольного комітету. З 1995 по 2002 р. працював на ВАТ „Завод «Львівсільмаш», з яких останні два роки — заступником генерального директора, а у 2003—2005 роках — начальником відділу управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради. З 2005 р. працює заступником начальника Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міськради.

У 2004 році став учасником гучного земельного скандалу – після продажу на земельному аукціоні ділянки на вул. Личаківській тодішнім посадовцям висунули звинувачення у зловживанні службовим становищем та умисному невиконанні рішення суду і прокуратура порушила кримінальну справу за відповідними статтями ККУ. 

Невдовзі після порушення кримінальної справи Зірченка і інших фігурантів справи звільнили.

І ще одна потужна група – підприємці. У вершині списку бачимо двох юристів – Ірину Сех та Олега Панькевича. Єднає їх також і депутатство в облраді попереднього скликання, окрім того - перемога по мажоритарних округах по Бродівському району - №19 та №20, відповідно.

№7 приватний підприємець Ігор Кривицький, яки офіційно проживає в Києві. №8 Михайло Блавацький – заступник директора ТзОВ «Тесла Україна», пройшов по «мажоритарці», був депутат ЛОР попереднього скликання.

№12 Володимир Чехут, в минулому - депутат Бродівської районної ради від ВО «Свобода», заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода». У 2007 балотувався до ВРУ по списках Свободи під №64, тоді рід занять 38-річного уродженця Бродівщини був визначений як «тимчасово не працює», сьогодні він вже приватний підприємець. Яким саме бізнесом займається Чехут, загалу не відомо.

Натомість і бізнес, і особа номера 13 загалу дуже відомі. Володимир Говірко – співвласник холдингу ТКС «засвітився» у пресі 2008 року влаштувавши перестрілку зі своїм діловим партнером Іваном Торським. Тоді ж проти Говірка порушили кримінальну справу за статтею «замах на вбивство». Щоправда, чим закінчилось розслідування справи – невідомо.

Ще один киянин знаходиться на 15 місці у списку. 38-річний Олександр Москалюк займає посаду керівника юридичної служби ВАТ «Київтелемонтаж» (канал «Мегаспорт»).

Номер 22 Осип Магур – приватний підприємець з депутатським стажем. Власник магазину «Міні-маркет» у Бориславі. Ще донедавна був депутатом Бориславської міськради у складі фракції БЮТ, як представник партії Батьківщина. 

А у 2007 році Осип Мар’янович був уповноваженою особою Партії Вільних Демократів на виборах 2007 року, 

Наступний у списку під 23-м номером Андрій Кінах із Сокаля. Працює у сфері міжнародних та внутрішніх вантажопасажирських перевезень, власник кількох підприємств. Детальніше Андрій Кінах розповів про себе сам. 

№24 – Ігор Барановський, який в раду потрапив, як переможець у мажоритарному округу №41 (Пустомитівський район). Також працює в сфері міжнародних вантажних перевезень – директор компанія «Пласкоп».

№27 – Володимир Тістик (директор ТзОВ Володар) - голова Жовківської РО ВО «Свобода», власник ресторану «Магнат» у Львові на вул. Топольній.

№28 – 30-річний Анатолій Заваруєв гендиректор ПП «Поліграф-Україна», яке знаходиться в Перемишлянах.

№39 – колишній КУНівець Руслан Помірчий, приватний підприємець. Його ПП займається виготовленням та реалізацією меблево-столярних виробів, розпиловкою лісу.

№42 – Володимир Казан – бізнесмен і скрипаль, директор туристичної бази «Бойківський двір» в селі Розлуч, Турківського району.

Решту «свободівців», які потрапляють в обласну раду, одним словом охарактеризувати важко. Бачимо тут і священика – Василь Камінський (переміг у 13 мажоритарному округу у Стрию) голова Благодійної організації «Архангел Михаїл» і є керівник навчально-реабілітаційного центру «Мрія» Галина Пирч (№33 у списку).

Є свій начальник ЖЕКу – Олексій Балицький (переміг у 16 мажоритарному округу у Трускавці), і двоє менеджерів середньої ланки – працівниця мережі автозаправок Ольга Поліщак (17 мажоритарний округ, Червоноград) та Леонтій Мартинюк (№11) – менеджер з реклами ТзОВ «Сфера Сім». До речі, зверніть увагу на сайт ТзОВ, а особливо на розділ «Новини». Потрапив у раду і один лікар – стоматолог з районної лікарні у Рудках Степан Сороківський (№41 у списку).

Голову партії Олега Тягнибока та заступника голови Львівської облради Петра Колодія, думаємо, особливо представляти не потрібно.

І на останок – переможець у 47 мажоритарному округу у Сколівському районі Андрій Тягнибок. Брат Олега, вміє міняти колеса у машині Олега (ФОТО). Що ще вміє Андрій Ярославович у цих наших інтернетах ми не найшли.  

фото: obriy.pib.com.ua

Вголос


  Проголосувало (34)   1 2 3 4 5
 Коментарі (72)
LEONID, 02:41 19.11.2010
единственно о чем не удержусь: удивительно, как "националистам", вроде тягнибока, удалось убедить довольно много людей, что вопрос национальности или разделения идей национализма, может как-то повлиять на качество власти
вроде чиновник в закарпатье или львове берет меньше хабари, чем в донецке или киеве
или как-будто национально сознательный вуйко с карпат, более прилежный работник или лучше воспитан, чем дядька на шахте донбасса
это очень похоже на то, как крадущие бессовестные руководители компартии урср и ссср пытались доказать всем лохам, что комсомолец или коммунист по какому то непонятному закону природы становится лучше, справедливее, больше думает о стране и лучше пахнет чем остальные "казлы"
бьт, 10:16 16.11.2010
І чому пишете латинськими літерами? Не вмієте переключати регістри? Чи думаєте, що це англійська мова?
бьт, 10:11 16.11.2010
це ви мені?
love Rudno, 22:55 15.11.2010
haluchanun 1she chym poluvatu brudom i prunuzyvatu gidnist Ігорa Форманчукa navchitsia pusatu bez pomulok, bo vudno shcho vu za groshi vchulusia. Uiavliayou sobi vas
,,vchenogo" farbovanogo lusa.
бьт, 17:32 15.11.2010
а в Тернополі (Свободу обрали там давно) - корупцію там подолали?????
Ігор, 21:56 14.11.2010
Думаю, що із "Свободи" вам ніхто нічого не пояснюватиме. І вірно зроблять. По перше, всі розуміють, що подібного роду статті пишуться для того, щоб набрати побільше читачів, і відповідно - більше заробити на рекламі. Думаю, що свободівцям абсолютно ПОХ ваш медіа-бізнес і допомагати своїми коментарями піднімати вам рейтинг вони свідомо не будуть. По друге, .... здається, "Свобода" найНЕінтернетніша політична сила. Я думаю - саме в цьому причина їхнього успіху на виборах. В той час, як всі партії під час виборчих перегонів максимально викладалися у медіа-просторі... змагаючись у віртуальних пустопорожніх мовних дуелях, ... "Свобода" працювала в реалі, серед людей, без всякого інтернету... - і здається, це спрацювало. .......... Думаю, що вони і далі ігноруватимуть інтернет. ... І це правильно! ........ А ви (і я) можемо тут тепер хоч до всрачки сперечатися... і намагатися їх якимось лайном "абдєлать"... - але ж всі ми розуміємо: не в СЛОВАХ суть, а в ДІЛАХ!!!!!!!!!! ....... От по ділах ми й побачимо. ........ До речі, коли я кажу слово "Діла", то маю на увазі - хто й наскільки проявить стійкість, коли почнуть вилізати питання ХАБАРНИЦКОГО характеру. ... І мені абсолютно байдуже хто з них де працює зараз... - аби лише вони НЕ КРАЛИ, та не розкрадали, та не хабарничали! ........ Оце те,, чого я від них очікую. По цьому критерію і висновок зроблю. Тобто, по тому, наскільки вони будуть стійки проти СПОКУСИ ВКРАСТИ або ВЗЯТИ ХАБАРЯ. Оце головне!
гшшш, 14:57 14.11.2010
чи страшно?
переглянути всі коментарі (72)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

  Новини

рекомендує

Погляд політика

Михайло Сендак – голова Дрогобоцької РДА, депутат Львівської обласної ради

Слово експерта

Борис Возницький - директор Львівської галереї мистецтв, Герой України.

Відео дня

Прес-конференція голови НРУ Бориса Тарасюка, його заступника Василя Куйбіди та голови ЛКО НРУ Андрія Корната.  

Наголос

Ось і добігають останні дні мерського правління Андрія Садового. Мер міста контрастів й сам відзначається не меншою контроверсійністю.

Статті

Прес-конференція голови НРУ Бориса Тарасюка, його заступника Василя Куйбіди та голови ЛКО НРУ Андрія Корната.  
Львівська газета вісник міста ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівські новини Кримінальне Чтиво.UA