Головна | Стартова | Контакти | RSS

Головна

Політика

Виклики і шанс від Януковича

Інавгураційна промова … дає підстави думати, що Президент у своїй діяльності може спиратися на антиукраїнські та антидемократичні сили. Євразійський простір, де Президент бачить на перших ролях Україну, є не що інше, як простір, котрий економічно й політично підпорядкований Росії. 

Коментарів (1)
Цінності і цілі

Ми не так давно писали про те, що в Україні «не спрацьовують» соціальні інститути, запозичені а Заході. Як у тому анекдоті: закупили на Іжевському заводі молотилки, але як не складали – все одно автомат Калашникова виходить. 

Коментарів (3)

Пряма мова

Остап Стахів: Холмщина, Підляшшя, Слобожанщина і Кубань, Придністров’я  — це є наші території, які повинні бути у складі  України...  
Остап Стахів - голова Львівської міської організації «Української партії»
Коментарів (48)


Loading...
Мета новости...


Наголос

Януковичі хочуть колесувати Фаріон

22.02.2010 14:22
Януковичі хочуть колесувати Фаріон

Народний депутат України Вадим Колесніченко звернувся до генерального прокурора України з вимогою притягнути депутата Львівської обласної ради Ірину Фаріон до кримінальної відповідальності за порушення прав дитини і за статтею 161 ККУ "Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії".

Про це повідомляє прес-служба народного депутата України, голови Ради Правозахисного громадського руху "Російськомовна Україна".

Підставою для подання про притягнення до відповідальності Ірини Фаріон стала публікація на Вголосі цього ВІДЕО, Як зазначається у повідомленні, на цьому відео "депутат Львівської обласної ради від партії "Свобода" Фаріон І. Д. публічно знущається і принижує дітей в дитячому садку, дискримінує їх за мовною і національною ознакою, заявляє про те, що діти з, на її думку, неукраїнськими іменами повинні "пакувати валізи і їхати в Московію".

"Відповідно до ч.1, ст. 161 ККУ – "умисні дії спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності ..., а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками ... етнічного та соціального походження, ... за мовними або іншими ознаками" караються "виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років".

Про результати притягнення до кримінальної відповідальності нардеп вимагає повідомити йому в 10-денний термін.

фото: tsn.ua

Вголос


  Проголосувало (209)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (84)
зеро, 22:32 14.03.2010
2 РПК. Перекладати не варто,бо украiнською слово "зеро" так i буде "зеро",тому що в казино немаэ слова "нуль",але навiщо Вам це пояснювати,якщо Ви i так БЕЗГРАМОТНИЙ(мабуть погано вчились).I так Ваш текст(безграмотний):"вiн чомусь обрав собi нiк не на рiднiй мовi,а на англiйськiй так я йому перевiв його значення".А ось так буде УКРАIНСЬКОЮ МОВОЮ(грамотно):"вiн чомусь обрав собi нiк не РIДНОЮ МОВОЮ,а АНГЛIЙСЬКОЮ,так я для нього("йому"кряво звучить) переклав(переводять слiпих через дорогу)значення цього слова(а не моэ значення, ДУРЕНЬ!)". А так все начебто нiчого,згiдно з Вашим IQ(в напрямку до НУЛЯ).
Елизавета Могилёвская, 20:13 14.03.2010
Ірина Фаріон - найбільш українське ім"я та прізвище:))). Ірино, ти бидло, повинна бути Яриною і, аж ніяк, не ФАРІОН!:)) За ту кривду, що ти заподіяла дитині (на місці батьків цієї дитини) я б затягАла тебе по судах... До часу аж настене для тебе суд Божий! Земля вже пережила одного Гітлера, Наступному Гітлеру скажемо НІ!!!
MIB10, 19:12 14.03.2010
"Схаменiться, будьте люди, бо лихо вам буде". Всiм видомо, що цi слова я лише повторюю. Але ж вони були написанi для нормальних людей. До вирiдкiв це не вiдноситься. На них звичайна мiра вироку на землi, це добрi грати. Саме вони ii вже чекають. А потiм прийде додатково ще й небесний суд, котрий буде страшнiший за земний. Крiм того в ньому не передбачено амнiстiй.
Так що мiркуй, якщо е чим i доки ще е час. Кайся i вдень i вночi перед Богом та батьками дiтей, котрих ти дуже, дуже образила. Амен.
украина, 05:20 12.03.2010
фашистов тягнибока вместе с коблицей этой на нары. пора уже наводить порядок ....готовтесь бандерлюги упа время пошло.скро снова в норы залезете.закупайте вазелин пидоры тупорылые.
РПК, 08:57 11.03.2010
Для Усті, а ти кажеж "через одну маньячку", прочитай коментар
дебілоїда "нуля" (він чомусь обрав собі нік не на рідній мові а на англійській так я йому перевів його значення), якогось "невдахи" бунта який дуже добре освоїв слово "параша" (чому не на рідній мові я не зрозумів) та їх ще на цьому форумі багато буде. А Фаріон не пані а тварюка яка посміла доторкнутися до дітей, вішати не вішати (ми ж не нацисти і до їхнього рівня давайте не будемо принижуватися) а по рилу тупій блондинці дати не заважало б.
BUNT, 19:53 10.03.2010
Цей так званий "нардеп" хай "покурить" поки що на волі,бо скоро прийдеться на параші працювати!
OLEG, 18:11 10.03.2010
VASYL--,TY khuj,a vsi reshtu kacapy!!!!
переглянути всі коментарі (84)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

НовиниГазета Ратуша Новости Дня 
Rambler's Top100
Контакти
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus