Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Волинь повернула до бюджету 195 мільйонів гривень невикористаних субсидій

П'ятниця, 16 Червень, 2017 - 19:16

ТОВ «Волиньгаз Збут» повернув до державного бюджету 195 мільйонів гривень невикористаних волинянами субсидій, які опалювали помешкання природним газом.

Про це власкору «Вголосу» повідомили у прес-службі підприємства.

Тим часом держбюджет винен «Волиньгаз Збуту» понад 600 млн грн за нараховані споживачам газу Волинської області пільги та субсидії. ТОВ «Волиньгаз Збут» провів перерахунок по субсидіях для майже 45 тисяч споживачів блакитного палива області, у яких на особовому рахунку станом на 1 травня 2017 року обліковувалась переплата за послугу за рахунок наданої державної допомоги. Загалом державну допомогу у вигляді субсидій нині одержує 166 тис. волинян, які користуються газом, тобто майже 70% споживачів блакитного палива області. Майже третина з них за опалювальний період не використали усієї перерахованої їм суми субсидії на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення.

Ці кошти, відповідно до рішення Уряду, повинні бути перераховані товариством до державного бюджету. «Для тих споживачів, які економно споживали ресурс, згідно рішення Уряду, є можливість одержання частки зекономлених коштів. Усі подробиці можна дізнатися в місцевих органах соцзахісту, які здійснюватимуть перерахунок», – повідомив директор «Волиньгаз Збуту» Микола Тищук.